Kariéra v komunitní rozvoj

Termín komunita se odkazuje na lidi, kteří jsou vzájemně spojeny společnými zájmy. V ideálním případě, osoba, která je již součástí komunity je schopen vést ostatní nebo dobrovolnické služby pro lidi v této komunitě. Existuje celá řada zajímavých a osobně obohacující možností v obecně prospěšných prací. Nemusíte být nezaměstnaným, aby se na zodpovědnosti. Ačkoli tam jsou otvory pro dobrovolníky a studenty, je zde také široký prostor pro odborníky na hřišti v, kdykoli mohou. Mezi mnoha kariéru v komunitního rozvoje, tam jsou některé, které se zaměřují na veřejně organizaci a financování, zatímco pomoc při vývoji nových podniků a podnikání koučování. Mnoho možností otevřené pro plný pracovní úvazek, jakož i pro svobodná povolání patří:
Pořadatel Společenství pro rozvoj

Jako organizátor, budete muset pomoci rozvinout a vybudovat stávající komunitu. Úkolem zahrnuje prolomení bariéry a vytvářet příležitosti kariérního růstu pro lidi uvnitř Společenství, jakož i zajištění jejich boční rozvoj. Jako organizátor pracovních příležitostí, měli byste být zodpovědný za identifikaci různých institucí, které by mohly pomoci členů v oboru, zajímá Obchodní síť je důležité pomáhat členové zapadají do požadované role při práci. Jako organizátor, byste nejprve studovat komunitu, zvláště pokud nejste již součástí. Budete muset zvážit výhody a nevýhody Společenství definovaných vzorů a předpisů před ohlašovat změny. Pečlivá analýza sebehodnocení formulářů a vhodnosti pro konkrétní povolání by stát v čele výzkumu pro každého člena, kterého pomoci. Tvým hlavním úkolem by bylo sledovat růst a pokrok a umožnit komunitě zůstat optimistický i v neštěstí, při dodržení pracovišti etiky.

Finance konzultant

Nabízí své zkušenosti v oblasti financí, aby společenství zahrnuje spoustu podkladů a vytváření sítí dovednosti, aby prostředky potřebné snadno přístupné. Finanční poradenství by se mohla zabývat bydlení, vzdělávání, podnikání, nebo jiné peněžní požadavek. Budete muset vstřebat informace a aktuální informace o nejnovějším vývoji ve fiskální světě. Finance je citlivý aréna a je profesionální o všech jednáních, je nanejvýš důležité. Jako nedílná součást komunity, budete muset zvládnout všechna jednání pečlivě. Dokonce i jako dobrovolník v nějaké komunitě, které nejsou již součástí, by se poradenství a vedení k dispozici od surovinové základny, která je zvuk a stanovil. Profil zaměstnání z finančního poradce v komunitního rozvoje je velmi naplňující. Získáte možnost vidět plody své práce prostřednictvím poradenství a poradenství, okamžitě. Láska a úcta, že získáte je nezměrná. Tento profil ve finančním řízení vám dává možnost být součástí sítě obou, zdrojů a investorů. Jako prostředník, práce umožňuje, aby pomohl ohromující podnikatel prostřednictvím strategií Business Consulting, jakož i zajistit, aby finanční prostředky jsou přístupné tečkou se po odchodu do důchodu, v případě seniorů.

Společenství povznesení a posílení Executive

Jako manažer odpovědný za komunitní povznesení a posílení postavení se vaše primární povinnosti zahrnují identifikaci problémové oblasti a vypracování strategie se obrátit přímo. Dalo by se rozhodnout pro jednu arény, nebo se o kompletní odpovědnost za daňové podpory, rehabilitace, odborného pomoci a dokonce usnadnit vzdělávání na studentské komunity. Jako prostředník pro pozvednutí obce, měli byste být interakce s dvěma odlišnými kategoriemi lidí, zda komunita je ten, který patří. Jedna kategorie by zahrnovala ty, kteří jsou vykazovány v rámci komunity a může vám pomoci získat přístup k dalším kategorii nebo skupině, zahrnující ty, kteří potřebují pomoc. I zde, měli byste zvolit na volné noze nebo pracovat na plný úvazek.

Pedagog a poradce

Jako jeden usnadnění přístupu ke zdrojům pro vysokoškolské vzdělávání a poradenství studentské komunity, by se vaše sociálních sítí dovednosti v ideálním případě se točí kolem identifikaci a vázání se vzdělávacími institucemi, fór profesního vzdělávání a odborné přípravy středisek. Práce profil umožňuje, aby byla zajištěna společenství velkou budoucnost, protože byste se především obchodování s dětmi, mládež, mládež a dospělé na pokraji důležitá rozhodnutí týkající se povolání. Tyto popisy práce, plat sporáky, zdroje a dobrovolnické pozice jsou určeny pro branži, která je velmi uspokojující. Existuje celá řada dalších zajímavých a profesní příležitosti s non-vládní organizace nebo nevládní organizace. Vše, co má, je správné kvalifikace a sociálních sítí dovednosti a právo záměr kompliment filozofie stejně jako očekávání žádné komunitě.

Nejvyšší placená místa s bakalářským titulem
Kariéra Práce s autistickými dětmi
Ortoped Plat
Práce práci s dětmi s autismem
Pracovních míst, která co nejvíce peněz
Onkolog Popis práce
Jak se dostat práci na ropné plošině
Asistent pedagoga Plat
Software Engineer Rozsah platu
Co dělá Asistent pedagoga Do
Alternativní Careers pro zdravotní sestry

Leave a Reply