Kariéra Práce s autistickými dětmi

To může být jedním z nejlepších voleb budete dělat ve svém životě, pokud užíváte zájem pomáhat autistické děti růst a rozvíjet se v životě, něco, co nemohou dělat sami. Ačkoli to trvá hodně času, trpělivosti a práce, to stojí za námahu. Spokojenost odvozen od pomoci dětem trpícím autismem je považován za největší motivací pro lidi, kteří chtějí pokračovat v kariéře v této oblasti. Pokud jste student střední školy, nebo se chystáte zadejte svůj vysokou školu, můžete využít tento kus informací tím, že zná various kariéry kde můžete pomoci dětem trpícím komplikací autismu, Aspergerův syndrom, ADD, ADHD a podobné vývojové poruchy.

Jak můžete pomoci autistickým dětem?
To je skutečně chvályhodné, že jste ochotni pomoci dětem s autismem. Váš záměr je, na čem záleží nejvíce, a můžete začít svou misi tím, že pracuje jako dobrovolník v různých nevládních organizací nebo zdravotnických zařízení, že nábor lidí pro přijetí základní péči o autistické děti. Pouhý pohled na Internetu vám pomůže najít adresy různých organizací a podpůrných skupin pro autistické děti ve vaší lokalitě. Vím, že mnozí z mých přátel, kteří pracují dobrovolně pomoci dětem trpícím různými duševními poruchami. Můžete se také dobrovolně pracovat pro nějakou hospital když se může nebo nemusí být za to placen. Mezitím, můžete pokračovat ve svých studiích a vybrat vysokou školu, která uděluje kurzy související s autismem. Podle Centra pro autismus a související poruchy, zásada USA tělo pomáhá autistické děti vést normální život, bakalářský titul v oboru psychologie, vzdělávání, rozvoj v raném dětství nebo jiné podobné míry je nezbytné, aby se na kariéru v této oblasti. Dále můžete dokončit lékařskou školní studie na čtyři roky získat více příkazu na poruchy souvisejících s dětmi. Mnoho lékařských profesionálů, kteří absolvují z povolání terapeutky mají hluboké znalosti o autismu a podobné duševních poruch a proto se začít pracovat jako lékaři, kteří pomáhají autistické děti. Můžete také zvážit bakaláře ošetřovatelství stupně tak, že můžete poskytnout základní péči o pacienty a podporu dětem. Pokud po bakalářského nechcete, aby lékařský diplom, můžete jít na po maturitní obor vzdělání, psychologie nebo podobnými oblastmi a složit zkoušky, aby se stal učitelem pro postižené děti. To vše záleží na vás a na způsob, jakým chcete pomoct autistické děti.

Musíte sedět s univerzitní poradce a diskutovat o možných kariéry si můžete vzít. Na základě vašich diskusí se svými vysokoškolskými učiteli poradce, a rodiče, musíte učinit správné rozhodnutí. Musíte pochopit, že lásku k dětem s autismem je nejdůležitější, pokud chcete, aby jim pomohla, ale budete muset získat náležité vzdělání, než jste schopni jim pomoci. Proto, vzdělání, bydliště a odborná příprava jsou všechny důležité komponenty různých kariéry pracujících pro autistické děti.

Kariéra si vybrat na pomoc autistickým dětem
Níže jsou uvedeny různé činnosti si můžete vybrat ve své snaze stát se profesionál, který pomáhá autistické děti.

