Jak ztratit práci v 10 dní

Takže jste nespokojenost, dysfunkční, zmatek a dis-zmírnil svou práci, a po dobrém nebo po zlém se chcete ukončen ze zaměstnání. Vy jste se snažil být jako nekompetentní zaměstnance jak je to možné, a přesto jste neklesl ke kořisti na snižování počtu pracovních míst a ekonomické recese, že lidé stále hovořit o (jste ekonom sám, ale nevím, co Recese je, že to, jak špatně zaměstnanec jste, ale pořád ne střílet vás!) Takže to, co děláte? Získání ukončena není příliš obtížné. Když v polévce, jít na tah, je to, co říkám! Podívejme se na extrémní krok. Nečekejte na někoho, kdo uklouzne na vyhazov pro vás. Nečekejte na ten celý zdlouhavým ukončení procesu. Snadný způsob, jak se dostat do kanceláře, aby se zbavili vás, je, aby se stal číslem jedna darebák úřadu. Nemusíte být velmi nestydatý v podlosti – nemusíte dostat váš obličej vytetovat nebo zjizvený, ani máte vyprázdnit láhev oka-vložky do vašich víček získat smrtelně gotický vzhled. Si můžete být vždy jemné, protože “totě věk jemnosti. Ano! Můžete oblékají do nedotčené značkové oblečení, připomínající hrdinu, když ve skutečnosti jste darebák. Nemusíte mít hlasitý a hrdelní smích zlo, bude chichotání na stranu stačit. Takže dostat se do práce, jak se vám jít o stát darebák v kanceláři, tak úspěšně zajišťuje ztráty zaměstnání? Existuje mnoho způsobů, jak ztratit práci, kterou bude z čeho vybírat. Dovolte mi, abych vás vedl v pokušení …

Yawnfather
Spánek během zasedání, bez ohledu na to, zda jsou nudné, nebo ne. Ve skutečnosti, bez ohledu na to, zda se režisér vzrušeně hovoří o své ambiciózní projekt pro zahraniční klienty, když mluví mimořádně špatné španělštině na vrcholu svého hlasu. Ve skutečnosti, bez ohledu na prezentaci, která má takové světlé snímky, že by Gwen Stefani je make-up vypadat divně, stále fake spaní (dostanete bod). A teď je čas použít tuto nahlas, samozřejmě falešné a velmi rušivě zívnutí jste praktikující, protože jste byli šest let. Je to určitě hlavu soustružník a práce hořáku. Jednoduché, uspávací a skvělý způsob, jak se dostat z jednoho zaměstnání ukončeno.

Lord of the Trings
Mobilní telefony se skutečně staly na obtíž, než cokoliv jiného. Proto, proč nevyužít toho a použít tuto obtíž, aby se stal obtíž sami? Nastavte svůj mobilní telefon, aby nejhlasitější a nejvíce obtěžující ring-tone vůbec. Nelepte na sešívání ring-tone je, aby byl styl prohlášení. Pokud jste chlap, můžete mít skladbu, která má řetězec zneužívání (žádné Eminem píseň v podstatě), nebo jen dráždit lidi dál, můžete udržet “Jsem Barbie holka”, a tvrdí, musíte mít, protože jste prohrál sázku, nebo můžete použít chór “pana Lonely “, nic dráždí lidem víc, než je pronikavým vysokým hlasem. Jo a samozřejmě, zajistí, že vaše kruhy mobilní telefon. Požádejte přítele, aby vám zmeškaný hovor každou půl hodinu. To je to, co jsou přátelé stejně, ne!

Distress slečna v nouzi
V každé kanceláři, tam je vždy trvalka slečna v nouzi, žena, která neví, jak se dokonce chodit krok bez pokynul o pomoc, při níž všechny použité muži v kanceláři by zanechat umírajícího příbuzní lůžku se spontánně objeví. Ano, zatímco většina mužů bude na její zavolání (doufal, že polovičatě pro klovat a volání), je třeba se vědomě ji ignorovat. Ano, to je případ, kdy nevědomost bude požehnáním. Ona dostane rozladěné s “nezdvořilý” chování a budou používat její popularitu a získat si vystřelil. Tady je on! Tento příběh se stal úřad verze Kráska a zvíře skutečně. (Upozornění: Je možné, že někteří lidé, kteří půjdou kolem maškaráda s tabulkami prohlašovat jste neoprávněně ukončena z práce, nebo že jste byl ukončen pro žádnou příčinu, která byla užitečná. Přijmout vhodná opatření k řešení těchto lidí předem).

Kdo nechal psi ven?
Pokud jde o zvířata, na jednom konci spektra jsou tvrdé non-vegetariáni, jejichž trávicího traktu může strávit maso, zatímco na druhé straně jsou PETA aktivisté. Mezi těmito dvěma extrémy, jsou lidé, kteří jsou mrtví strach nebo mrtvý alergická zvířat. Takže pokud máte kolegu, který je astmatik, pak vše, co musíte udělat, je nechat kočku v její kanceláři. Také pokud víte o kolegovi, který koláče jí čelit, tak make-up, že její obličej vypadá dvojnásobek původní velikosti, pak můžete jen kapka v roztomilé psa, který se neobejde bez olizuje tvář lidí. A ejhle! Váš nový nalezený hobby bytí zoo-lander přistane vám vyhazov, než budete moci říct, Holy kráva!

