Jak se stát učitelkou v mateřské školce

Ne každý z nás může smísit s malých aniž by byla označena tak, jak dospělý. Jeden musí mít zvláštní výhled o věcech, být jedním z nich, aniž by příliš mnoho úsilí, aby smysl z jejich světa a vést skupinu dětí, co on nebo ona chce, aby bez odizolování ty zuby. Pokud jste takový nadaný člověk, může být, měli byste přemýšlet o oblastech souvisejících s dětmi, aby udělal kariéru a. Jeden takový obor je to učitelka v mateřské škole, kde oddaný a inspirující člověk může udělat skutečný rozdíl k malých, usilovně se snaží najít správné postavení v tomto světě, jemuž vládnou dospělé.

Požadavky, aby se stal učitelkou v mateřské školce

Učitel hraje důležitou roli při formování životy odděleních v jeho péči. Tak, on nebo ona musí být dobře vědomi vyučovacích metod, které se používají k výuce dětí. Spolu s výše uvedené téma, musí mít správné pochopení filosofie výchovy a jak se člověk učí věci, které spadá pod psychologie učení. Je třeba, aby vzdělávacího kurzu, on přijal, aby se stal učitelkou v mateřské školce, se vztahuje na každou ze tří výše uvedených témat. Kromě toho lze poznatky o umění, sociální a fyzické vědy, literatura pro děti a hudba ukázat eso v rukávu při práci v mateřské školce. Následující odstavce poskytují užitečné informace o požadavcích, aby se stal školka nebo plnohodnotnou učitelkou v mateřské školce.

Vzdělávání se musí stát učitelkou v mateřské školce

Vzdělání může lišit v závislosti na tom, zda člověk pracuje ve veřejné nebo soukromé organizace. Pro mateřské školy provozuje soukromá organizace, může maturitu stačit. Nicméně to není tak, pokud se snaží získat práci ve veřejné školce. Mnoho států vyžaduje velké v rámci základního vzdělávání od žadatele, který dokončil přidruženého nebo bakalářský studijní program. Několik států, dokonce určit, že ctižádostivý kandidát by měl držitelem magisterského studia v primárním vzdělávání. Ve většině z případů, bakalářský studijní obor zahrnuje pokročilé kurzy v multikulturních třídách, učení technologií, jako jsou počítače, které mohou být použity pro účely výuky. Jeden může také rozhodnout pro kurz pro výuku studentů se speciálními vzdělávacími potřebami, které mohou prokázat, že je výhodou.

Chcete-li pracovat ve veřejném školce člověk musí získat licenci k tomu, aby na základě splnění požadovaných podmínek. Ochotni kandidát může pokusit získat navrch nad zbytku získání akreditace od Dítěte asociace pro rozvoj (CDA), jako je nejcennější certifikace v raném dětství učitelů.

Jak dlouho trvá, než se stát učitelkou v mateřské školce?

Pokud jste již absolventem jiného pole, potom se přípravek programu, trvající alespoň dva roky, mohou získat ti za post. Ti, kteří se rozhodli být učitelkou v mateřské školce po vysoké škole, musí být připraven strávit 4-5 roky k dosažení jeho nebo její cíl. Některé ze států, a proto je nutné, aby student, po získání bakalářského titulu v této oblasti, by měl dělat profesionální program rozvoje. Obecně platí, že tento program trvá po dobu jednoho roku a zahrnuje výuku pod dohledem a další ročníkové práce, aby si učitele ze studenta, který je schopen bedrech odpovědnost této výuky práci. Jak ze dne 23. srpna 2010, jejich plat v průměru je 31.000 dolar a může být jak vysoce jak 57,000 dolarů v závislosti na zkušenostech a vzdělání.

Člověk musí testovat vodu před skokem přímo v něm. No, je nesporné, že se vám líbí být s dětmi a také oplácet své pocity. Navzdory tomu, je třeba testovat a potvrdit pozemní realitu před spácháním do kurzu. Záleží na tom, kde jste přijímány děti: uvnitř mateřské školy, nebo mimo něj. V nastavení, dokonce, jak neformální a uživatelsky přívětivé jako školky, může to fungovat jinak a vaše kouzlo může selhat vás udeří vztah s dětmi. Proč ne se dozvědět více o této situaci? Dá se jít asi dělá tak tím, že dobrovolnictví na místní mateřské školy nebo školky, kde může komunikovat s mladými studenty a spíše než hledání o nich, měl by se snažit zjistit, zda je vhodná jako učitelka v mateřské škole.

Různé Práce v Marines
Nejlepší Kariéra v medicíně
Medical Field Kariéra Seznam
Nejvyšší placených pracovních míst s magisterským titulem
Career Development Plan
Ošetřující lékař Plat
Trauma chirurg Plat
Stabilní Kariéra v Bad Ekonomika
Top Platební Jobs přímo z vysoké školy
Nejlepší práce ve světě
Oční technik Plat

Leave a Reply