Jak si vybrat novou kariéru ve vašich 30s

Výběr novou kariéru ve svých 30. letech může být vzrušující nabídka pro lidi, kteří jsou nadšení obracejí hobby v kariéře. Před deseti lety, by mnoho tradicionalisté posmíval na někoho, kdo si myslel, měnící svou kariéru uprostřed, ale dnes, mnoho nových cest, se otevřely a mnoho lidí se šanci na druhé kariéry. Tam může být několik důvodů, proč se zvažují dělat změně povolání, ale bez ohledu na důvod může být, musíte zajistit, že máte plán akcí na místě. Tam je určité množství rizik, jakož ve většině případů, to je nejen jedinec, ale celá rodina, která je vliv této změny. Tak, to je důležité, že se domníváte, důležité věci před změnou svou práci.

Důvody pro Making změně povolání

Mnoho lidí má pocit, že se věnovali spoustu času a energie věnovat se své sny a teď, protože mají podporovat jejich rodiny, měli by zkuste se podívat na lepší placenou práci, i když to znamená dostat se do něčeho, co není, jak na svém žebříčku hodnot.
Existuje spousta lidí, kteří chtějí pracovat pro sebe. Tyto podnikatelské jedinci chtějí dát úsilí a tvrdé práce v jejich vlastním podniku, aby získali maximální odměnu za jejich práci.
Mnoho pracovních odborníci sledují vyšší kurzy za účelem zvýšení jejich životopis. To otevírá nové možnosti pro ně, a umožňuje jim najít lepší placenou práci.

Výběr novou kariéru

Důkladně výzkum všech příležitostí, které nová kariéra může nabídnout. Musíte být informováni o budoucích vyhlídkách konkrétního odvětví a kvalifikace a dovednosti potřebné k úspěchu v této oblasti. Je velmi důležité, abyste si všechny tyto informace před ukončením své současné zaměstnání.
Pen se vaše očekávání a vaše touhy, takže jasně vědí, co nová práce by měla v ideálním případě nabídnout. Musíte se zeptat sami sebe, proč děláte hop. Je to práce, spokojenost, extra-peníze nebo lepší pracovní doba? Jakmile máte jasnou představu v mysli, pak můžete zúžit vyhledávání na odvětví stravování vašim potřebám.
Pokud nejste schopni provést kompletní zhodnocení Vašich schopností, můžete si vzít na pomoc profesionální kariéry trenérů, kteří vám mohou pomoci při plánování novou kariéru. Existuje mnoho knih na toto téma, a můžeš svou pomoc stejně. Ty by měly být jisti, na vašich schopnostech a uvědomte si, o případných nedostatků, takže můžete získat správnou práci pro sebe.
Při spouštění novou kariéru, je důležité, aby jste otevřeni práci na nových místech, jak to může být v případě, že město, ve kterém žijete v, nenabízí požadované možnosti.

Jednalo se o některé věci, aby zvážila před změnou svou práci. Výběr novou kariéru trvá hodně odhodlání a vy byste měli být jisti, že vaše nová kariéra vám pomůže dosáhnout větší výšky. Rádi bychom ukončit tento článek si vzpomenu Robert Frost báseň Silnice nezaujatý.

Budu říkat to s povzdechem
Někde věku a věku tudíž: Dvě silnice rozcházely v lese, a já,
Vzal jsem jeden méně cestovali,
A to je všechno jiné.

Rekreační terapeut Popis práce
Kariéra test pro děti
Alternativní Careers pro lékaře
Ošetřující lékař Plat
System Administrator Plat
Kinesiologist Plat
Top 10 Nejvyšší placených pracovních míst
Požadavky na poradce
Boční Kariéra Move
Získejte on-line výuky úlohy