Kariéra, že co nejvíce peněz

Klišé jsou špatné. Zvlášť, když nemáte tušení, o čem to mluvíte. Jedním z takových klišé je, vaše budoucnost závisí na vašich současných možností. Dovolte mi říct, proč je to špatné. Jak to sakra člověk vědět, jaké je nejlepší volbou pro jejich budoucnost? Který je nejlepší lukrativní pole se dostat do? Co kariéry co nejvíce peněz? To je, když jste, v naději, že přispěje trochu do otočnou budoucnosti, loví všude na peklo recenze, odpovědi, volby, a nakonec dostat to více zmatená. Abych vám řekl pravdu, mohu snadno udělat, proč jste upustil svůj kotvu na této stránce. Proč se spoléhat více na stránce v síti Internet, a méně toho, co chcete, aby se stal v životě. Je to příčina a řešení životních všechny problémy – peníze.

Nejvíce lukrativní kariéry, podle toho, která oblast se tah vás do, ujistit spoustu dolarů na vašem bankovním účtu, a milion dolarů úsměv na vaší rodiny tváří. Tak, zapomněl kolik hesla, která jste nebyly uděleny, kolikrát jste podělal-up s vašimi vysvědčení, a kolik příležitostí jste vynechal, pro dnešek, jsem zachraňovat ty kariéry, vydělat co nejvíce peněz. Pojďme začít od píky. Pojďme pustit z minulosti. Obraťme stránku.

Většina placeným profesím: recenze

Pokud jste dobře-zasloužený kandidát pro většinu pracovních míst na vydělání peněz, tady je něco, co byste měli vědět. Osobně, SWOT analýza vám pomůže získávat své vlastnosti, jako nikdo jiný. Když víte, že bity a nuance vaší osobnosti, víte, co oblast vyžaduje zlepšení a co ne. Než jsme zapadne do zapsání těch prací, které co nejvíce peněz, měli byste vědět, že vzdělání je základním předpokladem. Při dobré vzdělání je vaše síla, dveře příležitostí otevřených sami. Všechny věci zvážily to, tady jsou ty kariéry, že svištění kouzelná hůlka, tak povznášející svůj život z hadrů k bohatství.

Medicína
V souladu se seznamem nejlepších kariéry, medicína nabízí kariéry, které jsou nejžhavější na žebříčku. Kdo věděl, pracující s nožem by mohlo být tak výhodné, že chirurgové dnes vydělávají stejně jako 200.000 dolarů ročně! Na druhé straně, aby anesteziologové přibližně 150.000 dolarů na rok. Medicína, zdaleka, nabízí nejvyšší placených pracovních míst v Americe. Stát se lékařem, sloužící, a pro záchranu života, je ideální práce pro každého jednotlivce. Peníze je jen bonus. Myslím, že se dostaneme dohodu tady, ne?

Informační technologie
Jistě, je jedním z nejlepších kariéry v poptávce, začlenění inovačních programovacích technik, a zlepšení do světa IT, může vám přinést rychlé babek. Software engineer, v průměru, vydělává ne méně než 85.000 dolarů ročně. Nicméně, to také závisí na tom, v oblasti techniky si vyberete. Kariérní vyhlídky jsou vysoké, pro informační technologie je tady k pobytu. Důkaz je, že váš rostoucí závislost na technologii s každou sekundu projíždějícího.

Chief Executive Officers (ředitelé)
Získání cestu pomalé a rovnoměrné kariérní rozvoj, je generální ředitelé, které dělají jejich cestu k vychutnat jeden z těch míst, které platí více než 100.000 dolarů. Poskytují pokyny společnostem, stanovených cílů, a sledovat operace. S řezu-hrdla soutěže na světě, úlohy pro funkci generálních ředitelů se zvyšuje v řadě, s více a více uchazečů byl najat každou chvíli. Pokud se stanete generálním ředitelem velké společnosti, budete jistě přinesou domů 120.000 dolarů ročně.

Airline Pilots
Takže, létání láká vás, ne? Vezměte si pilotní práci vážně, a slibuji svou rodinu součet dobra 110.000 dolarů za rok jako svého platu! Piloti letadel, aby se jeden z top 10 nejvyšší platební pracovních míst v USA, a vyžadují speciální školení z pilotní škole. Nicméně, aby se stal pilotem, budete muset strávit nějaký dobrý množství peněz na vašem vzdělání. To je pak, že můžete načíst licenci na létání pestrou letadla. Pokud si myslíte, že mají atraktivní osobnost, tělesná zdatnost, spoustu odvahy a odhodlání létat vysoko, bude pracovní místa v této oblasti tě obejmout se zbraněmi dokořán.

Za účelem stezka nejlukrativnější kariéry, jeden musí být pilný pracovník, a nadšení, co dělají. I když byste splňovat mnoho jednotlivců má v držení nejvyšších placenou práci bez míry v ruce, vzdělávání a odborné, ve většině případů, vítězí nad. Věř mi, vydělávat 200.000 dolarů ročně není vtip v žádném případě, a to je jen ti, kteří vydělávají tento atraktivní částku v okamžiku, který by vám říct, jak těžké to bylo pro ně bylo dosáhnout tam, kde současnosti jsou. Ale pak, i když to není vidět sám sebe jako součást některého z výše uvedených volbě povolání, seznam několika dalších výnosných oblastech jsou následující:
Znalci
Film Herci
Účetnictví a finance
Personalisté
Stavební inženýři
Marketing Executives / viceprezidenti
Spisovatelé
Komerční Piloti
Realitní makléři
Radiační Terapeuti

Ty nemusí být k dispozici fantazie stupně a spoustu závažnosti v životě, aby se stezka výše uvedených kariéry. Začlenění všech pozitivních, a strkání pryč všechny negativy, je to, co, věřím, by mohla vám jeden z nejvíce renomovaných odborníků na světě s záviděníhodné bankovního účtu. Pokud jde o dnes, by poslední radu, než vyberete svůj oblíbený kariéru být, aby nedošlo k zklamaně s nižší platové balíčku na začátku, protože je to až po několika letech zkušeností, které můžete dotknout vrcholu. Nechoďte na něco, co je dobré samo o sobě. Jdi na něco, co jste dobří palců Opravdu to funguje, protože jsem to viděl, z první ruky.

Lékařské Práce, které zahrnují práci s dětmi
Kariéra Personality Test
Pedagogické Plat
Lékařské Kariéra Informace
Nejlepší Careers pro introverty
Corporate Finance Kariéra
Kariéra pro anglické Majors
Kariéra test pro děti
Seznam Kariéra v lékařství
Animal Science Careers
Jak se stát Kariéra rádce

Leave a Reply