Kariéra Práce s Miminka

Lidé jen zřídka dostanou šanci vzít s kariérou, že se skutečně zajímá To je docela náročné narazit kariérní příležitosti, které odpovídají vašemu představ a vášně, zvláště když vaše vášeň zahrnuje děti. Práce s dětmi, spočívá v zajištění spoustu péče a bezpečí, ať už fyzické nebo duševní. Dalším faktorem, který je třeba pamatovat, je, že byste měli mít příslušnou kvalifikaci pro práci s dětmi. Jednání s lidmi a zejména kojence, vyžaduje specifický soubor dovedností spolu s detailní znalostí příslušného oboru.

Populární Kariéra Práce s Miminka

Dětská jesle
S namáhaných životní styl a dlouhé pracovní doby mnoho žen rozhodnout se opustit své děti v dětském jeslí tak, aby byly postaráno v nepřítomnosti rodičů. V mnoha státech, licence je nezbytné zahájit jesle. Člověk také musí zaměstnávat odborníky, kteří vědí, každý detail péče o dítě. Máte také věnovat pozornost potravin, hygienických a plenka uspořádání dětí. Kromě toho, máte také jmenovat zdravotní profesionál, který může postarat o děti v případě nouze.

Baby Sitter
Pokud nemůžete zvládnout mnoho děti ve stejnou dobu, a nemají kapitál investovat do rozvoje jesle pak hlídání dětí může být vzrušující kariéry pro vás. Dnes, mnoho lidí vyžaduje hlídání dětí, které mohou starat o své děti, když jsou v práci, nebo když jste pryč z nádraží. Hlídání Obecně je vybavena všemi dítě náležitosti ze strany rodičů. Všechny baby sitter má udělat, je použít základy efektivně a starat se o dítě. Někdy mohou rodiče opustit dítě s sebou, nebo si můžete zajít do dítěte domu a pracovat jako chůva.

Ošetřovatelství
Pokud jste se těšíme na kariéru v oblasti zdravotnictví pracuje s dětmi, pak ošetřovatelství je ideální volba pro vás. Existují různé typy ošetřovatelských kariéry, takže musíte získat práci v dodávce, dětské, nebo matka a péče o dítě oddělení, takže můžete pracovat s dětmi. Chcete-li získat práci v takovém poli, musíte mít diplom nebo titul v ošetřovatelství. Sestry mohou pracovat s nemocnicemi nebo soukromých zdravotnických úředníků a lékařů. Ve Spojených státech, je také nezbytné, aby sestry se zaregistrovat nebo získat licenci získat práci jako zdravotní sestra.

Porodník a porodní asistence
Tito dva jsou opět jedny z nejlepších možností pro ty, na pozoru kariéry pracujících s dětmi. Porodníků vypořádat s dodáním a komplikace, které vznikly před, během a po porodu. Takže pokud hledáte kariéry pracují s kojenci, pak je porodník je dobrou volbou pro vás. Chcete-li získat tuto práci, musíte mít odpovídající vzdělání nebo diplom v tomto proudu. Jeden z jiných oborů pracujících s kojenci je porodnictví. Povinnost porodní asistentky je pomáhat těhotným ženám při porodu a zajistit bezpečné dodávky. Školení a zázemí pro obstetricians a porodních asistentek, se liší porodních asistentek se týká pouze procesu dodání, vzhledem k tomu, obstetricians poskytují běžné péči o nastávající matky spolu s usnadněním proces doručení.

Pediatr
To je jeden z okouzlujících a nejlukrativnější dráhy. Pediatr je lékař, který se specializuje na onemocnění a zdravotních potíží, které se zabývají dětmi a děti. Je to jeden z nejlepších uplatnění v medicíně, která je těsně spojeným s dětmi. Pediatr pracuje v nemocničním prostředí nebo soukromých klinikách, nebo osobní poradenství nastavení. Práce v oblasti pediatrie zahrnuje zkoumání dětské pacienty, provádění různých testů určit a identifikovat příčinu nemoci, léčbě nemoci při předepisování vhodných léků a léků. Jejich povinností je také přijímání dobře děti a poskytování lékařské péče pro ně. Pokud pediatr pracuje s pečovatelskou službou, pak je také povinen poskytnout péče o novorozence na děti.

Sirotčinec
Existuje mnoho znevýhodněné děti, které jsou opuštěné brzy poté, co se narodí. Existuje mnoho sociálních organizací, jako například dětské domovy that že takovéto strádající děti a starat se o ně. Pokud hledáte pro ušlechtilý práci práci s dětmi, pak je jednou z možností pro kariéru, které mohou nabídnout hodně spokojenosti s prací na vás. Existují různé pozice v sociálních organizacích, které můžete použít pro, takový jako to sociálního pracovníka, péče o dítě poskytovatele, dítě poradce, atd. Pokud jste sociální pracovník, pak se vaše zodpovědnost je dokončit všechny právní formality připuštění dítě v sirotčinci a vytváření jeho nebo její totožnost. Poskytovatelé péče o dítě dohlížet na opatření provedené pro děti a besed dětských rádce dětí, organizuje rekreační aktivity a dává jim emocionální podporu.

Přijetí centra
Existuje mnoho přijímacích středisek, které pomáhají strádající děti dostat své nové pěstouny. To je jeden z velkých kariéry v sociální práci stejně. Sociální pracovníci jsou obecně jmenováni jako prostředníci mezi pěstouny a biologickými rodiči nebo organizace. Úkolem sociálního pracovníka je zde dokončení všech právních formalit spolu s přijetím formalit, hledá ideální rodiče pro dítě, ujistěte se, že dítě jde do správných rukou a při následné-up po přijetí, atd. Chcete-li získat práce v sociální oblasti, musíte mít určitý stupeň, pošta promoce stupeň, nebo diplomu v sociální práci nebo příslušných polí.

S tolika možnostmi v top kariéry pracujících s dětmi, bude to trochu náročné si můžete vybrat jeden. Takže, to je také vhodné konzultovat kariérní poradce, který vám může dát některé další poznatky o this kariéry spolu s klady a zápory každé úlohy. To vám pomůže vybrat ten správný kariéru a být úspěšný.

Top Jobs poptávky pro budoucnost
Top Platební Kariéra
Kariéra Práce s Miminka
Alternativní Careers pro zdravotní sestry
Stavební management Kariéra Informace
Jak se stát Home Inspector
Athletic Trainer Popis práce
Nejlepší Kariéra pro 2012 and Beyond
Zaměstnání jako učitel
Vysoké placená místa
Seznam Kariéra v lékařství

Leave a Reply