Kariéry, které dobře zaplatí

Velké úlohy obvykle jít k mužům, kteří prokáží svou schopnost přerůst ty malé. – Theodore Roosevelt

Pro ty z vás, kteří mají pocit, že jste jeden z mála lidí, kteří prostě nechtějí udělat stejnou nudnou starou úřednickou práci, ale stále vrátíme domů s mini jmění na konci měsíce, budete překvapeni, vědět, že každý, hluboko ve svých srdcích, chceme stejnou věc. Oni říkají, že to není o penězích, které provedete, ale kolik svém životě žít a přitom ty peníze, který počítá. Každý, kdo hledá kariéry, které platí také, ale ne mnoho lidí vlastně zjistíte, že vysněnou práci, která končí až při načítání jim velké množství peněz, spolu s kompletní uspokojení z práce. Existuje mnoho lidí, kteří se domnívají, že větší množství peněz, které vyděláte, nešťastnější budete s vaší prací. To není tak úplně pravda, protože pokud můžete vybojovat kariéru v něčem, co vzrušuje vás, budete nechtěně sklízet plody dříve nebo později.

Tam jsou některé zajímavé kariérní možnosti, které platí dobře, ze kterých si můžete vybrat zdánlivě netradiční práci, a být jisti dostatkem výnosů současně. Některé z těchto vysokých placenou práci může jít dolů velmi dobře s lidmi z mírně ortodoxní myšlení, takže být varováni, že budete muset mít velké množství vůle a odhodlání, abyste mohli využívat výhod těchto tvůrčích kariéry, které platí opravdu dobře.

Uvedení Prodejce
To je možná nejstarší a nejznámější způsob, jak vydělat více peněz, jak si práci víc. Někteří lidé jsou velmi nepříjemné s myšlenkou pracovat bez základního platu, tato práce je zcela jistě není pro ně. Toto je volba povolání ze strany někoho, kdo má talent pro komunikaci s lidmi, a je velmi jistý. Pointa je, že čím více jedinec podaří prodat, tím větší bude plat. Tam jsou některé investiční bankéři, auto prodejci a elektronický obchod prodejci, kteří skutečně řídí, aby se více než 100.000 dolarů ročně, a existují různé pracovní příležitosti v této oblasti. Takže pokud si myslíte, že jste ten, kdo může prodávat led na Eskymáků, pak můžete jen našli perfektní práci pro vás.

Crab Fisherman
Zde je to práce, která vyžaduje jeden plavit do chladných a pusté oblasti asi 8 týdnů ročně, v honbě za Alaskan král krabi. Odměnou je, že práce může vám přinést kolem $ 50,000 pro ty 8 týdnů, pokud budete mít dostatek zkušeností. To je jeden z nejnebezpečnějších práce kolem když, ale pro někoho, kdo hledá, aby se nějaké dobré peníze, zatímco bojovat s tím ven s prvky, co by mohlo být lepší než tohle dobrodružství. Tam jsou podobné rybářské pracovní nabídky jako je rybolov mečouna, které platí stejně dobře, tady “chytit” je obrovská riziko spojené z důvodu nepříznivých podmínek na moři.

Sportovní Agent
Možná budete chtít chytit pásku na Toma Cruise-starrer, Jerry Maguire získat nějaké tipy na tuto práci! To se točí kolem ujistit sportovní osobnost připojuje k němu hraje na to nejlepší z jeho schopností, a dostane to nejlepší smlouvu a práva disk přímému používání kolem. Takže pokud máte oko pro talent a najít si velký ‘sportovní’, může tato kariéra sklízet hodně odměn ve formě provizí. Pro dobré sportovního agenta v NFL, může plat být jak vysoce jak $ 600,000.