The Whole Nine Guards
Není lepší způsob, než vydělávat na vašem talentu pro otálení. Vždy máte odložení budíku, tak končit až pozdní příchod do kanceláře. Jediný rozdíl je, že teď, budete záměrně přijde pozdě do úřadu, a nebude zeptejte se svého s kostěnými obroučkami obrýlený nejlepší kámoše na výpad karty pro Vás, všechny bezpečnostní stráže se nedívá. Nyní, budete skutečně vzít úvěr pro pozdní příchod. Projděte do kanceláře na vlastní klidným čase, jako jsi král džungle. Pokud se vás někdo zeptá, proč jsi tak pozdě, můžete náhle do přírody-šílenec a říkají věci, jako bych byl čekal, že listy žloutnou nebo jsem čekal, zda se po zvýšení z východu, se sluneční pobyt tam, nebo ne? nebo si můžete dokonce říct, že jsem byl ochoten otestovat mého souseda trpělivost úroveň tím, že vidí, jak dlouho to trvá, než ho vyhodit svého vrcholu, když jsem se na něj dívá mým oknem. Můžete si skutečně dělat tyto věci, pokud chcete. A než se nadějete, budete odcházet z kanceláře s ukončení dopisu v ruce a úsměvem na tváři.

Staňte Gossip Girl
Pomocí kancelářské chladič důvodů kromě žízně. Víte, že v případě, že úřad chladič měl uši, musel by vyjít vstříc pro požádat o odpuštění od Boha za to, že zhřešil tím, že slyší všechny drby, že on má jinou možnost, než poslechnout. A to bez ohledu na pohlaví, vy jste byli součástí tohoto drby skupiny po celou dobu. Jediným rozdílem bude, že tato doba, kdy se lidé ptají, jestli jste to byl vy, budete mít jen pravdivě přiznat, na rozdíl od vehementně popírat to tak, jak jste vždy dělali. Můžete říct, že věci, jako Oh víš, Mel je na dietu! A víš, proč se to děje dietu? “Protože Sam jí řekl, že je příliš tlustá pro něj! To bude zřejmě rozlítí ženy, které jsou členy WTF (Ženy Praví se feminismu), a půjdou dupání off jíst Sam naživu. Samozřejmě, že po rozruch se usadil, a vy jste byly identifikovány jako příčina pro celou epizodu, budete propuštěn v bodu č.. 420, které států “Fired způsobuje nespokojenost a neshod v harmonické a mírumilovné kancelářském prostředí”, nebo nějaký nepravdivý klauzule takhle. Oh, ale ujistěte se, že když jste odešel z funkce s vašimi balení hnědé krabic, nechte Sam líto poznámku, nebo alespoň svůj hrnek na kávu (za předpokladu, že je unstained a uncracked) nebo ještě lépe, část vaší zbývající výplatní pásce, pokud máte vůbec nějaké, že je.

Blbý a blbější
Přemýšleli jste někdy, jaké to musí být rád, že je Archie za den? Sans hlučné rachotina (dělat použijte jednu, pokud máte jeden!) si můžete vyzkoušet všechny dovádění, které on používá k bug život z pana Lodge. Drop vše v dohledu, narazí na každého v dohledu, a pokud máte šálek horké kávy v ruce, více, tím lépe! Zvláště, použijte tento trik, pokud víte, že pracovní prostředí je takové, že pracovní stres je na svém vrcholu. Pokud vidíte kolegu v bílé nebo krémové barvy košile, ať načteného hrnek na kávu “náhodou” vyklouznout z ruky. Mix se váš kolega je extrémně důležité dokumenty těsně před jeho velkou prezentaci. Nechť první snímek prezentace je “Já jsem udělal. Děkujeme za Váš čas a peníze, hlupáci! ” I když všechny výše uvedené tipy nedokážou, tohle určitě nebude.

Dovolte mi přidat zřejmý disblamer disclaimer. Tento článek je výhradně pro účely zábavy (zlo smích). Způsob, jakým ukončit práci v reálném životě je podle stroze zdvořile jít do požadované osoby kancelářské kabiny a kritizovat umístění dole papíry.

Jak se stát chirurgem
Stabilní Práce pro budoucnost
Nejlepší práce pro změnu kariéry
Nejlepší práce v Americe 2012
Kariéra, že co nejvíce peněz
Speciální Pedagogické Plat
Jaká je role učitele
Stabilní Kariéra v Bad Ekonomika
Entry-Level Jobs Oil Rig
Jak si vybrat novou kariéru ve vašich 30s
Správce sítě Popis práce

Leave a Reply