Jak zacházet s Exit Interview

Zatímco některé organizace netýkají se s rezignací některých zaměstnanců, tam jsou jiní, které vyžadují, abyste byli součástí výstupního rozhovoru, který probíhá za účelem získání konstruktivní zpětnou vazbu o organizaci a vaše zkušenosti tam. Konec rozhovory jsou stále více a více obyčejný, a příprava pro jednoho je velmi důležité. To proto, že pokud se odchodu z organizace, a dokonce se rozhodly pro plnohodnotnou změnu kariéry, nechcete nechat na hořkou poznámku a kazí vztahy. To ovlivňuje vaše budoucnost, a pamatujte, bude váš potenciální zaměstnavatel vždy vrátit do svého bývalého zaměstnavatele s odkazem, nebo nějaké obecné zpětnou vazbu týkající vás a vaše pracovní výkonnost. Zde jsme se dát vám několik tipů na manipulaci s výstupní rozhovor efektivně.

Časté otázky výjezdu Interview

Exit rozhovor je obvykle řízen vedoucím HR, nebo člen týmu HR, kde budete vyzváni k poskytnutí zpětné vazby na své zkušenosti v organizaci a faktory, které vedly si nechat. Zde, musíte být opatrní, aby si předtím, než budete mluvit. Po rezignaci dopis je předložen, můžete očekávat, že výstupní pohovor provést brzy. Obvykle se tak děje na zaměstnance poslední den v organizaci. Nicméně, to je již velmi stresující čas, takže mnoho organizací začali dělat tak nějaký čas po rezignaci zaměstnance, když ona / on je mnohem pohodlnější a uvolněně, a schopný dávat správnou zpětnou vazbu. Zde je několik otázek, výstupní pohovor, měli byste očekávat:
Co spustilo své rozhodnutí opustit tuto organizaci?
Byla vaše práce a vaše pozice splňující pro vás?
Co bylo nejvíce neuspokojivá o vaší práci?
Byli jste spokojeni s názory, které jste obdrželi o vaší výkonnosti?
Bylo pro vás dosáhnout některé z vašich profesních cílů, zatímco v této organizaci?
Byli jste spokojeni s platem a výhodami, který jste obdrželi v této organizaci?
Byli jste spokojeni s řízením lidských zdrojů na této organizace?
Co je to, že váš potenciální zaměstnanec je vám nabízíme, že tato společnost není?
Je tam něco, že tato společnost může udělat pro změnu svého rozhodnutí?
Uvažoval byste o práci pro tuto společnost v budoucnosti?
Chtěli byste doporučit někoho jiného na práci tady?
Máte nějaké návrhy jako náhrada pro váš postoj?
Byli jste někdy obtěžuje jakýmkoliv způsobem, zatímco na tuto práci?
Je tu něco, co byste chtěli přidat na zpětnou vazbu jste nám poskytli tak daleko?

Pro ty z vás, kteří informace o tom, jak držet výstupní rozhovor, mohou být tyto otázky slouží jako vodítko pro formátování další otázky a provádění takovéhoto pohovoru.

Tipy na Handle Exit Interview

Jako zaměstnanec, můžete být schopni otevřeně odpovědět na některé otázky, ale jiní mohou představovat složité, jak víte, že nechcete dělat nic, co by zanechat žádné hořké pocity.

Nenechte si stěžují: Mnoho zaměstnanců je použít výstupní pohovor jako médium zapůjčení asi vše, co jim dal nešťastný v organizaci, a to, co se skutečně cítí o tom. To není správný způsob nakládání s těmito rozhovor, jak takové chování může být vnímáno jako nezralý. Vždy udržovat klid, a poskytnout konstruktivní zpětnou vazbu o tom místě, kde jste pracovali na tak dlouho.
Nenechte si ukazovat prstem na osoby: Při poskytování zpětné vazby, nejsou specificky určit lidi, jste spokojen s. Vždy mluví o organizaci jako celku.
Vyhněte se nepochopení: Mnohokrát, co říkáte, je špatně jako přímý útok na organizaci. Také nevíte, kde to zpětná vazba bude. To může jít se svým manažerem, supervizor, nebo přímo na generálního ředitele organizace. V takovém případě, nechcete být nesprávně pochopen. Ujistěte se, že vaše HR chápe, co přesně se snažíte říct, a že to není nesprávně.
Buďte upřímní: Tento tip je nezbytné, když se odchodu z organizace, protože některé praktiky tam, nebo pokud jste se setkali nějaký druh obtěžování od spolupracovníků nebo nadřízených. Exit rozhovor se koná za účelem dosažení zpětné vazby, a učí, co lze udělat pro zlepšení organizace. Jako takový, v otázkách, jako jsou tyto, dát informace v rámci co možná nejjasněji, bez obviňování kohokoliv.

Některé organizace mohou také dát ukončíte rozhovor formulářů, které musíte vyplnit jako alternativa k prochází face-to-face interview. V některých případech, že svou zpětnou vazbu písemně místo řečeno, je užitečné.

Společná víra o odchodu rozhovorů je, že je invaze zaměstnance soukromí, jak více často než ne, zaměstnanec odstoupí z osobních důvodů. Oni také věří, že tato zpětná vazba by měla být přijata od zaměstnanců v pravidelných intervalech během jejich působení v organizaci, a nikoli tehdy, když se rozhodli přejít na konkurenční organizace. Přesto, dokud tato myšlenka je vážně uvažovat o různých organizací, je to praxe, která je následována mnoha firem, a až narazíte na organizaci, která si myslí, že jinak, umět zacházet s výstupní rozhovor je pro Vás nezbytné. Pointa je, udržet si klid a jistotu, o tom, co říkáte. Neriskujte své sebeúcty prostě, aby se vaše zaměstnavatelé spokojeni. Přesto, že nejsou ukazovat prstem na nikoho a být diplomatický. Exit rozhovor může být složité a ohromující, ale to je něco, co musíte čelit. Doufejme, že tyto tipy být užitečné pro vás v tom.

Jak si vybrat Kariéra rádce
CIO Plat
Jak si vybrat Kariéra
Plavčík Popis práce
Nejlepší Kariéra pro budoucnost
Nejlepší Careers pro introverty
Quality Assurance Popis práce
Co mám Major V
Kariéra pro anglické Majors
Návrh Writer Popis práce
Top Lékařské Práce v Demand

Leave a Reply