Péče o děti Poskytovatel
Existuje velké množství soukromých a veřejných agentur, které nabízejí denní péče poskytovatele služeb pro děti se speciálními potřebami. Poskytovatelé pečovatelské služby jsou výborným pomocníkem pro rodiče, kteří musí pracovat nebo mají provádět některé důležité úkoly během dne. Být zručný a soucitný denní péče poskytovatele jsou důležité ctnosti se vypořádat s dětmi s autismem. Většinou, den Pečovatelská služba poskytuje agenturám poskytnout minimální školení pro uchazeče se zájmem o práci s dětmi s autismem. Zatímco pouze některé státy mají licence a předpisy pro pečovatelskou službou, téměř všechny z nich vyžadují kriminální pozadí kontroly musí být prováděny na péči dětského dne zaměstnancům. Většina z místních vlád regulovat normy, pravidla a licence pro dětské denních stacionářích. I když, pracuje jako školky poskytovatele nemusí vydělávat moc, to je skvělý start pro vysokoškoláky, ženy v domácnosti a dalších lidí, kteří chtějí pomoci dětem se speciálními potřebami. Studenti lékařské fakulty, kteří chtějí mít z první ruky zkušenost v poskytování pomoci autistické děti mohou zvažovat, že dělá par úvazek v denních stacionářích center jako asistenti.

Učitel
Stát se učitelem pro děti s autismem je dobře placenou kariéru možnost, jak budete pomáhat speciální dětem poznat nové věci a rozvíjet se v cestě života. Vzhledem k tomu, autismus způsobuje komunikace a sociální interakce související problémy, úloha učitelů speciálního vzdělávání je velmi náročné. Chcete-li se stát učitelem pro autistické děti, člověk musí brát bakalářský titul ve speciálním školství od renomovaných, registrované a autentické vysokou školu nebo univerzitu. Za čtyři roky bakalářské vám poskytne širokou pochopení vývojových poruch u dětí. Po ukončení bakalářského studijního programu, budete muset přijmout učitelské licence ve státě, kde chcete učit. Budete udělena výuky certifikaci ze vzdělávacího oddělení vašeho státu po vyplnění žádosti řádně a složit státní zkoušky conduced. Různé státy mohou provádět více než jednu zkoušku, takže se zeptat v oddělení státní správy ve školství úřadu. Dále budete muset získat magisterský titul v oboru speciální pedagogiky, nebo v průběhu týká autismu u dětí. To vyžaduje roky vzdělání a důsledné tvrdé práci pochopit autistické děti a pomáhat jim žít více vyvážený život.

Pracovní terapeut
Ať už je to ve škole nebo doma, může ergoterapeutů prospěch dětí s autismem. Since provozní terapeuti studiu lidského rozvoje, jsou si vědomi všech aspektů poruchy, bolest nebo zranění, které je, sociální, emocionální a fyziologické. Tato schopnost jim pomáhá pracovat s dětmi s autismem podrobněji, a v lepším způsobem. OT je být najat škol, které učí děti s autismem. V prvních několika letech autistického dítěte vzdělávání, OT jsou schopni identifikovat silné a slabé oblasti dítěte tak, aby mohli křídou vypracovat strategii pro zlepšení sociálních dovedností dítěte. Chcete-li se ergoterapeut s dětmi, je nutné dodržovat všechny požadavky stát se obecně OT. Bakalářský titul v oboru přírodních věd, biologie nebo předem-profesní terapii a pak s magisterským titulem v profesním terapii je nutné, aby se stal pro pediatrické ergoterapeut. Znalosti o speciálních zdravotním postižením u dětí je velmi důležité a tvoří část samozřejmě v OT vzdělávání. Dále, jeden musí složit certifikační zkoušku conduced podle Národní rady pro certifikaci v ergoterapii a získat státní licenci k praxi jako ergoterapeut pomáhá autistické děti.

Podobně jako výše uvedené míst týkajících se autismu u dětí, existují různé jiné terapie, sociální práce a pracovních míst řeči terapeuta, že jeden může vzít v úvahu. Vzhledem k rozsahu a rozsah zdravotní péče pro děti se speciálními zdravotním postižením, lékařské vědy studenti mají velké množství variant. Je jen na vás, rozhodnout vaší oblasti zájmu a přijmout moudré kariéry rozhodnutí.

Podivné Jobs
Kariérové ​​poradenství
Výběr správného Kariéra
Personality Test pro kariérní
911 Ovládací Jobs
Je Midlife Kariéra Změna dobrá volba?
Dobře placená místa v oblasti zdravotnictví
Top placených pracovních míst
Hydrolog Plat
Top 10 Nejvyšší placených pracovních míst
Průměrný příjem v USA

Leave a Reply