Mateřská škola Učitel Plat

Výuka je jedním z nejvíce respektovaných a uznávaných povolání. Není mnoho učitelů dávat příliš velký význam na platy, protože spokojenost odvozený z výuky je mimo jakoukoli materialistickou dosažení. Nicméně, v uplynulých letech, výuka se vyvinula se v mnoha formách a platy vzrostly výrazně. Takže, pokud někdo chce být učitelem v dnešní den a věk, pak pravděpodobně on / ona může být jistý některých velkých pracovních příležitostí.

V poslední době, platy učitelů, ať už je to mateřských škol, předškolních, základních a středních školách se dostal na přední stránky novin, se Učitelské odbory požadují zvýšení sazeb v platech. Americká federace učitelů a Národní vzdělávací asociace, dvě hlavní subjekty, kterými se řídí otázky učitelů, byly vždy ve zprávách, jako vyjednavače mezi učiteli a školami / škol na platy a ostatní pracovní podmínky.

Popis práce
Dítě je otcem muže a mateřských škol děti jsou důkazem této skutečnosti. Sociální rozvoj dětí v prvních letech školní docházky je velmi důležité. Děti výuky mateřské školy je, ve skutečnosti, většina náročné, protože to vyžaduje spoustu trpělivosti a láska k dětem. Pro učitele, je to vždy nový den se spoustou problémů zábavy a práce. Tito učitelé jsou svěřena odpovědnost zavádění mladé mozky akademických předmětech jako matematika, jazyky, vědy a sociálních studií. Učební metody mohou obsahovat barevné knihy, PHONIC čísla, filmy, počítače, výtvarné umění, hudba a další základní učebních pomůcek. Co jiného může být náročnější, než utváření budoucnosti národa a světa, o vzdělávání dětí?

Vzdělávací požadavky
Vzdělávací požadavky pro bytí učitelka v mateřské škole se liší pro každý stát. Zatímco veřejné učitelé musí mít licenci, po dosažení bakalářského titulu a předávání učitel schválení programu, jsou soukromé školy vyňaty z licencí. To však může měnit v závislosti na každém stavu. Některé státy mají různé programy pro tyto učitele. Bakalářské je minimální požadavek v mnoha případech.

Průměrná mzda
Platy učitelka v mateřské škole závisí na různých faktorech, jako je, typu školy, ve které pracujete (veřejný nebo soukromý) a jeho umístění. Tyto dva faktory majorly vliv na průměrnou mzdu. Roční mzdy učitelů, jak na údaje roku 2009 jsou v rozmezí USD 35.000 na 50.000 USD.

Nejvyšší 10% vydělal více než USD 50.000 vzhledem k jejich pracovní zkušenosti a lepší nabídky pracovních míst. Plat, když přesvědčivé, může zdát méně na některé budoucí učitele. Nicméně, některé školy pomoci učitele tím, že některé další výhody v podobě pojištění kryty a další výhody. Ale to je závislé pouze na jednotlivých škol politik a postupů.

Učitelé mohou zvýšit své příjmy o koučování a pomoc studentům v mimoškolní činnosti. Kromě toho mohou učitelé zrušte národní úrovni učitele závěrečnou zkoušku, která může zajistit lepší platových tříd ve školách. Některé soukromé školy také poskytují bydlení výhody pro učitele.

Být učitelkou v mateřské školce, je víc, než učitel, protože jsou budoucí občany, kteří budou utvářet společnost a pomáhají v růstu naší společnosti. Profesní cesta rozvoje mateřských škol učitele je plný příležitostí k růstu a zvýšení pracovní zkušenosti, lze přejít na stát vedoucí učitelé a zvládnout větší odpovědnost v řízení školy. Plat musí být rozhodujícím faktorem pro vás vybrat tuto dráhu, ale zajistit, že to není jediný faktor. Váš sklon a zájmy v této kariéře posílí svůj růst v budoucnosti. Přejeme Vám hodně štěstí na světlou budoucnost!!

Art Kariéra Seznam
Dobře placená místa, které se týkají práce s dětmi
Alternativní Careers pro právníky
Ortoped Popis práce
US Job Růst Rises
Top Platební Majors v College
Kariéra volby pro introverty
Web Developer Popis práce
Poradce Náplň práce
Entry-level dobře placené práce
Jak se stát Kariéra rádce