Kariéra pro Historie Majors

To je široce obyčejný názor, že historie je nudná předmět a někdo, kdo velké společnosti v něm musí mít skutečnou trpělivost a sílu. Nicméně, jen ty, kteří milují předmět a chápe jeho hodnotu říct, co to je jako být transportován zpět do času a opravdu pochopit, proč jsme to, co jsme dnes. Nešťastné, jak to je, tento negativní vnímání o dosaženém stupni v historii je tak rozšířená, že s dokonce možná studenti subjektu jsou believe, že se mohou dostat dobře placené job nad rámec omezuje of akademickém je obtížné. Je důležité si uvědomit, že znalost historie a do jisté míry ve stejné je velmi důležité v tomto světě, a protože není mnoho lidí, které se specializoval na historii, tam je spousta příležitostí pro ty, kteří následovali po jejich sny. Pokud opravdu věříte ve své vášni a mít víru, že i vy můžete udělat kariéru z toho, tady je pohled do různých kariéry historie oborů, které lze přistát vám vaše vysněné zaměstnání.

Dovednosti Developed by absolventů v historii

Stupně v historii není specifická pro jeden kariéry, protože to je tak různorodé pole, které vás naučí nejrůznější dovednosti nezbytné pro různé druhy prací. Tyto dovednosti zahrnují:
Schopnost provádět důkladný výzkum a kritické analýzy
Sběr statistických dat pro výzkum
Výklad situací z minulosti a její vliv na současné
Dovedností v oblasti informačních řízení
Práce ve lhůtách
Vývoj nezávislého pohledu
Schopnost přijímat rozhodnutí na základě předchozích důsledcích událostí

Vzdělávání v oblasti historie připravuje studenta číst do kličky a komunikovat s publikem v zjednodušující způsobem. Nemyslíš si, že tyto dovednosti jsou vyžadovány v mnoha pracovních míst a kariéry? Samozřejmě, že jsou, a jsou vysoce ceněny také.

Kariéra volby pro Historie Majors

S výše uvedenými dovednostmi, můžete snadno ponořit do některé z těchto oblastí se svými historie velkých společností.

Kariéra v médiích a komunikačních
Oblast médií a komunikace je jedním z největších polí otevřených historie velkých. Vědomí, že absolventi v historii mají, je velmi prospěšné v této oblasti, a vám umožní specializovat v některé z následujících oblastí. Sleduje kurz žurnalistiky vám poskytne další podporu při dosahování pracovních míst v této oblasti, spolu s titulem v historii, i když to není povinné.

Psaní (Technické psaní, Web psaní, blogování, Copywriting, návrh písemně, Grant psaní, píše knihu založenou na výzkumu, apod.)
Redakční práce
Vztah s Veřejností (PR)
Korporátní komunikace
Dokumentární Making
Práce s televizními kanály
Zasílání reklamy

Kariéra ve vládě a politice
Kdo jiný než absolvent v historii je starat se o politických a vládních míst? V rámci této kompetence, tam jsou četné práce, které můžete získat. Pokud máte někoho, kdo si přeje, aby se rozdíl ve vaší zemi, tak proč ne přímo vstoupit na pole politiky? Tím, můžete vyzkoušet některý z následujících míst:
Diplomat
Vládní agentura Administrator
Legislativní Analyst
Senátor
Mezinárodní vztahy Specialist
Archivář
Práce v knihovně Kongresu
Heritage Site Ochrana
Informace analýza pro tvorby právních předpisů
Zahraniční služba Officer
Práce v mezinárodních vztazích

Kariéra v právu
Historici, kteří si přejí, aby udělal kariéru v právu, budou muset navštěvovat právnickou fakultu, aby byly schopny přijímat to profesionálně. Nicméně, pokud nechcete studovat práva, můžete pracovat jako právní asistenti právníkům, jejichž funkce jsou podobné jako u advokátů až na pár povinností. Ti z vás, zájem pak může vybrat z následujících míst.

Advokáti
Obecné rady
Soudní úředníci
Advokát
Právní tajemník / Assistant

Kariéra ve financích
Studenti, kteří se do menšího obchodních studií spolu s jejich absolvování v historii mohou využít své vzdělání pro kariéru v oblasti financí. Se svými analytických dovedností a schopnost provést důkladnou výzkum, pracovní místa jsou k dispozici pro vás v oblasti financí jsou četné. Patří mezi ně kariéru jako:
Research Analyst
Prodej a marketing
Pojištění

Kariéra ve výzkumu
Historici jsou často nutné provádět výzkum do událostí v minulosti formovat budoucnost. Tyto události mohou být relevantní pro nejrůznější situace, od těch, pro zemi, do které pro muzeum. Jako takový, může kariéru v oblasti výzkumu, kde máte použít všechny své dovednosti nezbytné být další skvělá volba pro vás.

Kariéra v Academia
Konečně, je oblast vzdělávání nikdy uzavřena na absolventa v historii, a vy můžete zvolit toto pole, pokud vás zajímá. Na základě vašeho vzdělání a své zkušenosti, můžete se naučit historii na škole nebo vysoké škole úrovni, a dát krásný pohled ve světě v minulosti nadějné historiky.

Jak můžete vidět, volbou, pokud kariéry není omezená, když jste splnili svou vášeň studovat historii a dosažení vhodného vzdělání v něm. Mějte víru a použít všechny dovednosti se naučíte při studiu, aby se stal historik, a jste si jisti, aby se to tak úspěšně, jako svými vrstevníky z jiných oborů. Good luck!

911 Operátor Popis práce
Otázky učitele Interview a odpovědi
Dobře placená místa pro ženy
Většina Stresující práce v Americe
Nejlepší práce bez vysokoškolské vzdělání
Kariéra, že odměna studánka s MŠ
Nové Careers pro učitele
Nejlepší placených pracovních míst
Chirurg Popis práce
Top 10 Nejvyšší placených pracovních míst
Seznam Careers, které pomáhají lidem

Leave a Reply