Jak se stát Soukromý detektiv

Stát se soukromý detektiv, je dobrou volbou pro lidi, kteří chtějí přispět k vyšetřování trestné činnosti. Ale na to, je potřeba mít nějaké předpoklady apod.; silný smysl možností, sociální vnímavost, silné rozhodovací dovednosti, aktivní naslouchání a pozornost, dobrou úroveň úsudku, logické uvažování, a self-asertivitu. Toto pole je považováno za práci s velkým nasazením řešit konkrétní případ. Soukromý detektiv a vyšetřování pole se proslavila především různých televizních seriálů kriminality po celém světě.

Tito jsou obecně zkušený personál, který předtím pracoval s policejním oddělením, armádu, orgány státní vyšetřování, nebo ve zpravodajské oblasti. Jen málo z nich může také pracuji jako veřejné nebo soukromé ochranky. Tyto pracovní zkušenosti slouží jako podklad k získání dovedností základní pro získání do tohoto pole. Soukromí detektivové musí být trvalé, agresivně sebejistý, a mají odvahu, aby si poradil s jakoukoli situaci, která zahrnuje konfrontaci. Měli by být schopni řešit problémy spontánně, ihned, a bez dlouhého zbytečné pozorování.

Ve většině států USA, žádné formální školení je nezbytné, je však výhodou, pokud jste podstoupil žádné související školení. Soukromí detektivové, kteří nedávno vstoupili do této oblasti, a nemají žádné relevantní zkušenosti, by měl alespoň mít vysokoškolské vzdělání v oboru trestního vyšetřování a práva. Nicméně, v několika státech, jsou povinni mít určitou míru a zúčastnit se specializovaných školení před zahájením své práce. Některé státy, které mají hard-a-rychle předpisy, mohou také požadovat, soukromí detektivové, aby minimální rok praxe v oboru, předtím, než je nárok na licenci. V 42 státech, je licence povinně vyžadována pro práci. Vzhledem k tomu, Colorado, Idaho, Mississippi, Missouri, South Dakota, a Wyoming jsou stavy, které nevyžadují licenci.

Po ukončení výcvik nebo titul úspěšně, je nutné najít základní práci, která se vztahuje k vyšetřování trestných činů. Při hledání zaměstnání, pokud není zkušený v této oblasti práce, je to dobrá volba pro něj hledat příležitost pracovat pod dohledem jiného. Práce se zkušeným a profesionální soukromý detektiv bude určitě mu umožní získat hrubý a základní pohled na skutečné práci, kterou bude muset udělat v budoucnosti. Během on-výcvikové období, jeden by měl zkoumat a studovat, jak mnoha případech jako on může, získat potřebné znalosti, které by ho vedl v jeho dalších aktivitách.

Kancelář může být zahájena doma nebo v pronajatém místě. Přiřaďte se státními a národními institucemi, a poukázat na některé odborných časopisech. Rozdejte vizitky, a trh svou firmu v asociacích okolí obchodních. Ať lidé být informováni o tom, kdo jste, a co je vaše firma vše kolem.

Když se dostanete na první úkol, aby jste to velmi důkladnou práci, která by jistě uspokojí klienta. Pokud je splněna účel, děkuji zákazníka, a žádost o svědeckou nebo postoupení dopise, který bude použit jako doporučení pro potenciální klienty. Udržujte dělá důkladné práci, a nepřestávejte s trh svůj podnik i po dosáhnout úspěšné platform.

Jeden může také vydělat slušný příjem jako soukromý detektiv. Průměrného výdělku se pohybuje kolem 55.000 dolarů ročně Navíc, firmy svým zákazníkům účtovat ve výši $ 50 – $ 150 za hodinu. Jestliže osoba má zálibu pro vyšetřování, a má všechny výše uvedené předpoklady, může tato kariéra je nejvhodnější pro něj.

Průměrný příjem v USA
Personality Test pro kariérní
Entry-Level Jobs Oil Rig
Software Engineer Plat
Kariéra jako inspicient
Jak se dostat práci na ropné plošině
Nejlepší Druhá Kariéra
Zajímavé pracovních míst, která dobře zaplatí
Nejvyšší placená místa s bakalářským titulem
Konec Rozhovor otázky
Medical Careers Seznam

Leave a Reply