Proctologist
Tady je to práce, která platí velmi dobře (více než 200.000 dolarů ročně), i když práce sama o sobě může být docela osina v zadku pro všechny zúčastněné, doslova tak, ale odměny pro tento úkol by měl být dost, aby si myslíte, že dvakrát! Co musíte udělat, je studovat individuální konečníku, nebo řiť, na nemoci a jinými vážnými problémy. Tam jsou jiné lékařské práce také, že platí slušně.

Ponorka Cook
Pokud máte rádi otevřené prostory, čerstvý vzduch, výhledem do zeleně, a jsou celková rozloha milence, pak je to jedna úloha, která není pro vás. To může být skvělá volba pro každého, kdo miluje vaření, a nevadí práci ve stísněných a téměř klaustrofobické místech. Pokud můžete udělat, aniž by viděl půdu pro měsíce na konci, pak je to jeden z nejvíce dobře placených pracovních míst venku. Pokud máte potřebné zkušenosti a dovednosti, můžete kreslit nahoru na 200.000 dolarů ročně.

Jeřábnice
Pro všechny ty, kteří vždy chtěli jít Yabba-Dabba-Doo!, Když jste sledovali Fred Flintstone, pracovat na jeho “Bronto Crane ‘, pak je to práce pro vás. I když to nemusí být všechno zábava a hry, a ve skutečnosti může být vysoká přesnost práce, tato práce věnuje zhruba 40.000 dolarů v průměru. Se správným dovednosti a zkušenosti, může jeřábníci čerpat až neuvěřitelných 500.000 dolarů včetně přesčasů a výhody.

Etické Hackeři
Nos kolem firemního počítačového systému, a skutečně dostanu zaplaceno za to!? Etické hackeři jsou velmi zkušení počítačoví hackeři zaměstnaní organizací, aby se pokusili proniknout do svých počítačových systémů, tak jak najít mezery v jejich bezpečnostních systémů, a opravit je ihned. Reálné pokročilé a profesionální hackeři jsou velmi žádané v těchto dnech a dostat zaplaceno až 100.000 dolarů ročně. Ale možná nebudete chtít, aby se příliš nadšeni o tom, a zkuste si ruku na hacking nějaké náhodné webové stránky, nebo budete vykládat si výlet do útulku!

Preparátor
Pokud máte rádi zvířata na kousky a jsou inspirovány mnoha egyptských mumií, pak preparování zvířat může být jen pole pro vás. Dalo by se pracovat s muzei, vzdělávacími institucemi nebo volné noze pro fandy, kteří by rádi, aby zachovala své lovecké trofeje “”. Práce zahrnuje nádivkou zvíře, při zachování jeho kůži a udržovat svůj tvar, takže se zdá téměř život-jako. Jedná se o vysoce kvalifikované práce, a v průměru platí asi 40.000 dolarů ročně.

Telemarketer
Zatímco většina světa by naprosto tě nenávidět za všechny stálé otravné hovory se snaží prodat věci, pokud máte talent na mluvení a jsou dobré na přesvědčování lidí, může se to ukázalo být velmi lukrativní kariéru volbou pro vás. Pokud můžete přežít neustálé rozzlobených reakcí, nebere nic, co se vrhl do cesty příliš osobně a udržet se na to, můžete si vzít domů dobrý 40.000 dolarů ročně spolu s mnoha přidanými pobídek.

Sommelier (Wine Taster)
Pro někoho, kdo má rád “pít při práci” (slovní hříčka určena) tato práce přijde jako absolutní požehnání. To je velmi vysoká platem práce a zahrnuje ochutnání různých vzorků vína, aby se stupeň jeho kvality a typu. Zkušení sommeliéři mohou vzít domů výplatu až do výše 160.000 dolarů ročně. To je jeden z míst, kde byste být dobře poučeni, aby se příliš oddával!

Truck Drivers
Ačkoli se to může zdát jako nebezpečné a nestabilní práci na první, existuje mnoho výhod, které dobrý řidič může těšit. S platem začíná kolem 40.000 dolarů ročně, může zkušený a bezpečné řidič kamionu vydělat až 80.000 dolarů za rok stejně. Žádné vysokoškolské vzdělání nebo minimální dosažené vzdělání je nutné, takže to je práce, která může vyhovovat některé lidi velmi dobře.

