Kariéra Cíle pro Osvěžovač

Lidé, kteří hledají své první zaměstnání musí tvrdě pracovat na jejich životopisů a životopisy, protože to je první bod kontaktu mezi nimi a jejich potenciálních zaměstnavatelů. Protože tam není žádné předchozí pracovní zkušenosti, které mohou upozornit a mluvit o tom, že je třeba se více zaměřit na jejich současné schopnosti a potenciál získat nové dovednosti tak, aby splňovalo organizací, cíle.

Za tímto účelem, správné career cílem je zásadní aspekt jejich životopis, a to je první věc, kterou ve svém životopisu, že zaměstnavatel bude odlévání oči na. To není nic, ale jednoduchý vložka (nebo pár řádků), který určuje směr, kterým se jednotlivé předpokládá jeho kariéra, přičemž, a také mluví o tom, jak jednotlivé vidí sám sebe roste v konkrétní oblasti.

Vzorky Kariéra cíle pro Osvěžovač

To je velmi vzácné pro čerstvější přesně vědět, kde chce skončit v organizaci v dlouhodobém horizontu. I když si je vědom takového ambicí, je nejlepší, aby nebyly namáhány na něj příliš mnoho. Naopak, měl čerstvější zachovat jeho kariéra objektivní prohlášení krátké a sladké, a měl by mluvit jen o tom, jak chce se připojit stabilní organizaci a chce získat všechny dovednosti a znalosti, aby mohl ze zkušenosti. Zde je několik vzorků.

1.
Chcete-li stavět a zlepšit své odborné dovednosti v renomovaných a dynamické organizaci, která mi dává příležitost vypěstovat si v profesionálním způsobem.

2.
Chcete-li implementovat nové technologie a získat pozitivní oporu v podnikatelském prostředí, které podporuje inovace a předpokládá průmyslových trendů.

# 3
Chcete-li být součástí organizace, která se zaměřuje na spokojenost zákazníků a udržení zákazníků, a využít své interpersonální dovednosti k dosažení těchto cílů.

4.
Chcete-li vyřešit problémy v kreativním a efektivním způsobem, a otevřít nové anevues roztoků při zachování normy stanovené organizací.

5.
Chcete-li využít mé rozsáhlé znalosti a dovednosti a synergize s organizací zaměřit se na, a dosáhnout, dlouhodobých cílů, které byly předložené na místo.

V závislosti na povaze práce, kterou žádáte o a vaše schopnosti a kvalifikace, můžete sami rozhodnout, jestli chcete, aby vaše prohlášení bylo nejasné, nebo zvláštní. Někdy je jednodušší být vágní, protože to vám dává více prostoru mluvit o sobě, když se dává osobní pohovor, protože jsou specifické informace o některých dovedností a kvalifikací povede tazatele, aby klást otázky týkající se těchto dovedností stanovuje jen. To je výzva, že budete muset na vašem vlastním uvážení, protože každá situace a každý pohovor je jedinečný. Zde jsou některé pravidla, která byste měli dodržovat při vytváření prohlášení o cíle.

Prohlášení by neměl být tvořen lež nebo výroba z vašich dovedností nebo kvalifikace.
Prohlášení by mělo zcela jistě relevantní pro společnost a příspěvku, který se ucházíte. Nepoužívejte společné prohlášení pro každý jednotlivý žádosti o zaměstnání.
Prohlášení by mělo být krátké a přesné, a to by nemělo být shrnutí pozadí. Místo toho, měli byste si promluvit o tom, co vaše vize je a jaké organizace jste očekávali.
Určitě byste měli mluvit o tom, co může přinést ke stolu a jak můžete přidat hodnotu pro organizaci.
Měli byste také zmínit, proč by ideální kandidát na obsazení volné pracovní místo ve firmě.

Zde jsou některé další příklady.

1.
Hledám práci, která zahrnuje těžké použití čísel a interpretace dat, takže můžu realizovat své dovednosti na pomoc organizaci růst.

2.
Chcete-li budovat dlouhodobé kariéru v * Vyplňte vhodně * profesi, a zároveň budování symbiotický vztah s organizací, které jsem pracovat pro.

# 3
Chcete-li zaostřit na konkrétní řešení problémů v mém oboru, a využít své univerzálnosti a moje vůle k růstu maximální efektu.

4.
Chcete-li přidat hodnotu vaší organizaci pomocí mého adaptability a mého uchopení moci, a posílit svou profesní dovednosti v souladu s vašimi cíli organizace.

5.
Chcete-li získat oporu v * Vyplňte appropriately * profesi, a zvýšit svou produktivitu s jediným cílem zachovat průmyslové standardy a snaha o dokonalost.

Tyto vzorky by vám měl poskytnout základní představu o tom, co kariéra Cílem by mělo vypadat. Lidé s posledním praxe lze uvést to ve svém cíli, ale pro nové účastníky situace trvá zcela jiným směrem. Je důležité prezentovat sami sebe jako někoho, kdo je ochoten se učit, kdo je adaptabilní, který bude mít na cíle organizace v mysli, a někdo, kdo má pozitivní a optimistický přístup.

Učitel na základní škole
Jmenování Setter Popis práce
Gastroenterolog Plat
Stres volných míst
Průvodního dopisu pro učitelská místa
Nebezpečné Jobs, že dobře zaplatí
Požadavky na on-line výuky práce
Nejlepší Kariéra v medicíně
Medical Data Analyst Plat
Pracovních míst, která platit přes 100K
IT Práce, které jsou v poptávce

Leave a Reply