Lékařské pole Careers bez míry

To diagnózy. To zachází. To spravuje. To spojuje technologii s lidskou tváří zachránit život. Jeho učedníci (číst lékařů) jsou studenti navždy, protože naučit se něco nového každý den. Medicína – tyranie, vzrušení, kariéra, vášeň. Není kariéra odměňování a náročné jako lék. Žádné body za hádat, vy chcete přijmout nekonečné možnosti tento Behemoth pole nabídky, pro zábavu, vzrušení a uspokojení prostřednictvím duševního vývoje a slouží pacientů. Žádné překvapení, vy jste přistáli na této stránce v hledání cesty, který se stane odrazovým můstkem pro vás zarámovat kariéru v této nesmírně lukrativní oblasti. Stručný a aboveboard, medicína, z hlediska profesního rozvoje a platů balíček, nabízí nejlepší pracovní místa na trhu dnes. Ale pak, pokud si myslíte, že pracovní místa, která nabízejí záviděníhodnou stupnice platových tarifů rozhodně vyžadují maškarní míru, musím opravit tě tady.

Práce v oblasti zdravotnictví bez stupně jsou tolik co do počtu, že nemůžete ani představit. A plat? Bylo mi někdo říct, že medicína nabízí kolem 200 procent více pracovních příležitostí než kterékoli jiné odvětví dnes, nastavení nepřekonatelnou hranici pro jiná odvětví, pokud jde o mzdových údajů? No, pokud jste se rozhodli, že 5 roků v řadě, kterou chcete vidět sami sebe jako úspěšný zdravotníka, navzdory své ne-tak-propracovaný vzdělávací portfolio, tento článek skořápky z těchto povolání v oblasti zdravotnictví, která požadují žádná velká stupňů a uznání. Vše, co potřebujete, je, základní znalost oboru a spousta určení. Pokud jste hra pro oba, tyto možnosti kariéry na tebe čekat s rukama dokořán.

Nejlepší Lékařské pole Careers bez fakulta

Nebudou konzumovat roky tréninku. Měly by také nevyžaduje fantazie známky, které určují úroveň jako uchazeč. Chcete-li tvar úspěšnou lékařskou kariéru, vše, co potřebujete, je zdokonalovací výcvik v konkrétní oblasti vašeho zájmu, a jít. S tím zvážit, jsou následující šest nejlepších kariéry v oblasti zdravotnictví, která může být vaše, i bez míry. Podívejte se.

Ošetřovatelství
Jen přidruženého titul v ošetřovatelství, a můžete se stát součástí největší složky v lékařské bratrstvo. Sestry, které patří na všechny obory v lékařství, jsou odpovědné za správu léčbu a léky pro pacienty, provoz a údržbu nemocniční zařízení, sledování pacientů, a vytvořit záznamy o lékařských pacientů historií. Roční Plat: $ 66,000.

Lékař pomoc
Pokud zkoumání pacientů pomocí rentgenových paprsků a laboratorních zkoušek vás zajímá, zaměstnání jako lékař asistent je nejlepší v této oblasti. Jednáte zranění, radí pacientům předepisují léky, brát lékařské historie, a pomáhat zkušeného lékaře – to vše s jen přidruženého titul v ruce. Nicméně, budete muset podstoupit licenčního řízení ve vašem státě, aby se stal certifikovaným lékařem asistent, neboť je to jen tehdy, budete moci k diagnostice a léčbě nemocí pacientů. Roční Plat: $ 85,000.

Phlebotomy
Vytryskla krev z těl pacientů, příprava vzorků krve, a posílat je k analýze … to je to, co dělá phlebotomist. To se na to podívejme. Pokud dáváte přednost být součástí zdravotnictví tímto způsobem, získat vysoce maturitu, a jen projít odborné vzdělávací program z uznávané lékařské fakultě. Do 6 měsíců, můžete vidět sami pracovat v nemocnici nebo krevní bance. Získejte certifikát, a začít uplatňovat. Roční Plat: $ 30,000.