Barman
Jedním z nejjednodušších způsobů, jak, a pravděpodobně jeden z nejzábavnějších způsobů, jak vydělat peníze, je dostat práci jako barman. Podáváme nějaké podpis nápoje a provést několik elegantní bar triků a tipů přijde kolejových palců Dobrý barman může snadno vzít domů elegantní 50.000 dolarů ročně. Co je ještě lepší je, že pokud jste dobří, budete vždy v podnikání, protože lidé jako nápoj povzbudit je, když jsou dole, a tam nic takového, jako praskání láhev na oslavu příležitost. Přidejte k tomu skutečnost, že se dostanete do “experiment” s nápoji, a to i na domě. Život nemohl dostat lepší!

Chlubil
Možná nemáte nejpůsobivější posazená skóre ve městě, ale pokud máte Aspiky a těžké vzhled jít s ní, pak to může být právě práce pro vás. Dostanete se ukázat lidem, kteří to šéfa a držet problémová tvůrcům pryč. Kromě vychloubání práv o vstupu do nejlepších klubů ve městě, můžete si vzít domů o 30.000 dolarů ročně. Není to špatné pro protahuje svaly a házet lidi kolem!

Pokud tato pracovní místa se zdají příliš extrémní pro vás, mohli byste se rozhodnout pro některé z těchto run-of-the-mlýn pracovních míst.

Zubař
Je možné, že máte nejpříjemnější vzpomínky z vašich návštěvách zubaře, ale s platy tak vysoké jako 190.000 dolarů ročně, by mohlo být i stojí za zvážení.

Chirurg
Pokud máte pevnou ruku (nemluvě o einsteinovskou známky), to je jedna profese, která platí jako žádný jiný. Zkušený lékař může potopit blízkosti mysl-vrávorání 600.000 dolarů ročně. Takže až příště uvidíte svůj velké máma šití, možná budete chtít, aby věnovala více pozornosti!

Pilo
Láska k letu (nebo jen láska chladné letec brýle!), Pak je to povolání, které by tě mohlo zajímat. S výplatu až 400.000 dolarů ročně, jistě by se do nebe.

Účetní
Pro ty z vás, kteří dávají přednost, aby se jejich nohy uzemněny, a jako standardní 9-to-5 úřednickou práci, může účetní úkolem vám vyhovoval dobře. Pokud jste dobří s čísly, můžete snadno provést až 80.000 dolarů ročně, aniž by tolik jako vstávání od stolu!

Kromě těchto možností, můžete si vybrat sledovat určité slovy kariéry, které platí slušné peníze jako, malíř, spisovatel, grafik, nebo sochař. Být upozorněni, že i když se jedná o kariérní příležitosti, které závisí na tom, jak talentovaný jste, a tam jsou lidé v této oblasti, kteří se snaží hodně. Volba povolání z řad těchto, nebo jiné netradiční kariérní příležitosti tam není snadný úkol, neboť vyžaduje, abyste zjistila, že povolání, které vás zajímá, nemluvě něco, co jste dobří. Udělejte správné rozhodnutí a mohli jste využít výhod v žádném okamžiku. A pokud žádný z těchto pracovních míst pro vás pracovat, můžete vždy dostat do politiky a udělat docela krást!

Rozhodování o vysoké škole
Nejlepší IT Jobs v roce 2012
Kariéra Práce s Miminka
Chirurg Plat od Specialty
Budoucí práce v Americe
Most Wanted Jobs
IT Práce, které jsou v poptávce
Učitel na základní škole Popis práce
Application Manager Náplň práce
Krátké Kariéra, že placené Dobré
Důvod odchodu z aktuální úlohy

Leave a Reply