Marketing Teacher

Jste mladý a plný nápadů a fascinován světem marketingu? Zde se otevírá cesty pracovních míst marketingových učitele pro vás. Věřte mi, pokud máte zájem o výuku, může toto povolání uhasit žízeň intelektuální až do morku kostí. S četnými B škol v místě a okolí USA a dokonce i podniky stanou hlavní předmět na střední škole, pracovní příležitosti pro hospodářský učitele se zvýšil na obrovské úrovni.

Úkolem marketingového učitele
Výuka marketing je především o sdílení rozsáhlé zkušenosti a znalosti se studenty. Je to fascinující práce, pokud máte rádi předmět a samozřejmě, učení.

Pracovních povinností
Marketing je takový zajímavý obor, který na trh učitelé zřídka mají nudný čas v této profesi. Je to všechno o nápady a kreativitu. Četné pracovní povinnosti registrace učitele byly projednány další.

Připravte zajímavé přednášky pro vysokoškoláka, absolvent, postgraduální studenty na různá témata vztahující se k marketingu jádra a souvisejících oborů.
Vyhodnotit a ocenění stupně studentům na základě jejich úkoly, kreativita a úroveň úsilí vynaložené ve třídách.
Přiřadit úkoly vztahující se k marketingu like provádění statistických zjišťování a vést studenty v takové činnosti.
Iniciovat a udělat třídní diskuse zajímavý úkol. Naučit studenty o mnoha rozměrech dobré komunikační dovednosti.
Získejte je zapojen do některých aktivních poslechových aktivit a upozornit je o jeho zásadní význam.
Navštivte vysoké školy, školy a univerzity na pravidelném základě. Udržujte účast studentů a zaznamenávat jejich chování.
Buď nenasytný čtenář a držet krok s nejnovějším vývojem v oblastech týkajících se uvádění na trh a jeho dopady na moderní společnost. Čtení současnou literaturu se očekává.
Buďte aktivní účastník v řadě odborných marketingových seminářů biggies v této oblasti. Odvoďte trendy moderní-denní trh, seznámit je s studenty.
Naučte odvětví orientované koncepty nástrojů marketingového výzkumu a marketing pro studenty tím, že příklady z reálného života marketingu.
Připravte vynikající čtení materiál pro studenty pomocí výzkumu a analýzy. Návrh jim možných čtení materiálů.
Podílet se na testech areálu náboru a dokonce učí kandidáty, jak se prezentovat jako potenciální marketingové pracovníky.
Jednat jako poradce vlády a soukromých agentur pro kreativní marketingové nápady.
Spolupracujte s profesionály, aby studentům pomoci pochopit základní pojmy marketingové strategie.
Proveďte všechny administrativní služby spojené s oddělením a řešit související dotazy.

Všeobecné požadavky
Viděl jsem některé z mých přátel studia na obchodních školách v naprostém úžasu svých profesorů. Jako výraz úcty, dokonce připojit epithet “Boha-level-PROFS” popisovat jejich profesory. Vzdělávání a odborná příprava pro marketingové učitelů se liší značně.

V USA, jsou marketingové koncepty představen na střední škole, tak, musí marketing učitel pro střední školy mít alespoň bakalářský titul v oblasti marketingu a příbuzná témata.
Pro absolventa a postgraduálních studentů, marketingového profesora (oni obecně ne jen učitelé) vzdělávání se meze nekladou. PhD nebo doktorát s dlouholetými pedagogické praxe je obecně trend v těchto dnech.
Rozsáhlé znalosti o počítačích je zásadní. To neznamená, že marketing učitel musí být gadget blázen, to jen znamená dobrý počítačová gramotnost je důležitá.
Profesionály, kteří mají dlouholeté pracovní zkušenosti jsou často najímáni jako host lektoři B školách a dokonce i vysokých škol.
Vynikající písemné a ústní komunikační dovednosti.
Dobrá znalost různých vzájemně propojených subjektů. Dokonce i finanční účetnictví znalost je nezbytným předpokladem k tomu docela dobře jako učitel v marketingu.

Jsem rád, že Vás informovali, že marketing učitel plat je velmi slušná a pohybuje mezi 50.000 USD na US 106.000 dolar ročně. Nicméně, stejně jako různých profesí, záleží na mnoha faktorech viz., Pracovní zkušenosti, oblast umístění a vzdělávacích kvalifikací. Takže pokud jste požadované dovednosti a máte zájem v této profesi, nezapomeňte, aby předal svůj životopis na vzdělávací instituce vašeho zájmu. Cítit se mladě by poučné některé brilantní mysl národa! Přejeme Vám vše nejlepší!

Nejlepší Lékařské Kariéra pro budoucnost
Nefrolog Vs urolog
Nejlepších míst pro budoucnost
Software Engineer Rozsah platu
Výběr správného Kariéra
Nejvyšší placená místa s bakalářským titulem
Co je Endodontist
Kariéra práci s dětmi s rakovinou
Revmatologa Plat
Chirurg Popis práce
Top Platební stupňů

Leave a Reply