Diagnostické Sonografie
Tak, to vás přitahuje na hledět přes vnitřku lidského těla, není to? Pokud by tomu tak bylo, proč si vybrat diagnostické sonografie jako své kariéry tím, že sonogram technik, kde si můžete diagnostikovat nemoci pacientů s ultra-zvukových vln, a zacházet s nimi odpovídajícím způsobem? Vše, co potřebujete, je maturitě uznání, a relevantní školení. Všimněte si, že mnoho ultrazvuku technici nevyžadují licenci k praxi, ale ve velkém měřítku, technik potřebuje získat certifikát od amerického registru pro diagnostický zdravotnický sonografie (ARDMS). Roční Plat: 64.000 dolarů.

Radiologie
Podobně jako sonogram technik, radiologický technik připravuje pacienty diagnostické zobrazování a vyšetření, tentokrát pomocí x-paprsky, CT, MRI a. Úkolem radiologického technika může být váš jen s přidruženého té míry, že lze stáhnout žádným formálním vzdělávacím programu v rentgenu. Navíc, certifikace společného přezkumu výboru pro vzdělávání v radiologických technologií je entry-level kvalifikace musíte mít, takže můžete nastartovat svou kariéru jako radiologie technik v každém zdravotnickém zařízení. Roční Plat: 58.000 dolarů.

Zubní Pomoc
Mezi nejlepší zdravotnických povolání bez míry je práce zubního asistenta, který nevyžaduje nic, ale osvědčení z jakéhokoliv zubního sdružení. Vše, co musíte udělat, je pochopit různé povinnosti zubní asistentky, a ty by mohly začít poskytovat pomoc zubaře v ústavu zdravotnické péče, nebo dokonce i na jeho / její soukromou kliniku. Asistent zubního je nezbytné pro získání zubní pacientů záznamy, a poučit je o ústní zdravotní péče. On / ona také plány a potvrzuje zasedání zubaře on / ona je nápomocen. Roční Plat: $ 50,000.

Poznámka: Všechny výše uvedené platy jsou orientační a mohou se měnit.

Za poznáním možnosti kariéry … lukrativní možnosti kariéry v medicíně vás zavede do všech výše uvedených míst. Nicméně, tam je mnoho více pracovních míst, které jsou stejně lukrativní, a nevyžadují plnohodnotné vzdělání. Pokud žádný z výše uvedených důkazem zdravotní kariérní možnosti jsou schopni zajímat, snad následující seznam zdravotnických povolání bude.

Fyzikální terapie Pomoc
Pracovní terapie Pomoc
* Lékárna
Zdravotníci
Klinická laboratoř technologie
Lékařské Přepis
Poradci Domů Zdraví
Na volné noze Medical psaní
Cytotechnology
Veterinární pomoc

Ty, které mají zájem v nesčetných příležitostí nabízených v odvětvích zdravotní péče, ale ne strávit nespočet hodin a dolary ve snaze o vysoké úrovni lékařský diplom, mají dost důvodů myslet na úspěšnou kariéru jako zdravotní péče profesionální. Výše uvedené diskutované kariéra by mohla trvat vám celý život, s velké peníze na váš bankovní účet, a obrovské znalosti o lékařské bratrstvo, oceánu know-how, které je. Chcete-li pěstovat životy svých pacientů, péče a sloužit jim, nevyžaduje lékařský diplom, a tyto pracovní místa a jejich plat zjistí určitě dokázat, že to lepší než cokoli jiného.

Trauma chirurg Plat
Pracovní příležitosti v umění
Práce bez maturitu
Dobře placená místa, které se týkají práce s dětmi
IT technik Plat
Neonatolog Rozsah platu
Práce pro důchodce učitele
Speciální pedagogika Učitelství Popis práce
Marketing Teacher
Transplantační chirurg Plat
Stabilní Práce pro budoucnost

Leave a Reply