Kariéra, že odměna studánka s MŠ

Každý z nás chtějí mít sen kariéru, že je rychlý žebřík na dobré zaměstnání, úspěch a vydatné výplatní šek. Dobrý udělen jistě vydělá respekt, a je hladká cesta k nejlepším pracovních míst. Nicméně, tam je dobrá zpráva na cestě minimálního vzdělání příliš. Požadavek na dobře placenou práci není omezena do bakalářského stupně a další. Můžete získat práci, která platí dobře s minimálním vzděláním také. I když, může být minimální kvalifikační požadavky pro některé z těchto pracovních míst stejně. S tréninkem po škole, nebo požadované dovednosti stanovené odborné přípravy, dobrá a uspokojující práce není přitažené za vlasy sen. S rostoucí ekonomikou a globalizace, nová pracovní místa se objevily v různých odvětvích, a ne všechny tyto práce se spoléhají na počtu vysvědčení z nich má na svém životopisu.

Vysoké Platební Kariéra s nízkým vzděláním

Níže jsou uvedeny kariéry můžete začít stavět, aniž by bakalářským titulem nebo rád. Bonus je zde ušetříte čas, a začít vydělávat peníze brzy.

Air Traffic Controllers: Tato práce je jedním z nejlepších platebních kariéry, a zejména definuje řízení letového provozu, bezpečné přistání a vzlety letadel, leteckých předávání důležité informace, komunikaci s piloty, atd. Chcete-li být FAA-certifikovaný řídící letového provozu , jeden musí dokončit FAA školní docházky a na výcvikové, musí projít pre-zaměstnání testu, a splňují federální požadavky. Chcete-li se plně certifikovány, mohou být dva až čtyři roky přípravy třeba. Průměrný plat kolem 120.000 dolarů s výhodami lze očekávat pro ty, kteří jsou dobří a zkušení. Letectví stojí jako dobrý kariérní možnosti z hlediska růstu.

Průmyslová výroba Manager: Tato práce hlavně vyžaduje vůdčí schopnosti, být schopen se ovládat a dohlížet na prodej a statistiky z firmy. Pro plánování hladký výroby, v rámci rozpočtu a také proces výroby účinnější. Ačkoli má absolvent titul je přednostní pro tuto práci, to není povinné. Letectví a auto mobilní společnosti především najmout pro tuto práci, a průměrná mzda může být kolem $ 75,000.

Pohřeb Režie: Tento konkrétní práce je o tom, všechna opatření pro pohřeb. Poskytují vhodné a dobře organizované služby pro rodiny zesnulého. Je to těžký úkol vypořádat se s mrtvými těly a smutečních příbuzné zemřelého. Jsou také známy jako morticians nebo pohřebnictví. Márnice programy na vysoké škole trvat dva až čtyři roky. Také je potřeba složit zkoušku a získat státní licenci. Průměrná mzda, že jeden může čerpat, je kolem $ 50,000.

První linka Policie a detektivní školitelé: Oni hlavně musí prošetřit a vyřešit personální problémy, rozvíjet politiky a postupy oddělení. Dosažením dobrý výkon recenze, s clearingových zkoušek v oddělení, může být policejní a detektivní dohled zaměstnání vám dobré promo. Průměrný plat pro tuto práci je kolem $ 70,000.

Obchodní zástupce pro velkoobchod, technické, farmaceutické a vědecké produkce Tato práce je především učinit opatření pro prodej produktů, podporovat a provádět zákazníky zajímají o konkrétní výrobek. Obecně platí, že není vyšší vzdělání nutné, pokud máte zápal, jsou tvrdě pracující, a mají vynikající prodejní dovednosti. Tato práce je vždy na seznamu pro skvělé kariéry s malým vzděláním. Průměrný plat kolem 60.000 dolarů se dá vyvodit tuto práci.

Realitní makléři a agenty: Tato práce vyžaduje dobré vztahy s veřejností a lidskou síť. To nevyžaduje žádné zvláštní vzdělání nebo kurz jako takový, ale budete muset projít a zkoušky a získat státní licenci. Můžete nakreslit průměrný plat kolem 40.000 dolarů a více. Realitní je jedním z jednoduchých kariéry, které platí dobře.

