Kariéra, že Matematiku používat každodenní

No, ve světě, kde většina je doslova bojí tématu a má minulost, v níž se dostal noční můry o matematických vyšetření, je překvapující, že je jich tam tolik kariéry, které využívají v oboru matematiky. Technicky, každý z nás používají aritmetiku v určitém okamžiku, nebo druhé na denní bázi, jako počítat změnu na potraviny, pro výpočet počtu dnů, které zbývají na naší dovolené, nebo jen zjistit, kolik hodin zbývá pro nás dostat se ven ze školy nebo práce na celý den. Ale že od sebe, existuje mnoho profesí, které používají matematiku na pokročilejší úrovni, a to jsou pracovní místa, která jsme uvedené v tomto článku.

Úlohy, které používají Matematika Daily

Takže, chcete vědět, jaké jsou pracovní místa, která používají matematické denně? No, existuje mnoho míst, které zahrnují každodenní používání matematiky. Z výpočty na velmi základní úrovni vyspělých maths that potřebuje, abyste pochopili předmět na základní úrovni a pak aplikovat to, aby se řešení různých problémů, se maths používá v mnoha různými způsoby. V níže uvedené tabulce jsme dali vám některé z těchto hlavních míst a popis toho, jak se používají maths v jejich práci denně.

Kariéra
Popis práce

Účetní
Finanční plánování a daňové plánování je jednou z hlavních povinností každé účetní a používají maths vzorce na denní bázi pro jejich daňových formulářů a výpočet několik různých věcí, včetně úroky, dividendy, a projekce.

Pojistný matematik
Hlavní profil je analýza statistik vypočítat pravděpodobnost smrti, nemoci, úrazu, invalidity, atd., a proto návrhu pojištění a penzijního připojištění plánuje udržet zdravé finance.

Air Traffic Control Analyst
Sledování systémů řízení letového provozu pomocí pravděpodobnosti, statistiky a logistiku pochopit a provozovat letecké operace řízení letového provozu.

Architekt
Zatímco jejich hlavní profil je konstrukce budovy, které používají matematiku, aby se výpočty týkající se infrastruktury a surovin potřebných materiálů.

Computer Scientist
Marry technologické rozhraní počítačů s matematickým založení stejné vytvořit aplikace pro škále oborů, včetně medicíny, design, atd.

Kryptolog
Používá matematiku analyzovat informace, které je přjímal a přenášel. Také navrhuje a vytváří programy, které mohou být použity pro vysílání a příjem potřebné informace.

Návrhář
Pomocí grafiky a matematického modelování, které navrhuje a vyrábí prototypy fyzických objektů. Tyto prototypy jsou pak slouží k vytvoření lepší výrobky.

Ekonom
Jedním z hlavních míst ekonoma je analyzovat faktory, které mají vliv na ekonomiku v organizaci nebo průmyslu.

Geomatics Engineer
Také známý jako měřické inženýr, profil zaměstnání zahrnuje výpočet velikosti a tvaru Země pro určení pozice památek používaných jako odkazy geodetických.

Geofyzikální Matematik
Pracuje v oblasti průzkumu a těžby ropy a zemního plynu a používá matematiku jako základ pro seismické zobrazovacích metod.

Učitel matematiky
Jeden z těch profesí, které nepotřebuje žádné vysvětlení. Na školní úrovni, učitel matematiky seznamuje studenty se podle předmětu, a vysokoškolák a absolvent úrovně profesoři studentům pomoci s teoretickým výzkumem a učit předmět na více v hloubkových úrovních.

Photogrammetrist
Používá matematiku obstarat a studovat obrazy získané z pozemních, leteckých a satelitních kamer. Také podporuje doplnila zpracování obrazu, analýzy, skladování a displej.

Produkty Ecologist
Studuje matematické dynamiku tvořících základ a základ vzájemných mezi organismy a prostředím které obývají.

Vědecký
Pomocí vědy a matematiku k vytváření modelů atmosférických podmínek, aby pochopili, jak emise z automobilů a průmyslu má vliv na atmosféru.

Robotics Engineer
Studium a navrhování robotů pomocí kombinace počítačové vědy, matematiky a inženýrství.

Statistik
Profil zaměstnání zahrnuje především sběr, analýzu a prezentaci numerických dat, které byly shromážděny z různých experimentů a průzkumů.

Tento seznam různých kariéry je v žádném případě vyčerpávající a je jen přehled z mnoha různých povolání, které potřebují profesionálové používat matematiku. Pokud jste jedním z těch velmi vzácných lidí, kteří milují předmět a se podíváme na kariéru v matematice, pak byste mohli rozhodnout pro jednu z těchto profesí.

Part-Time dobře placená místa
Popis práce pro Executive Pastor
Career Development Plan
Kariéra v informačních technologiích
Jak se stát členem CIA
Práce zdravotní péče v poptávce
Kariérní poradenství pro vysokoškoláky
Kariéra ve strojírenství počítačového hardwaru
Co Kariéra vydělat více peněz
Rekreační terapeut Popis práce
High School Teacher Plat

Leave a Reply