Krátkodobé a dlouhodobé cíle kariéry

Plánování je jedna z nejdůležitějších věcí, které lidé mají tendenci zanedbávat, pokud jde o jejich kariéře. Mít zvuku plán pro požadovanou profesní dráhu, je velmi důležité pro jednoho těšit se z jeho nebo pracovat a mít úspěšnou kariéru. Ať už máte rádi své současné zaměstnání, nebo ne, pokud hledáte pro změnu kariéry, nebo pokud hledáte pozor na své první vůbec práci jako fresherman, musíte mít plán pro vaši kariéru. No, to se snadněji řekne, než udělá. Ale s trochou času a úsilí je možné pro jednoho položit svůj vlastní profesní dráhu. Bit vize pro budoucnost a disciplíny vám pomůže návrh a zaměřit se na své profesní cíle, ať už je to krátkodobé nebo dlouhodobé.

Příklady krátkodobých Kariéra branky

Krátkodobé cíle jsou něco, co chcete, aby dělal pravidelně, nebo něco, co chcete dosáhnout v příštích několika týdnech, měsících, či letech. No, to je docela subjektivní pojem, jak lidé mají své vlastní představu o krátkodobých cílů, které jsou předmětem povaze něčí práce a kariéra aspirace. Ale obecně, můžete cokoli, co chcete dosáhnout na pravidelně nebo do dvou až tříleté období se považují za krátkodobé cíle. Některé z příkladů krátkodobých cílů jsou následující:
Zlepšení jednoho aktuálních obchodních dovedností tím, že se za hodinu na denní bázi.
Zaměřené na manipulaci nové povinnosti a jejich plnění v spekuloval lhůtě.
Udržování pracovní místo čisté, upravené, a uklizené každý den.
Plnění úkolů alespoň jeden den před termínem.
Po přijetí pracovní a kancelářské napětí doma.
Vyvážení práce a osobního života efektivně.
Nikdy to udržení zaměstnání až na další den, nebo příští týden.
Nástupu do školení nebo spojování hobby třídy před nebo po pracovní době.
Ponechat si vlastní aktualizován nejnovějšími informacemi a vývoji v oblasti práce.
Práce na dovednosti a vzdělávací kvalifikace požadované pro vyšší nebo žádoucí profilů.
Radost aktuální úlohu a kdo dává to nejlepší na současném zaměstnání.
Dohled na nových pracovních příležitostí a rozvoj požadovaných dovedností.

Jednalo se některé z obecných krátkodobých cílů, že je možné se v závislosti na povaze práce. Například, může krátkodobý cíl pro spisovatele je, finishing sedmi článků do týdne, nebo zlepšení jazyka a gramatiky dovednosti tím, že studuje ji na půl hodiny každý den, atd. Stejně tak by krátkodobý cíl pro funkční poradce je ke splnění klienty a pracovat na svých problémech v za měsíc, nebo se do cizích jazyků tříd jednat s klienty z jiných zemí, atd.

Příklady dlouhodobého cíle kariéry

Dlouhodobé cílem je opět velmi subjektivní povahy práce jednotlivce, ale obecně zahrnují určité drastické a významné změny v kariéře, například změnu zaměstnání, druhou kariéru, nebo založit firmu, atd. Chcete-li dosáhnout dlouhodobého cíle představuje člověk potřebuje být trpělivý a oddaný a také pravidelně pracovat směrem k dosažení konečné dlouhé dlouhodobých profesních cílů. Mnoho lidí se odkazuje na dlouhou dobu cílů kariéru jako o něčem, co chcete dosáhnout více než rozpětí čtyři k pět let “. Níže jsou uvedeny některé příklady stejné.

S cílem dosáhnout nejvyššího postavení ve společnosti. Řekněme, že se stal CEO, HOD, děkan, nebo ředitel společnosti nebo ústavu.
Přechod na novou práci ve vyšším profilu nebo profil, který je zcela odlišný od aktuálního profilu. Například, může spisovatel za cíl, aby se stal učební designer po pěti letech.
Převod hobby do podnikání nebo kariéru. Například, může zájemce o pečení v plánu začít svůj vlastní dort obchod po několika letech, zatímco v současné době pracuje s místní restauraci nebo hotel.
Předčasný odchod do důchodu je také dlouhodobý profesní cíl pro mnoho. Osoba může plánovat druhou kariéru nebo poskytnout dostatek úspor s aktuální práci, která by mu umožnila odejít brzy.
Mít vlastní firmu a poskytovat poradenství s jinými společnostmi, je také jedním z dobrých dlouhodobých příkladů career brankovými.

Mnoho lidí neví, co skutečně chtějí dělat, co v kariéře moudrý, a to je důvod, proč nemůžu plánovat své profesní cíle. Ale i pak mít dočasný a flexibilní plán kariéry je povinné, aby se najít to, co jste opravdu vášnivý. Pro ty, kteří jsou bezradní, o jejich profesní dráhu a kariérní cíle se navrhuje analyzovat vaše aktuální pracovní profily, aktuální životní styl, libosti a nelibosti a pak se rozhodli pro kariéru způsobem. Tak nastavit vaše pracovní cíle hned ochutnat úspěch, kdykoliv budete chtít.

Non-výuky práce pro učitele
Seznam dobře placená místa
Jak se stát Home Inspector
Co je třeba zvážit před změnou svých Job
Alternativní Careers pro lékaře
Top 10 univerzitami na světě
Letní práce pro učitele
Hydrolog Plat
Dobrý Kariéra Bez vysokoškolské vzdělání
Web Developer Plat
Nejlepší placené práce a kariéra

Leave a Reply