Kinesiologist Plat

Jaké jsou spletitosti podílející se na pohybu těla? Jaké jsou svaly a kosti, které pracují v tandemu se pohybovat tělo? No, to jsou některé z otázek, které se kinesiologists zamyšlení nad, každý den jejich pracovních míst.

Kinesiologists zaměřit na studium tělesných pohybů a dávat pozor na způsoby, jak zlepšit výkonnost lidského těla při sportovních práce, a v každodenním životě. Kinesiologist jsou profesionálové, kteří pracují v oblastech souvisejících se zdravím, fitness a odborné nebo osobní trénink. Kromě těchto, kinesiologsts úzce s atletickými trenéry, ortopedické lékařů a dalších zdravotnických pracovníků, kteří léčí komplikace související s pohyby těla. Obecně kategorií, je pole kinesiologist rozdělen do těchto kategorizuje:
Biomedicínská
Ergonomie a lidský faktor
Zdraví Fitness a propagace
Osobní trénink
Výzkum, vývoj a rehabilitace Area

Popis práce
Náplň práce kinesiologist zahrnuje pochopení lidské anatomie a léčení fyzické zranění související s kostí atd. kinesiologists pomáhají pacientům zvládat a rehabilitovat v případě fyzických zranění. Kinesiologists prokázat efektivní vykonávající techniky, které mohou pomoci pacientům překonat operaci POST zranění. Platové rozpětí závisí na různých faktorech, jako je oblast, ve které kinesiologist je pracovní a pracovní zkušenostech kinesiologist.

Vzdělávací požadavky
Aby se stal kinesiologist, jeden musí mít bakalářský titul v oboru kineziologie. Vysoká škola a po středoškolské vzdělání v předmětech, jako je lidské anatomie, fyziologie, biomedicínské inženýrství, jsou psychologie přednost a může hodně pomoci v průběhu maturitní let. Pokud hledáte pozor na větší alejí a velkých pracovních příležitostí v oblasti kineziologie, pak můžete studovat magisterský titul v kineziologie a vstoupit do oblasti výzkumu. Chcete-li cvičit jako profesionální kinesiologists, musíte získat licenci vydanou orgány státní správy. Chcete-li získat na národní úrovni certifikáty v oblastech vztahujících se k masáži a léčebné školení, kinesiologists projít Národní certifikační zkoušky pro léčebné masáže a karoserie.

Průměrná mzda
Plat závisí na poli pracuje. Například, může kinesiologist práci v oblasti ergonomie vydělat kdekoli mezi USD 25.000 USD 70.000 do. Ergonomie je vědecká studie vztahů pracovníků a jejich prostředí za použití biologických věd. Kinesiologists v těchto terénní pomoc v projektování pracovního místa, tak to, že se to hodí k zaměstnancům. Také, kinesiologists v této oblasti studují nástroje používané pracovníky a jejich dopad na celkové zdraví pracovníků. Kinesiologists specializující se v této oblasti jsou najímáni ve velkých průmyslových odvětvích.

V kinesiologists, kteří pracují jako osobní trenéři mohou vydělat jak vysoce jak USD 70.000. Trend najímání osobních trenérů se dramaticky zvýšila v posledních několika letech, a tak, může osobní školení považován za jeden z rozvojových oblastí v kineziologie. Různé kinesiologists, kteří pokračují ve své odborné vzdělání se specializují jako chiropraktiků nebo fyzioterapeuta. Některé roky praxe a vysokých stupňů v specialit, jako dietetiky, přírodní medicíny, může ergoterapie otevřít dveře vyšší plat.

Kinesiologists léčbě pacientů v rehabilitaci a fyzikální terapii programů. Mohou pracovat společně s dalšími fyzioterapeutů na pomoc lidem zotavit se z kostních zlomenin a jiných fyzických zranění. Kinesiologists pomoci lidem v učení základy těla mechaniky a navrhnout konkrétní cvičení pro onemocnění související s kolenem a bolesti zad. Plat v této oblasti začíná od USD 28.000 a sahá až do 32.000.

Plat závisí také na pracovní zkušenosti kinesiologist a umístění úlohy. Kinesiologists jsou zaměstnáni v mnoha úřady, jako center zdravotní péče, firemní kanceláře a atletické týmy, lázně, rekreace a sportovní kluby. Došlo k nárůstu poptávky po kinesiologists. Pokročilé stupňů v této oblasti může urychlit možnosti profesního rozvoje, nicméně zkušenosti hraje klíčovou roli v kariérním růstu. A kinesiologist Plat je určitě vázán na růst, vidí růstové zákonitosti fitness průmyslu a zdravotnictví.

Web Developer Rozsah platu
Dobré Kariéra Volby pro budoucnost
Odborný pracovník Náplň práce
Společné Rozhovor Otázky pro učitele
Nejvyšší placených pracovních míst v Americe
Význam College vzdělání
Nejvyšší Placené IT Práce v Demand pro rok 2012
Pracovních míst, která platit přes 100K
Dobře placená místa v oblasti zdravotnictví
Práce na budoucnost, která ještě neexistují
Míra nezaměstnanosti dosahuje 3-roční minimum, podle oficiálních zpráv

Leave a Reply