Jak si vybrat Kariéra po vysoké škole

Joe právě dokončil své středoškolské vzdělání s dobrými známkami. Jeho předměty byly fyzika, chemie, ekonomie, matematika a informatika. On skóroval stejně dobře ve všech předmětech, a tudíž, problém před ním, je vybrat jeho další kariéru. On se diví, zda by měl obor financí poli nebo zvolte výpočetní techniky. Co by měl dělat?

Jako Joe, mnoho studentů vidět hledal odpověď na největší otázku před nimi – jak si vybrat si kariéru po vysoké škole. Výběr správného kariéru po vysoké škole, je důležité, protože člověk musí pracovat v oblasti jeho studia po absolvování z univerzity, a když není zájem v dané oblasti, pak jeho postup bude velmi pomalý. Mnohokrát, studenti nejsou schopni realizovat své zájmy, skryté talenty a záliby, a to je důvod, proč kariérní testy předpokládat zásadní význam. Nicméně, kariéra test je jedna z částí procesu výběru povolání. Takže, pojďme seznámit s kompletním postupem.

Vaše zájmy
Na střední škole, budete studovat řadu předmětů. Tak, to se stane pro vás snadné zjistit, které předměty se vám líbí a které ne. Jedna věc, kterou bych chtěl navrhnout, je, že byste neměli spojit své zájmy se svými značkami po celou dobu. Může se stát, že jste skončili bodování více v předmětu, který se vám nelíbí, a uděláte chybu, že se rozhodl pro specializaci v něm později. Výběr tématu, které jsme opravdu rád pomáhá učit se rychleji a dosáhnout velkých výšek v naší kariéře.

Své schopnosti
Jedna věc, která každý myšlení o tom, jak si vybrat kariéru střední školy by si měly uvědomit, že schopnosti jsou stejně důležité jako samostatné zájmy. I když budete mít zájem o určité téma, měli byste mít možnost interpretovat, pamatovat pojmy, a aplikovat je v praxi. Poraďte se se svým učitelům pomůže zjistit vaše silné a slabé stránky, protože strávili několik let v oblasti vzdělávání průmyslu.

Možnosti kariérního růstu
Při volbě povolání, měli byste se podívat na růstové příležitosti jsou k dispozici v této oblasti, takže se můžete pohybovat nahoru firemním žebříčku rychle. To může být provedeno tím, že splňují odborníky na trhu práce, zasvěcenci průmyslu, a provádí vlastní výzkum. Před výběrem kariéru, ujistěte se, že je v horké poptávky, a pracovní příležitosti jsou k dispozici v hojnosti zajistit svou budoucnost. Nedostatek příležitostí může způsobit potíže pro vás k dosažení své ambice v životě.

Peníze___________________________________________________________________________________
Jo, nemůžeme zcela ignorovat peníze faktor při výběru kariéru. Po všichni studenti potřebují obnovit své vzdělávací náklady a vydělat dobře žít lepší život. Takže, výzkum o platových balíčků pro práce, které můžete získat po provedení konkrétního kurzu, stává zásadní.

Kariéra Testy
Career testy mohou pomoci víte, že vaše zájmy a podob. Do dnešního dne, miliony studentů využilo z těchto kariéra testy. Tyto zkoušky zahrnují objektivní otázky, které mají více možností ze všech předmětů, jako jsou úvahy, logické myšlení, matematické, společenských věd, fyzika, strojírenství, atd. Po testu, můžete získat radu od kariéry poradce, kteří budou žádat, abyste o vaší preferované kariéru výběr, a řeknu vám, jak se musí připravit na dosažení úspěchu v něm.

Doufejme, že tento článek pomůže udělat nejdůležitější rozhodnutí ve svém životě. Je vždy výhodné jít podle našich instinktů, a dělat to, co vaše vnitřní mysl vám řekne, a ne mít nerealistická očekávání. Hodně štěstí a dobře!

Učitel Popis práce
Kurátor Popis práce
Asistenční technologie práce
Pohostinství Popisy Průmysl práce
Non-výuky práce pro učitele
Většina Stresující práce v Americe
Pojištění pro případ nezaměstnanosti
Vysoce placené pracovní příležitosti v USA
Co Kariéra co nejvíce peněz?
Kariéra Cíle Prohlášení Příklady
Jak ztratit práci v 10 dní

Leave a Reply