Kariérové ​​poradenství

Četné možnosti se vyvinuly v různých oblastech než v době. Jednotlivci mají široký výběr, pokud jde o výběr povolání dle vlastního výběru. Ve stejné době, široký výběr vede ke zmatku a lidé potřebují pomoc při výběru správného kariéru, která odpovídá jejich zájmy, dovednosti a osobnost. Můžete si vzít radu kariéry poradce nebo kariérní poradce pochopit, které pole nebo doménu můžete vybrat na základě své schopnosti a osobnost mít úspěšnou kariéru.

Kariérové ​​poradenství je obrovský nika pole, které zahrnuje pomoc jednotlivcům vybrat správný kariéru možnost na základě svých individuálních zájmů, osobnost, dovednosti a hodnoty. Lidé, kteří praktikují kariérové ​​poradenství jsou známé jako kariérní poradce nebo poradce. Poradenství zahrnuje kariéry umístění, plánování kariéry, strategie učení a studentů rozvoj.

Osobnost Hodnocení

Některé předběžné testy jsou prováděny z povolání poradci porozumět vaši duši nebo osobnost. Tyto testy zahrnují různé otázky, které vám pomohou pochopit, poradce vaší oblasti zájmu, dovednosti, hodnoty a jaké kariéry vás vzrušuje. Neexistuje správná nebo špatná odpověď v těchto testů, je to jen způsob, jak vyjádřit svou individualitu.

Různé typy kariéry testů, které určují vaše zájmy, osobnost, motivační faktory a své aptitude pomoci poradce lépe porozumět své kariéry zájmů, které nemusí být explicitní. Každý test je navržen tak, aby jim příslušné informace, aby mohli vyjádřit svůj názor, že zaručuje, že vybrat ideální kariéru a dosáhnout profesního úspěchu.

Osobnostní testy jsou nejvíce obyčejný test slouží k specificky určovat svůj sklon k určitým typem povolání nebo kariéře. Tyto testy se zaměřují na psychologické aspekty jednotlivce a měřit své osobní vlastnosti, emocionální make-up a stabilitu. To může také pomoci self-hodnotit sami sebe a pochopit, kde stojíte v procesu plánování kariéry.

Inteligenční kvocient

V závislosti na volbě povolání, které provedete, budete také muset zhodnotit vaše IQ také známý jako inteligenční kvocient. Inteligenční testy zjistit, jak jste chytří, která je hlavním ukazatelem vašeho analytické dovednosti, logické myšlení a samozřejmě inteligence! Každá organizace hledá inteligentní pracovníka spíše než dříč jako zaměstnanec. Chytrý, nebo inteligentní zaměstnanec přidává spoustu hodnoty na organizaci channelizing jeho / její individuální cíle směrem k větší zájmy organizace.

Best Fit!

Kariérové ​​poradenství především o identifikaci potenciálu v jednotlivce a mapování totéž vhodné kariéru nebo povolání za účelem využít v individuálních schopností k vybudování úspěšné kariéry. Jednoduše řečeno, je to proces hledání nejlepší kondici a učinit informované volbu povolání, které vyhovuje individuální osobnost a dovednosti. Například, může extrovert, který se spolu s lidmi, kteří velmi snadno mohou vyniknout v práci, která zahrnuje setkání a jednání s lidmi. S / on může velmi dobře fungovat v týmu / skupiny. Střídavě, může jedinec s analytickou myslí, kdo je dobrý s čísly vynikají v bankovní zaměstnání nebo zaměstnání, který zahrnuje analýzu a interpretaci finančních dat.

Pokud máte někoho, kdo miluje setkání různých druhů lidí a jsou dobré na analýzu a hodnocení osobu do určité míry, a co je důležitější, může poskytnout objektivní zpětnou vazbu a poradenství jednotlivcům můžete stát kariéru poradce. Navíc, to je důležité, že jste mít hlubokou znalost dynamiky různých oblastech a současných požadavků v každém oboru s cílem pomoci aspirujících prváky formovat sebe odpovídajícím způsobem.

To je obecně konstatovat, že osoby vynikají v něco, když to dělají s nadšením. Je důležité, že se vám to, co děláte na denní bázi, aby správně fungovaly. Nejlepší způsob, jak si vybrat svou kariéru, je mluvit s kariéry poradce pochopit vaše silné stránky a věnovat svou kariéru v tomto směru. Informované rozhodnutí je nejlepší rozhodnutí. Přeji Vám velmi úspěšnou kariéru a práci, že jste rádi děláte!

Stát se smírčí soudce
Práce bez maturitu
Kariéra, že Matematiku používat každodenní
Top výběru povolání
Přenos Colleges
Seismolog Plat, seismologie je studium na Zemi pomocí pokročilých geofyzikální nástroje pro monitorování činnosti zemětřesení a seismických vln. Seismolog plat je docela lukrativní za to, že někteří z nich vydělávají více než 100.000 za rok. Pokud vás zajímá, co je seismolog, dobře na rozdíl od všeobecného přesvědčení seismolog nelze předvídat zemětřesení, studují vznik a šíření seismických vln v geologických materiálech. Věda seismologie je značně nový s technologií používanou pro sledování seismické aktivity, která sahá až pouhých 100 let. Je to velmi zajímavá oblast práce, protože provádějí řízené exploze sledovat zvukové vlny v geologických materiálech. Seismologie je obor geofyziky a lidé, kteří chtějí, aby se jejich kariéry v této profesi potřebují mít dobré matematické a analytické dovednosti, jak práce je hlavně o interpretaci měření a vědecké údaje.
Obecné chirurg Plat
Dobrý Kariéra Bez vysokoškolské vzdělání
Entry-level dobře placené práce
Otázky učitele Interview a odpovědi
Jak ztratit práci v 10 dní

Leave a Reply