Kariéra v komunitní rozvoj

Termín komunita se odkazuje na lidi, kteří jsou vzájemně spojeny společnými zájmy. V ideálním případě, osoba, která je již součástí komunity je schopen vést ostatní nebo dobrovolnické služby pro lidi v této komunitě. Existuje celá řada zajímavých a osobně obohacující možností v obecně prospěšných prací. Nemusíte být nezaměstnaným, aby se na zodpovědnosti. Ačkoli tam jsou otvory pro dobrovolníky a studenty, je zde také široký prostor pro odborníky na hřišti v, kdykoli mohou. Mezi mnoha kariéru v komunitního rozvoje, tam jsou některé, které se zaměřují na veřejně organizaci a financování, zatímco pomoc při vývoji nových podniků a podnikání koučování. Mnoho možností otevřené pro plný pracovní úvazek, jakož i pro svobodná povolání patří:
Pořadatel Společenství pro rozvoj

Jako organizátor, budete muset pomoci rozvinout a vybudovat stávající komunitu. Úkolem zahrnuje prolomení bariéry a vytvářet příležitosti kariérního růstu pro lidi uvnitř Společenství, jakož i zajištění jejich boční rozvoj. Jako organizátor pracovních příležitostí, měli byste být zodpovědný za identifikaci různých institucí, které by mohly pomoci členů v oboru, zajímá Obchodní síť je důležité pomáhat členové zapadají do požadované role při práci. Jako organizátor, byste nejprve studovat komunitu, zvláště pokud nejste již součástí. Budete muset zvážit výhody a nevýhody Společenství definovaných vzorů a předpisů před ohlašovat změny. Pečlivá analýza sebehodnocení formulářů a vhodnosti pro konkrétní povolání by stát v čele výzkumu pro každého člena, kterého pomoci. Tvým hlavním úkolem by bylo sledovat růst a pokrok a umožnit komunitě zůstat optimistický i v neštěstí, při dodržení pracovišti etiky.

Finance konzultant

Nabízí své zkušenosti v oblasti financí, aby společenství zahrnuje spoustu podkladů a vytváření sítí dovednosti, aby prostředky potřebné snadno přístupné. Finanční poradenství by se mohla zabývat bydlení, vzdělávání, podnikání, nebo jiné peněžní požadavek. Budete muset vstřebat informace a aktuální informace o nejnovějším vývoji ve fiskální světě. Finance je citlivý aréna a je profesionální o všech jednáních, je nanejvýš důležité. Jako nedílná součást komunity, budete muset zvládnout všechna jednání pečlivě. Dokonce i jako dobrovolník v nějaké komunitě, které nejsou již součástí, by se poradenství a vedení k dispozici od surovinové základny, která je zvuk a stanovil. Profil zaměstnání z finančního poradce v komunitního rozvoje je velmi naplňující. Získáte možnost vidět plody své práce prostřednictvím poradenství a poradenství, okamžitě. Láska a úcta, že získáte je nezměrná. Tento profil ve finančním řízení vám dává možnost být součástí sítě obou, zdrojů a investorů. Jako prostředník, práce umožňuje, aby pomohl ohromující podnikatel prostřednictvím strategií Business Consulting, jakož i zajistit, aby finanční prostředky jsou přístupné tečkou se po odchodu do důchodu, v případě seniorů.

Společenství povznesení a posílení Executive

Jako manažer odpovědný za komunitní povznesení a posílení postavení se vaše primární povinnosti zahrnují identifikaci problémové oblasti a vypracování strategie se obrátit přímo. Dalo by se rozhodnout pro jednu arény, nebo se o kompletní odpovědnost za daňové podpory, rehabilitace, odborného pomoci a dokonce usnadnit vzdělávání na studentské komunity. Jako prostředník pro pozvednutí obce, měli byste být interakce s dvěma odlišnými kategoriemi lidí, zda komunita je ten, který patří. Jedna kategorie by zahrnovala ty, kteří jsou vykazovány v rámci komunity a může vám pomoci získat přístup k dalším kategorii nebo skupině, zahrnující ty, kteří potřebují pomoc. I zde, měli byste zvolit na volné noze nebo pracovat na plný úvazek.

Pedagog a poradce

Jako jeden usnadnění přístupu ke zdrojům pro vysokoškolské vzdělávání a poradenství studentské komunity, by se vaše sociálních sítí dovednosti v ideálním případě se točí kolem identifikaci a vázání se vzdělávacími institucemi, fór profesního vzdělávání a odborné přípravy středisek. Práce profil umožňuje, aby byla zajištěna společenství velkou budoucnost, protože byste se především obchodování s dětmi, mládež, mládež a dospělé na pokraji důležitá rozhodnutí týkající se povolání. Tyto popisy práce, plat sporáky, zdroje a dobrovolnické pozice jsou určeny pro branži, která je velmi uspokojující. Existuje celá řada dalších zajímavých a profesní příležitosti s non-vládní organizace nebo nevládní organizace. Vše, co má, je správné kvalifikace a sociálních sítí dovednosti a právo záměr kompliment filozofie stejně jako očekávání žádné komunitě.

Nejlepší vysoké školy svobodných umění
Nejlepší práce ve světě
Hydrolog Plat
Ortoped Plat
Jak se stát Bounty Hunter
Kariéra Práce s Miminka
Medical Examiner Plat
Kariéra ve strojírenství počítačového hardwaru
Dobře placená místa
Nejlepších míst pro budoucnost
Online Pracovní příležitosti pro učitele

Leave a Reply