Jak se stát Spy

Svět špionů objeví vzrušující se spoustou lesku a dobrodružství, které je rozpor od reality. Špion funguje ve světě plném nebezpečí v každém kroku, působí proti všem nepřátelům země pobývá v nepřátelské země. Spies poskytuje skvělý servis do své země, ale oni jsou nikdy otevřeně přiznal vládami. Lidé jsou inspirována stávají špion jako špehování je zobrazen jako pracovní příležitost s dobrodružství a vzrušující život. Oni vlastně nemají žádnou představu o tom, jak se stát špionem a co se podílí na světě špion.

Svět Spies

Špion získává cenné informace, které považuje za “tajné” nebo důvěrné prostřednictvím nekalých prostředků, které jsou považovány za nezákonné. Informace jsou shromažďovány prostřednictvím nepřiměřených prostředků, jako jsou vydírání, úplatkářství nebo lákadlo prostřednictvím jiných forem nátlaku. Riziko informací přeměňuje nebo protiopatření přijata před informace se používá, je velmi vysoká. Špioni se zaměstnanci vládního útvaru známého jako zpravodajské agentury zapojené do shromažďování informací nebo zpráv pro účely ochrany národní bezpečnosti proti jeho nepřátelům. Informace jsou shromažďovány prostřednictvím různých prostředků, který zahrnuje špionáž, záchytnou komunikace, dešifrování a také tím, že pracuje s ostatními agenturami podobným profilem.

Práce na Spy

Špioni se podílejí na činnostech považovaných za nebezpečné. Poskytují zpravodajskou analýzu prostřednictvím sběru za pomoci špionážních kamer a propagace údajů týkajících se národní bezpečnosti. Špion poskytuje zálohu varování hrozící krizí vůči této zemi a pomáhá při řešení krizí tím, že zachytí špatné návrhy oponentů. Spies se chránit informace týkající se národní obrany, vojenské operace a tajemství jejich agentur pomocí špeha a sledovací zařízení. Mají jednat skrytě ovlivňovat dění ve svých národních zájmů. Špioni se podílí na činnosti, jako je boj proti špionáži nebo boje proti terorismu.

Stát se Spy

Proces se stal špion není ve skutečnosti neliší od zadávání jakýchkoli jobs státní oddělení. Osoba musí být občanem země a projít výběrovým řízením, které je těžké a přísné. Po odstranění proces a mají dobré zkušenosti a správné vzdělání, může osoba, přesto odmítnuty z mnoha důvodů. Zde jsou některé ze základních požadavků pro stát špionem:
Osoba musí být občanem země, která špionáž agentura.
Pozadí bez jakékoliv kriminální či špatné dluhy záznamu je mošt a další vlastnosti patří bytí důvěryhodná, etické, spolehlivý a zodpovědný.
Tam by měla být nelegální drogou záznam za posledních 12 měsíců a nemá žádný záznam, je ještě lepší.
Dobrý akademický záznam s absolventské hodnosti v měřítku alespoň se dává přednost 3,0 GPA nebo 4.0 s předměty jako mezinárodních vztahů, ekonomie, atd.,.
Plynulost v cizím jazyce jako nativní, zejména jazyků, které jsou mluvené v mnoha světových politických a vojenských hot spots, je nutné.

Hledejte aktuální nabídka pracovních míst v konkrétních webových stránkách a platí pro příslušné pozice po přezkoumání popisu práce, aby se zajistilo, že minimální požadavky a připravit se na zkoušku. Lékařské vyšetření navrženy podle potřeby práce bude probíhat, následuje psychologické vyšetření pro posouzení úrovně inteligence, úsudku a duševních stabilitu. Velmi důkladné a zdlouhavé pozadí kontrola bude provedena, kontrola charakter a věrnostní kvocient. K dispozici bude také detektoru lži udělat test, který je značně důkladné, a hranice na straně opatrnosti, pokud existuje rozsah lží. Po odstranění procesu výběru, je práce nabízena a tréninkový proces začíná s přísným praxi pro použití špionážní gadgets, špionážní telefony a další zařízení. Školení je rovněž uveden na zachování plné klid v době krize a přežít v extrémních podmínkách. Nově přijatí špion je umístěn pod správce, který poskytuje nějaké školení v špionáže metody s pokyny pro získání a předání informací. Vyzvědač má kontakty pouze s regulátorem a nikdo jiný. Anonymita je zachována v tajnosti a pro udržení státní skryté. Spies pracovat pod kompartmentalizace, kde pracuje na svém vlastním prostoru. Pomáhá v situacích, kdy je špion zajatých a vyslýchán. On je přísahal, aby všechny důležité informace pro sebe za každou cenu.

Stát se špionážní není zrovna těžké, ale život špiona je mnohem těžší. Některé filmy dokonce vylíčil děti rolí špionážní, které jsou neexistující, inspirující děti, aby se stal špionážní děti. Svět špionů jsou již nebezpečné a bude to mnohem lepší bez těchto špatných vjemů.

Online Pracovní příležitosti pro učitele
Povinnosti Učitel
Požadavky být učitel
Otázky učitele Interview a odpovědi
Učitel na základní škole
Dobré výběru povolání pro muže
Nejlepší placených pracovních míst
Jak se stát Art Teacher
Většina Stresující práce v Americe
Forbes 10 nejšťastnější Jobs
Respirační terapeut Mzdy

Leave a Reply