Jak si vybrat Kariéra rádce

Poptávka po kariérní poradci zvýšil v posledních několika letech. To je zejména z toho důvodu, že existují četné kariéry ven a rozhodování, který z nich je vhodný pro druh dovedností může být někdy trochu matoucí. Kariérní poradci pomáhají studentům najít kariéru, která jim umožní využít jejich schopnosti a dovednosti v nejlepším možným způsobem. Může otevřít nové cesty vámi a představujeme k určitých Kariéra You mysleli po existenci. Kariérní poradci také pomáhají jedinci v introspekci a to sebehodnocení. Kariérní poradci jsou vyhledávány nejen studenti, ale profesionálové i, kteří chtějí pokročit ve svých profesích. Pracovní aspirants také využít pomoci kariérní poradci, aby jim pomohla v získání přijati. Takže, pokud jste se rozhodli, že budete potřebovat kariérové ​​poradenství, který vás provede, měli byste vědět, hodně o tom, jak jít o nalezení jednu pro sebe. My se podíváme na některé faktory, které bychom měli mít na paměti při výběru kariéry poradce.

Výběr Kariéra rádce

Než se vydáte na výběr kariéry poradce, měli byste to udělat trochu introspekce o tom, proč je třeba kariérní poradce. Měli byste se rozhodnout, zda chcete návod na konkrétním kariéru nebo ho chcete úplně rozhodnout, nové kariéře pole pro vás. Klíčem při výběru kariéry poradce spočívá ve vašich požadavků, některé poradci zaměřit stanovení celkové strategie, která by vám pomohou ve vaší kariéře, zatímco jako kariérní trenéři vám může pomoci zlepšit na speciální dovednosti.

Měli byste začít hledat tím, že doporučení od svých přátel a příbuzných. Je vysoce pravděpodobné, že by vám s nějakým cenné informace, které jste možná ještě dostat na “Zlatých stránkách” nebo v inzerátech. Můžete požádat je o metodu, která je zaměstnán konkrétním kariérní poradce, spolu s vědomím toho, co oni cítili byly silné a slabé stránky poradce. Postoupení je efektivní způsob, jak najít kvalitní career poradce jak poznat z první ruky informace, které je nestranný a nezaujatý.

Pokud nejste schopni najít pomoc prostřednictvím přátel a příbuzných, a pak dalším krokem bude pro Vás k výzkumu o kariérní poradci na internetu. Ačkoli se oficiální webové stránky firem kariérového poradenství může ti říct kompletní obraz, existuje několik blogy, kde lidé dali zpětnou vazbu o svých zkušenostech s jejich kariérních poradců. Vyberte nejméně pět až šest jmen a kontaktovat je se zeptat, pokud můžete mít bezplatné úvodní konzultace.

Dalším krokem v procesu hledání kariérní poradce, je zúčastnit se bezplatné úvodní konzultace, a posoudit, zda poradce je schopen analyzovat vás úplně. Pokud máte pocit, že kariéra poradce byl impozantní, nezaplatí hned. Je lepší dívat se kolem sebe trochu více a zjistit, jestli ostatní se lépe hodí pro vaše požadavky. V ideálním případě, v prvním zasedání sám, získáte představu, zda poradce by mohl pomoci, nebo ne. Jednou z důležitých věcí, kterou by si měl uvědomit, že se neočekává jednodenních výsledky jak to vyžaduje trvalé úsilí od vás oba, aby byl celý poradenský proces úspěch. Poradce Vám může pomoci pouze v rozvojových určité dovednosti, ale zodpovědnost dát teorii do praxe leží na vás.

Průměrné náklady na hodinu kariérového poradenství je kolem $ 160, nicméně, poplatek závisí na značné míry na pověst poradce. Zatímco mnoho lidí může poradit, abyste se rozhodli pro kariéru poradce s nejvyšší kvalifikací, by se spíše doporučujeme vybrat někoho, kdo by byl účinný a jeden vám vyhovuje. To v žádném případě neznamená, že byste neměli kontrolovat potřebné pověření, jako poradce by měl být členem Národní asociace profesního rozvoje nebo by měl být národně Certified Professional Career Development.

Na konci, bychom chtěli dodat, že kariéra poradce může být opravdu přínosem, který vám pomůže dostat jasné na to, co chcete dělat. Takže, pokud jste pochybovat o jakou práci úkolem by bylo nejvhodnější pro své schopnosti a atributy, měli byste si určitě využít pomoci kariérní poradce.

Nejlepší práce v Americe 2012
Top Jobs poptávky pro budoucnost
Kariéra Zkouška pro studenty střední školy
Dobře placená místa bez míry
Přenos Colleges
Kariérové ​​poradenství
Nejlepší Careers pro introverty
Umpire Plat
Různé IT Jobs
Internista Plat
Kariérní cíle pro učitele

Leave a Reply