Kinesiologist Plat

Jaké jsou spletitosti podílející se na pohybu těla? Jaké jsou svaly a kosti, které pracují v tandemu se pohybovat tělo? No, to jsou některé z otázek, které se kinesiologists zamyšlení nad, každý den jejich pracovních míst.

Kinesiologists zaměřit na studium tělesných pohybů a dávat pozor na způsoby, jak zlepšit výkonnost lidského těla při sportovních práce, a v každodenním životě. Kinesiologist jsou profesionálové, kteří pracují v oblastech souvisejících se zdravím, fitness a odborné nebo osobní trénink. Kromě těchto, kinesiologsts úzce s atletickými trenéry, ortopedické lékařů a dalších zdravotnických pracovníků, kteří léčí komplikace související s pohyby těla. Obecně kategorií, je pole kinesiologist rozdělen do těchto kategorizuje:
Biomedicínská
Ergonomie a lidský faktor
Zdraví Fitness a propagace
Osobní trénink
Výzkum, vývoj a rehabilitace Area

Popis práce
Náplň práce kinesiologist zahrnuje pochopení lidské anatomie a léčení fyzické zranění související s kostí atd. kinesiologists pomáhají pacientům zvládat a rehabilitovat v případě fyzických zranění. Kinesiologists prokázat efektivní vykonávající techniky, které mohou pomoci pacientům překonat operaci POST zranění. Platové rozpětí závisí na různých faktorech, jako je oblast, ve které kinesiologist je pracovní a pracovní zkušenostech kinesiologist.

Vzdělávací požadavky
Aby se stal kinesiologist, jeden musí mít bakalářský titul v oboru kineziologie. Vysoká škola a po středoškolské vzdělání v předmětech, jako je lidské anatomie, fyziologie, biomedicínské inženýrství, jsou psychologie přednost a může hodně pomoci v průběhu maturitní let. Pokud hledáte pozor na větší alejí a velkých pracovních příležitostí v oblasti kineziologie, pak můžete studovat magisterský titul v kineziologie a vstoupit do oblasti výzkumu. Chcete-li cvičit jako profesionální kinesiologists, musíte získat licenci vydanou orgány státní správy. Chcete-li získat na národní úrovni certifikáty v oblastech vztahujících se k masáži a léčebné školení, kinesiologists projít Národní certifikační zkoušky pro léčebné masáže a karoserie.

Průměrná mzda
Plat závisí na poli pracuje. Například, může kinesiologist práci v oblasti ergonomie vydělat kdekoli mezi USD 25.000 USD 70.000 do. Ergonomie je vědecká studie vztahů pracovníků a jejich prostředí za použití biologických věd. Kinesiologists v těchto terénní pomoc v projektování pracovního místa, tak to, že se to hodí k zaměstnancům. Také, kinesiologists v této oblasti studují nástroje používané pracovníky a jejich dopad na celkové zdraví pracovníků. Kinesiologists specializující se v této oblasti jsou najímáni ve velkých průmyslových odvětvích.

V kinesiologists, kteří pracují jako osobní trenéři mohou vydělat jak vysoce jak USD 70.000. Trend najímání osobních trenérů se dramaticky zvýšila v posledních několika letech, a tak, může osobní školení považován za jeden z rozvojových oblastí v kineziologie. Různé kinesiologists, kteří pokračují ve své odborné vzdělání se specializují jako chiropraktiků nebo fyzioterapeuta. Některé roky praxe a vysokých stupňů v specialit, jako dietetiky, přírodní medicíny, může ergoterapie otevřít dveře vyšší plat.

Kinesiologists léčbě pacientů v rehabilitaci a fyzikální terapii programů. Mohou pracovat společně s dalšími fyzioterapeutů na pomoc lidem zotavit se z kostních zlomenin a jiných fyzických zranění. Kinesiologists pomoci lidem v učení základy těla mechaniky a navrhnout konkrétní cvičení pro onemocnění související s kolenem a bolesti zad. Plat v této oblasti začíná od USD 28.000 a sahá až do 32.000.

Plat závisí také na pracovní zkušenosti kinesiologist a umístění úlohy. Kinesiologists jsou zaměstnáni v mnoha úřady, jako center zdravotní péče, firemní kanceláře a atletické týmy, lázně, rekreace a sportovní kluby. Došlo k nárůstu poptávky po kinesiologists. Pokročilé stupňů v této oblasti může urychlit možnosti profesního rozvoje, nicméně zkušenosti hraje klíčovou roli v kariérním růstu. A kinesiologist Plat je určitě vázán na růst, vidí růstové zákonitosti fitness průmyslu a zdravotnictví.

Nejlepší placených pracovních míst pro ženy
Nefrolog Vs urolog
US Job Růst Rises
Hydrolog Plat
Nejžhavější pracovních trhů
Jak získat certifikát jako plavčík
Proto chci být učitel
Který kariéra je pro mne ten pravý
Nákup Agent Popis
Jak se stát pojistný matematik
Kariéra Práce s autistickými dětmi

Leave a Reply