Kariéra Cíle Prohlášení Příklady

Lidé s jasnými a písemných cíle, dosáhneme daleko více v kratším časovém období než lidé, aniž by jim mohl vůbec představit. ~ Brian Tracy, slavný self-help autor.

Vědět, co chcete od života, je něco, co vám může pomoci zaměřit a channelize všechny své duševní a fyzické energie, k věcem, které jsou skutečně důležité pro vás v životě. To je pravda, v každém aspektu života, jako jsou vztahy nebo kariéra. Z hlediska kariéry, pokud jste dobře napsaný krátkodobé i dlouhodobé cíle, pak si můžete udělat správné plánování kariéry, jak postupovat k dosažení těchto cílů. Jednoduše řečeno, rozvoj zvyk psát vaše prohlášení career cíl může mít pozitivní výsledky v dosažení těchto cílů.

Jak napsat Kariéra Cíl prohlášení
Všechny velké firemní firmy mají cíl a účel existence. Tyto výroky jsou pro firmu, ale i na individuální úrovni, musíme mít kariérních cílech. Takže, pokud jste ještě neuvedl své prohlášení kariéry branky, pak bez velkých okolků, postupujte podle následujících tipů a pak si přečtěte, kariérní příklady gól prohlášení vyřezat plán své kariéry.

Pokud jste psát své profesní cíle v osobním deníku, pak můžete zpracovat tak dlouho, jak chcete, ale jsou kariérní cíle většinou psány v CV a pokračovat v psaní musí být krátké a přesné. Zkuste uvést své cíle v ne více než 2-3 řádků.
A protože jinou práci aplikace mohou vyžadovat změnit své kariéry cíle dle označení a odpovědností, musíte být flexibilní v provádění změn.
Buďte velmi konkrétní, co chcete dělat. Nicméně, to není rigidní vaše volby. Jako když chcete být počítačový programátor, pak to není jen snaží omezit některé velmi konkrétní jazyk nebo domény. Dejte se firma určitou flexibilitu, aby Vás považují za různé jiné pozice počítačové programování.
Vyhněte se použití “Chci pracovat jako počítačový inženýr pro pozici softwarového programování”. Místo toho, začít tím, využít své schopnosti a dovednosti a přispět k rozvoji softwarového programování …. Omezte používání “já” nebo “moje.
Nezní pompézní. Udržujte kariéra cíl jednoduchý a prostý květnatým jazykem.

Příklady profesních cílů a cílů
Tyto příklady byly shromážděny z různých zdrojů, jako jsou životopisy a osobní programových prohlášení. Tady jsou:
Marketingový a prodejní pozice, která vyžaduje znalosti při vytváření a sledování propagace farmaceutických výrobků zákazníkům.
Moje kariéra cílem je stát se generálním ředitelem předního nakladatelství a podporovat vydávání děl spisovatelů, kteří jsou talentovaní a snaží se získat místo v médiích. Vlastnit nakladatelství byl můj sen za posledních 6 let a nyní po značné zkušenosti jako manažer nakladatelství, chci otevřít nezávislá.
Hledám velmi náročný pozici v organizaci, kde mohou naši administrativní dovednosti nejlépe využít.
Rád bych pracovat dlouhodobě v průmyslových odvětvích, jako infrastruktury a stavebnictví, kde je obrovský růst a vývoj v příštích letech.
Přání připojit se jako řízení Trainee v oddělení Marketingový výzkum firmy. Dlouhodobé cíle patří dosažení na manažerské pozici modernizace vzdělání, pracovní zkušenosti a dovednosti.
Chcete pracovat v oblasti výzkumu biotechnologií a pochopit složitosti lidské buňky.
Aspirující na textař pozici v reklamní agentuře, aby v něm pracovat po dobu pěti let. S investiční po značnou praxí, sen vlastnit nezávislé reklamní agentura.
Chcete-li pracovat pro firmy, které mi pomáhá navrhovat automobily a kde bych mohl zdokonalovat své dovednosti navrhování. Pokračovat mé postgraduální kurz v navrhování automobilů.

Konečně, může cíle pro Vaši kariéru lišit v závislosti na každého jednotlivce, a proto by měl člověk zajistit, že jeden si je vědoma svých silných a slabých stránkách a různé faktory, které řídí jeho osobnost. Správné SWOT analýza musí být provedena pochopit něčí osobnost tak, že jeden může být více vědomi o stanovení profesních cílů. Čím více budete vědět sami, tím lépe si můžete být vědomi o vaše volby.

Jak se stát revmatologa
A přichází Careers 2012
Alternativní Careers pro učitele
Talentové zkoušky
Top Platební Kariéra
Co je třeba zvážit před změnou svých Job
Kariéra, že co nejvíce peněz
Chief Information Officer Popis práce
Nejvyšší placených pracovních míst s magisterským titulem
Snadné Jobs si najal
Kvalita Analyst Popis práce

Leave a Reply