Policie a důstojníci Sheriff Patrol: Tvrdí, právo a pořádek, vyšetřovat nehody, zatknout a uvěznit tuší, přímé přenosy a také hlídky oblastí. Obvyklá kvalifikace je středoškolské vzdělání. Některé katedry mohou také vyžadovat vysokoškolské vzdělání. Průměrná mzda je možné čerpat, je kolem $ 45,000. Základní plat může také jít vysoko, pokud jde o průběhu času.

Firefighter Manažeři: Tato práce je řešit různé nouzové situace, k řešení oheň a chránit veřejnost, také zachránit uvězněné oběti, větrat vypálené budovy, atd. Tato práce může být stresující, a to vyžaduje vůdcovské schopnosti a schopnost řešit konflikty. Maturitu nebo podobné vzdělání je nutné. Průměrný plat, který lze vyvodit, je kolem $ 60,000.

Ergoterapeut Asistenti: Tato práce je pomoci ergoterapeutů, pomáhat zraněnému pacienti se zotavují nebo kompenzaci za ztrátu motorických dovedností, a vést záznamy o nemocných zlepšení. Oni také vytvořit sociální a volnočasových aktivit pro pacienty. Pracují na klinikách, sanatoriích, škol a vládních agentur. Člověk potřebuje mít pozitivní a povzbuzující přístup. S dobrou postsekundárního vzdělání, můžete nakreslit průměrný plat okolo 30.000 dolarů.

Soud Reportér: Požadavek pro tuto práci je školení, aby mohli psát 200 slov za minutu, dokumentů projevy, soudní řízení, a konverzace. V mnoha soudů. Oni také pomáhají zkušební právníky. Kvalifikační stupeň či vzdělávání není povinné pro tuto práci. S několika měsících tréninku, jeden může také pracovat pohodlně z domova. Tato úloha je Očekává se, že růst v příštích letech, a průměrná mzda je možné čerpat, je kolem $ 60,000.

Fyzikální terapeuti Asistenti: Tato práce zahrnuje pomoc fyzioterapeutů. Chcete-li pomoci pacientům zlepšit pohyblivost, snižují bolest a překonat zdravotním postižením nebo zranění. Pomáhají dohlížet různé postupy a cvičení v terapii. Oni obvykle pracují v nemocnicích, pečovatelských domech a léčebných center. Být v seznamu nejvyšších platebních kariéry, lze získat i s tímto druhem práce ve zdravotnických služeb. Průměrný plat se pohybuje kolem 40.000 dolarů.

Existuje mnoho pracovních míst, jako jsou tyto, které vám mohou pomoci udělat dobrou kariéru, stejně jako pracovní příležitosti v oblasti vymáhání práva, prodeje a zdravotní péče jsou rychle se rozvíjející. Podle amerického Úřadu statistiky práce, v nejrychleji rostoucích kariéru v příštích letech, 8 z 10 povolání se nevyžaduje bakalářský titul. Pro ty, kteří se nemohli zúčastnit školu pro stupně, těšíme se na nějaké školení pro tyto práce, a nastartování svou kariéru.

Doufám, že tato informace na kariéru, která platí i s nižším vzděláním, učinil si vážíme Váš sen o dobrou práci a úspěšnou kariéru. Vzdělání však stále drží svou hodnotu a respekt. Co je důležité, je způsob, jakým vnímáte znalosti. Tam je rozdíl ve studiu na zlepšení, co máte, a studovat, aby se peníze pouze. Musíte nakreslit čáru při analýze, učení pro život, a učení jeho duše účely!

Jak psát kariérních cílech
Co Kariéra je pro vás ta pravá
Jak se stát Diplomat
Typy zdravotnických povolání
Úlohy, které vyžadují cestování po celém světě
Dobře placená místa Entry Level
Slibné Kariéra ve zdravotnictví
Poradce Náplň práce
Otázky učitele Interview a odpovědi
Top Ten Nejvyšší placených pracovních míst v Americe
Lékařské vybavení a zařízení Opravy Training

Leave a Reply