Kariérní cíle pro učitele

Zdá se, že docela jednoduché a formální úkol, ale psaní cíle ve své kariéře zvyšuje soustředění a koncentraci. To platí platí pouze v případě, že děláš úsilí o dosažení svých cílů. Pokud vaše akce pohánět vás ve správném směru, psaní cíle často a pak meditovat na něm, a to i po několik minut denně, vám pomůže zůstat soustředěný. Stanovení cílů má několik dalších profesionálních výhod. Je vždy nutné ve vašich životopisů a profilů. Jste očekáván shrnout své kariéry cílů během několika vět a linek. To vyžaduje jasnost myšlenek týkajících se vašich cílů a záměrů. Bez ohledu na to, že jsi učitelka v mateřské škole nebo vysoké úrovni profesor, psaní misi vám pomůže dosáhnout komplexní osobní a profesní růst.

Jak psát kariérních cílech
Psaní profesních cílů nesmí být obtížný úkol. Učitelé mohou pokusit nájezd v jiných oblastech nebo rozvoj nového koníčka a dovednosti. Četné příklady kariéry, cílů odhalí učitelů, které mohou zahrnout něco v nich, přímo z výuky některého předmětu v novým způsobem k jejich osobním životních cílů, jako je dosažení rovnováhy v pracovním životě. Některé éterické body, které musí učitelé dávají myšlenku, zatímco štět dolů své cíle a plány jsou následující:
Myslete na oblast máte pocit, že je třeba zlepšit sami. Napište své profesní cíle a osobní život cíle, ve dvou samostatných sloupcích, v notebooku.
Je lepší napsat své cíle a cíle v bodech, v krátkých větách. Zkuste si své cíle v slovech, ale ne více než jednu větu.
Poznamenejte si vašich akcí k dosažení svých cílů na denní či týdenní bázi.
Pro učitele, mohou cíle patří organizace cíle, zvýšení pedagogických dovedností, zlepšení účast studentů ve třídě, přijímání účinných výukových strategií, lepší učitelů mateřské komunikace atd.

Příklad
Existují různé oblasti, ve kterých mohou učitelé zlepšit jejich profesionální práci. Dokonce i veterán učitelé mohou pokusit zaostřit své organizační a pedagogické schopnosti. Efektivněji učitel bude plánovat jeho nebo její strategii pro práci, bude lepší být pedagogické praxe i profesního rozvoje cestu. Dobří učitelé, myslí si, jsou vždy aktiva pro vzdělávací instituce.

Začlenit používání technologií ve třídách k posílení porozumění studentů.
Strávit nějaký čas na druhý den v týdnu na zlepšení slovní zásoby a obecné povědomí studentů.
Motivovat studenty číst knihy tím, že provádí “čtení zasedání” ve třídě, alespoň jednou nebo dvakrát týdně.
Vybudovat silnější profesionální vztahy s ostatní pedagogické pracovníky.
Plán výuky práci, po každém týdnu.
Pokračovat ve studiu zachováním sebe aktuální informace o nejnovějším vývoji v zájmové oblasti.
Pomozte první rok učitele v práci a řešit studentům dotazy týkající se vhodného kariéru.
Vštípit důvěru ve speciálních dětí tím, že jim soustředěný a cíl – režie instrukce.
Přečtěte si některé populární knihy o učení a pokusit se překlenout rodiče – učitel – žák komunikační propasti.
Správa čas efektivně sladit práci a osobní život. Plánujte dopředu dne o úkoly a povinnosti, které budou prováděny, že konkrétní den.
Organizovat stůl a dětské soubory pro zaznamenávání údajů správně.

Kromě těchto příkladů, mohou učitelé psát své vlastní cíle. Tvorba cílů může jistě pomoci zlepšit vaše učitelskou kariéru. Takže učitelé, pokud nemáte žádné písemné cíle, je čas psát některé a zvýšit svou práci.

Maxilofaciální chirurg Plat
Srdeční chirurg Plat
Chief Information Officer Popis práce
College Granty
Jak se stát Endodontist
Přejíždění mezi jízdními pruhy: Správa Sázecí a Kariéra
Získejte on-line výuky úlohy
Počítačové informační systémy Careers
Top Platební Lékařské Kariéra
Animal Science Careers
Jak zacházet s Exit Interview

Leave a Reply