Kvalita Analyst Popis práce

Když je vyvinut software, v každé fázi vývojového cyklu je třeba sledovat a schváleny týmem kvality analytik. Tito analytici, aby se pokrok v software je podle plánu, a že uživatelská přívětivost a funkčnost softwaru je podobné tomu, co se představil tvůrci. To a mnoho dalších povinností testování softwaru jsou součástí jejich pracovní náplně. Ačkoli to není nejdůležitější a zásadní součást procesu vývoje softwaru, význam tohoto analytika je naprosto nezbytné, aby tomuto softwaru úspěchu.

Tam musí být rozhraní mezi konečnými uživateli softwaru a vývojáři softwaru, a to je to analytik, který se vyplňuje toto rozhraní. Z mnoha povinností, primární úkol svěřený mu je zajistit, aby aplikace jsou vyvíjeny v souladu s očekáváním a požadavkům zákazníka. Hlavním faktorem na pracovním práce analytik popis je zkontrolovat, zda vše funguje správně, a že neexistují žádné závady v programování aplikace.

Job Přehled
Povaha práce je ověřit nové programy a / nebo modifikován staré programy pro svou trvanlivost a relevanci. Popis práce také vyžaduje, aby všechny úkoly, které by zhroucení programu, aby zkontroloval, jak solidní program, ve skutečnosti je. Tam by mohlo být mnoho chyb v kódu programu, které by mohly ztížit jeho užitečnost, která může být přehlížena vývojář programu. Je povinný pro analytik zkontrolovat celý program pomocí metody testování softwaru a zjišťovat a hlásit přítomnost případné chyby v něm. Tento úkol je obecně odkazoval se na jako software reverzní inženýrství pro ladění.

Popis práce vyžaduje, analytik provádět následující úkoly.

Podívejte se, zda programy jsou snadno ovladatelné.
Určete a najít žádné nedostatky nebo závady v programovém kódu.
V závislosti na povaze programu, změnit rychlost použití, aby bylo vidět, jaký vliv, který má na chod aplikace.
Diskutujte nějaké problémy nebo chyby v kódu programu s vývojáři softwaru.
Napište testovací program, který kontroluje jiný program nebo aplikaci za vady.
Viz případě, že konkrétní aplikace zasahuje s jinými programy, které se obvykle běží na počítači.
Doporučit změny a úpravy pro vývojáře programu.
Zkontrolujte, zda celkový estetický vzhled a design software je dost dobré pro uživatele.
Analýza software zcela z zákazníky hlediska.

V závislosti na velikosti společnosti, on / ona bude buď pracovat ve vysoce strukturované a organizované týmu, nebo jednoduše jako součást 2-3 členný tým.

Výplata
Plat a plateb se velmi liší. Obsah popisu práce obvykle určovat, kolik platebních obdrží. To je srovnávací, neboť závisí na mnoha různých faktorech, jako je velikost společnosti, která vyvíjí software, velikost týmu kvality analytik, povaha samotné aplikace, a povaha a velikost konečných uživatelů. Pokud konečný zákazník je velká nadnárodní společnost, samozřejmě šance na velké platby jsou velmi vysoké. Ale v případě, že koncoví uživatelé jsou jednotliví zákazníci, okraje jsou mnohem nižší.

Zkušenosti analytika také hraje hlavní roli. Pro začátečníka úkolem bude načíst něco mezi $ 1,000 – $ 3,000. Pro kvalitní analytik, který byl v této oblasti na dlouhou dobu a je expert na jeho práci, jde do ceny se pohybují kolem $ 8,000. Někteří analytici dokonce platí se na hodinovém základě. Jak můžete vidět, práce není moc dobře placená jeden, pokud jste začátečník, jak dostat práci v této fázi je velmi obtížné. Nejlepší druh práce pro tuto analytik by pravděpodobně kontrolovat trvanlivost a funkčnost videoher.

Vzdělávací požadavky
Získáním titulu, který se vztahuje k oblasti vývoje softwaru je nutností pro jakoukoli osobu se pokouší být kvalitní analytik. Stačí znát popis a být schopen vykonávat to není dost dobrý. Formální způsob vzdělávání v příslušném oboru je povinně vyžadováno. Znalost různých jazyků pro vývoj softwaru je také velmi důležitá. Více než cokoli jiného však je prvořadým požadavkem je relevantní zkušenosti. Zkušenější kvalitní analytik, důkladněji se bude kontrolovat funkčnost aplikace, a vyšší cena, kterou si mohou účtovat.

Na konci dne, práce je vysoce specializované a dovednosti založené, a vyžaduje více než jen základní znalosti počítačů a jazyků pro vývoj softwaru. Popis této práce, je to znít jako poměrně jednoduchý úkol, ale ve skutečnosti je jich mnohem více jemné detaily v práci, že dělat to velmi elitní pole.

Entry-level dobře placené práce
Nejvyšší placená místa s bakalářským titulem
Jak si vybrat Kariéra po vysoké škole
Dobře placená místa bez míry
Dobře placená místa v poptávce
Nejlepší profesích v lékařském oboru
Residency Rozhovor Otázky
Výhody Být učitel
Letní práce pro učitele
Lékařské Kariéra v poptávce
Jak se stát učitelkou v mateřské školce

Leave a Reply