Lékařské Práce v Demand

Zdravotnický průmysl zaznamenal rychlý rozmach v posledních několika letech. Navzdory ekonomické krize, má toto odvětví udrželo tempo růstu. Každý rok se miliony nových pracovních míst, jsou generovány v tomto odvětví. Ve skutečnosti existují 14000000 zdravotničtí pracovníci v samotných Spojených státech. Přestože kojící pole zaujímá 15% z celkového počtu pracovních příležitostí v odvětví zdravotní péče, tam jsou četné jiné oblasti zaměstnanosti v tomto odvětví. V tomto článku, máme uvedeny některé méně známé, stejně jako horní placení lékařské kariéry poptávka.

Seznam zdravotnických povolání v poptávce

Lékaři a zdravotní sestry začátek lékařské Seznam prací. I když se jedná o nejvyšší platební lékařské práce, které jsou vždy v poptávce, tito také stalo, že se ty nejtvrdší lékařské kariéry. Jeden musí investovat spoustu času a úsilí, jak se dostat lékaře nebo zdravotní sestry titul. Ne každý má prostředky nebo aptitude, aby nárok na tyto nejtvrdší. Nicméně, tam jsou četné další pracovní příležitosti v tomto odvětví, které nabízejí slušnou odměnu a uspokojení z práce.

Lékaři
Lékařem kariéra je nejlepší lékařskou kariéru, pokud chcete, aby se štěstí. Nicméně, to není jen peníze, které láká mladé aspirants k této oblasti, ale kouzlo a respekt spojený s tímto kariéry také přispívá k tomu, že to jeden z nejvyhledávanějších kariéru v Americe. Jako lékař, že máte potenciál výdělku půl milionu dolarů a více, rok.

Registrovaní zdravotní sestry
Registrované zdravotní sestry je další lukrativní kariéru vyhlídky, pokud máte zájem o odvětví zdravotní péče. Kromě čtyřletého oboru bakaláře ošetřovatelství nebo stupni přidružených s certifikací, budete potřebovat několik interpersonální dovednosti pro stát se odborníkem sestra. Jako zdravotní sestra, můžete pracovat v několika různých oblastech od novorozence do srdce, aby onkologii a práce v různých prostředích, jako jsou nemocnice, školy, pečovatelské domy, privátů kliniky atd. Registrovaní sestry mohou vydělat kdekoli mezi $ 40,000 k 190,000 dolarů.

Fyzioterapeut
To je lékařský kariéru, která se podobá kariéra lékařem nebo zdravotní sestrou bez potíží, bludné Pracovní doba a hektický plán, které jsou společné pro lékaře a zdravotní sestry. Fyzikální terapeut komunikovat s pacienty a pomoci jim v jejich znovuzískání svalové síly nebo pohyblivost. Fyzioterapeut může trénovat sám, nebo pracovat s soukromé klinice nebo v nemocnici.

Lékařské Asistenti
Poptávka po kvalifikovaných zdravotnických asistentů je stále větší. Práci profil lékařský asistent zahrnuje plánování schůzek, přeložka pacienta informace k lékaři a komunikaci s pacienty, dokumentující lékařskou diagnózu a postupy a dohled nad administrativní práci. Lékařské asistenti pracují většinou v soukromých ordinace lékařů.

EMT a zdravotníci
To je jeden kariéru, která nikdy nevyjde z poptávky. Jak EMT a záchranáři řešit naléhavou péči, jsou často první, zprávu o místě krize. Tito lidé potřebují pracovat v různých prostředích od nemocnic na sanitní leteckých ambulancích. EMT a záchranáři stále musí být neustále ve střehu a pracovat v liché hodiny.

Poradci Domů Zdraví
Vzhledem k nárůstu počtu obyvatelstva churavějícího, stárnutí lidí, poptávka po pomocníků domácí zdravotní bylo na vzestupu. Tito lidé péči pro pacienty, kteří nemohou zůstat v nemocničním prostředí. Home zdravotní pomůcky spravovat léky, pomoci pacientovi s ní cel a zajistit, že ona je pohodlné a šťastný.

Kromě toho existují další lékařské práce bez míry, jako to technika, která vyžaduje pouze maturitu a certifikaci v určité oblasti. Pokud jsou výhradně hledáte lékařské pracovních míst v domě, pak profilu lékařské plakátování a kódování profesionál může vyhovovat vašim potřebám. Kromě toho, jeden může také najít několik pracovních příležitostí ve spojeneckých oblastech, jako je zubní a farmacie.

Přejíždění mezi jízdními pruhy: Správa Sázecí a Kariéra
Pojištění pro případ nezaměstnanosti
Úlohy, které vyžadují cestování po celém světě
Laborant Popis práce
College profesor Plat
Stres-free pracovních míst, která dobře zaplatí
Rekreační terapeut Popis práce
Jak ztratit práci v 10 dní
Budoucí práce v Americe
Kariéra v komunitní rozvoj
Top placených pracovních míst

Leave a Reply