Kariéra, že platit přes 100k Rok

Ano, existují kariéry, které platí více než 100k ročně, a zatímco některé z nich však vyžadují vysokou školu, tam jsou někde i středoškolské vzdělání, je dost. Pokud chcete, aby se ujistil, dostanete práci, která vám zaplatí 100k ročně, první věc, kterou musíte udělat, je začít plánovat takovýchto pracovních míst od samého začátku. Ano, vzdělávání se hrají velmi důležitou roli při získávání vám dobrou práci s dobrým platem balíček, ale velké výplaty závisí také na dovednosti a schopnosti jednotlivců. Faktory hrají významnou roli v získávání vyšší plat, jsou zeměpisná poloha, povaha vaší práce a kariérní vyhlídky.

Pracovních míst, která platit přes 100k Rok

Není to jen podnikům a IT kluci, které tvoří všechny peníze, existuje mnoho dalších míst, které platí více než 100.000 dolarů ročně, ale ne mnoho lidí má představu o nich. Takže pokud chcete vědět, některé z nejlepších míst, které platí více než 100k v jednom roce, čtení napřed …

Obchodní letecká Pilot
Podle zpráv, piloti, kteří pracují pro komerční letecké společnosti vydělávají více než 150.000 dolarů ročně. Úkolem pilota je velmi odvážný a stresující, protože jsou vždy cestují z jednoho místa na druhé. Počáteční plat pilota se pohybuje od $ 65,000 k 70,000 dolarů a po několika letech zkušeností jejich plat dosahuje až 150.000 dolarů. Pokud jste ještě na střední škole a zdá se ti, že je pilot, pak bych navrhnout byste vstoupit do letectva, jako mnoho komerčních pilotů začít svou kariéru stejným způsobem.

Finance Manager
Finanční manažeři jsou vyžadovány v každém typu organizace, protože každá organizace potřebuje někoho, kdo udržovat své účty a vést záznamy o svých nákladů a zisků. Finance manažeři také pomoci při snižování nákladů, sledování účetní závěrku a vytváření dlouhodobých finančních cílů. Chcete-li dosáhnout post finančního manažera, budete potřebovat bakalářský titul v oblasti financí a ekonomiky,. Magisterský Titul bude jistě vás vhodnější pro tuto práci. Můžete začít svou kariéru spojením finanční účetní firmu, a pak práci si cestu nahoru po žebříku. Finanční ředitel vydělá alespoň $ 120,000 nebo více v závislosti na společnosti on / ona pracuje pro.

Etické Hackeři
Je to proto, že z etických hackerů, že internet je bezpečnější místo pro nás pro všechny. Oni používají stejné postupy jako destruktivní hackery, ale nepoškodí ostatní webové stránky nebo e-mailové účty na webu, ani se vyslat škodlivé viry nebo trojské koně na jiné firemních webových stránkách. Hlavním úkolem etických hackerů je pomoci dalších společností najít chyby v jejich internetových stránkách a ve svých vlastních systémech kybernetické bezpečnosti. Můžete pracovat na smluvním základě, nebo na plný úvazek pro nějakou firmu. Jako etický hacker, můžete začít svou kariéru s balíčkem ve výši $ 75.000 a postupně dosahovat až k 100.000 dolarů ochranné známky.

Lékaři a chirurgové
Lékaři a chirurgové jsou nejvyšší mzda zdravotnických pracovníků v sektoru zdravotní péče. Tam je konstantní poptávka po kvalifikovaných lékařů a lékařů v USA. Chcete-li být kvalifikovaný chirurg a lékař, musíte se dostat Váš zdravotní titul z akreditované zdravotnické škole a později jít na specializaci. Lékaři a lékaři pracují v nemocnicích, na klinikách nebo dokonce udělat soukromou praxi. Jejich hlavním úkolem je diagnostikovat nemoci a najít lék pro své pacienty. Mají také mít přehled o jejich pokroku po operaci. Lékaři a lékaři vydělávají více než $ 100,000 každý rok.

Kariéra, že dobře zaplatí

V dnešní době, vědět, co chcete, aby se již v raném věku, zajišťuje dobrou budoucnost. Zde jsou některé další možnosti velkých pracovních míst, které nabízejí velký plat po získání pár let zkušeností.

Zubní lékaři (100.730 dolar)
Senior letový instruktor (100.500 dolar)
CEO (100.580 dolar)
Advokát ($ 180,000)
Software Engineer (100.850 dolar)
Ropa Engineer (150.769 dolarů)

Doufám, že tento článek na kariéru, že platí více než 100k rok byl zajímavý čtení. S dobrou plat balíčku, tato pracovní místa i vám jistotu zaměstnání, který je také velmi důležité pro budoucnost. Pokud můžete přijít s nějakým více pracovních míst, které vám mohou poskytnout dobrý plat balíček zanechte prosím vaše návrhy v poli.

Nejlepší Lékařské Kariéra pro budoucnost
Athletic Trainer Popis práce
Career Development Plan Template
Lékařské Práce v Demand
Online Tutoring Jobs
Co můžete udělat, S biologie fakulta
Co je Endodontist
Nejvyšší Placené Profese
Požadavky učitelkou v mateřské školce
Nejlepší placené práce a kariéra
Dobře placená místa

Leave a Reply