Kariéra test pro děti

Kariérový test má velký význam pro děti, stejně jako jejich akademické kariéry. To jim pomáhá stát se více zaměřil, a cíl-orientovaný když oni vlastně začít stavět, a výběr povolání, který usmířit s vlastnostmi, které vlastní. Z nespočetných kariérní možnosti na výběr, kariérový test zvyšuje jejich schopnost na nulu do té správné, jeden dobře-vhodný pro oblasti jejich zájmu. Hlavním cílem tohoto cvičení je zvýšit studentů sebeuvědomění, v racionálním a intelektuální způsobem, tak, aby byly dobře připraveny na dobu, kdy budou muset definovat své skutečné zájmy, a provádět je pro jejich zájmy. To je důvod, proč tyto zkoušky zahrnují otázky, které jsou založeny na kvalifikačních studentů soupravy, líbí, nelíbí, a aspiracemi, které můžete prohlédnout lepší hloubky svých individuálních životů.

Často kladené otázky v kariéře testu

Co chceš, aby se stal, až vyrosteš?
Jehož předmětem vás zajímá nejvíce?
Co rozumíte různými barvami dopravy?
Co si myslíte, že jakou práci bude vyhovovat Vám nejvíce?
Co tvoji rodiče chtějí, abyste se?
Jakou práci si myslíte, že je nejlepší a proč?
Proč si myslíte, že je obloha modrá?
Líbí se vám software dělat přátele?
Jaká je vaše oblíbená videohra, a to, co se vám líbí nejvíc o tom?
Která část vašeho domu se vám líbí nejvíce?
Jaký druh hudby se vám líbí poslouchat?
Nevíte, jestli vaše země je levá ruka disk nebo na pravé straně jedna?
Jste si vědomi platové stupnice pro různé úlohy?
Co by jste udělat, pokud chcete, aby se stal právníkem?
Jaký je váš oblíbený aplikace ve vašem počítači?
Budete nastoupit do zaměstnání jen pro peníze, nebo to bude proto, že se vám líbí práce profil?
Které školy si myslíte, že je nejlepší ve státě a proč?
Jaká byla nejhorší situace kdy máte se do?
Co můžete říci o prezidentovi své země?
Proč si myslíte, že kariérový test, jako je tento, je důležité?
Jaký byl nejlepší den v životě až teď?
Co si myslíte o tom, že sportovec?

A tak dále … Otázky v některých testech poskytují více odpovědí, z nichž student by se musely spokojit s jeden. Odpovědi, které děti poskytují, mohou pomoci formovat představu o jejich myšlení a vnímání k životu. I když je zřejmé, že v tomto útlém věku, většina dětí není opravdu zaměřena o budoucích plánech týkajících se jejich kariéry, mohou být tyto zkoušky dávají nahlédnout jejich způsobu myšlení.

Co lze očekávat od testu?
Výsledky testu zahrnují přípravu děti vědomi o různých typech kariéry, které budou pro ně nejvhodnější. Tam bude prospěšné vazba zasedání v němž budou děti také být informováni o důležitých aspektech druhu kariéry by měli, nebo chcete jít. Základní informace, jako kvalifikaci pro práci, platové stupnice, růstu a budoucí vyhlídky, jistotu zaměstnání a pracovní spokojenost bude součástí spolu s výsledky kariéry zkoušky.

Jak dobře využít výsledků?
Výsledky kariéry zkoušky, jak je uvedeno výše, poskytují platformu dát náskok, aby děti sledovat své oblíbené aspirace. Mohou použít tyto výsledky a zpětnou vazbu pro stanovení reálné očekávání pro jejich profesní dráhy. S pomocí svých rodičů, mohou trvat až různé kurzy nebo třídy vztahující se k práci, která by chtěli jít na. Knihy jsou také jedním dobrým zdrojem informací a poradenství, které mohou být z hojně využívají služeb s cílem seznámit se s oblasti jejich výběru.

Kariérový test pro děti je obecně zaměřena na běžné vnímání a myšlení mladé lidi. Jak rostou, budou tyto testy stále intenzivnější, a bude založen spíše na schopnosti kritického myšlení jedince. Tam by měl být intelektuální a racionální začátek, pokud jde o pomoc dětem k optimalizaci a channelize své prostředky a schopnosti ve správném směru. A není lepší začátek, než jen dobře organizované profesního testu.

Entomolog Plat, Laicky řečeno, entomologie je studium hmyzu a existuje více než milion druhů hmyzu na této planetě. Plat podle národních statistik je kolem USD 55.000 ročně známky. Entomologie spadá pod biologie a entomolog zkoumá hmyz v laboratorních podmínkách, stejně jako uvádí v jejich přirozeném prostředí, když na práci v terénu. Pod záštitou entomologie existují různá témata, jako je biomechanika, zemědělství, výživy, forenzní vědy, atd. Studie hmyzu byla zásadní v rozvojových roboty hmyz hnutí byly kopírované robotických inženýrů s vynikajícími výsledky. Entomolog také hrají důležitou roli, pokud jde o zemědělství, jako některé druhy hmyzu jsou zodpovědné za opylování a některé pro ničení plodin. Soudní entomolog studovat činu a pokusit se zjistit, časový plán pro akci. Vzhledem ke všem těmto různých oblastí práce mzdových z entomolog kolísá v závislosti na profilu práce.
Nejvyšší Placené IT Práce v Demand pro rok 2012
Práce pro English Majors
911 Ovládací Jobs
Nejlepší placených pracovních míst pro ženy
High School Teacher Plat
Průměrná mzda v USA
Finance Major Plat
Nejlepší placených pracovních míst pro ženy
Odborný asistent Rozsah platu
Top Careers s mírou Associates

Leave a Reply