Medical Data Analyst Plat

Zdravotnický průmysl jen zdá, že růst větší a větší, a tak se pracovní místa spojená s touto oblastí. Mnoho trh a pracovní vědci tvrdí, že jedním z non zdravotnických povolání z odvětví zdravotní péče, která bude v poptávce v blízké budoucnosti, je, že z medicínských dat analytik. Existuje mnoho výzkumných firem, farmaceutické společnosti, a nezávislé lékařské výzkumné pracovníky, kteří potřebují rozsáhlé zdravotní údaje pro své studium, které jim mohou pomoci vytvořit nové poznatky o různých onemocnění, léky a léčby. Zdravotní údaje také pomáhá zdravotnických odborníků a poskytovatelů zdravotní péče plánovat a navrhovat nové strategie a provádět výzkum.

Popis práce

Odborník může buď pracovat samostatně, nebo se skupinami, a jeho povinnosti příliš lišit v závislosti na potřebách a požadavcích zaměstnavatele. Níže jsou uvedeny některé z běžných úkolů a povinností zdravotnických dat analytiků.

Kompilace a příprava elektronických lékařských záznamů o pacienta zdravotního stavu dle nemoci, kterou oni trpí.
Dokumentace záznamy v opětovného způsobem pomocí apt software a základní počítačové aplikace znalostí.
Analýza dat s aktuálními trendy v odvětví zdravotní péče, nebo porovnávání údajů, jak je požaduje klientů nebo odborníků zdravotní péče.
Po analýze a studiu dat důkladně, je profesionální také očekává, že předloží údaje a poznatky v reprezentativním způsobem pomocí grafů a tabulek, atd.

Vzhledem k tomu, že je specializovaná práce, profesionální musí být obeznámeni s postupy pro analýzu dat, relevantní software, a terminologie používané v lékařských analýzu dat. Existuje jen velmi málo ústavů, které poskytují diplom nebo osvědčení programy v medicínských dat analýzy, ale mnozí zaměstnavatelé raději najmout kandidáty s alespoň bakalářským titulem. Hladinu stresu nebo zátěže do značné míry závisí na velikosti zaměstnavatele. Velké organizace je jisté, že další zátěž v porovnání s menším. Ale opět záleží na počtu pracovníků přidělených pro jednotlivé projekty a úkoly. Ve skořápce ořechů, popis práce z medicínských dat analytika je shromažďovat, sestavovat, vyhodnocovat, zpracovávat a současné lékařské údaje pro společnost, nebo pro klientských organizací.

Rozsah platu

Stejně jako jiné práce, plat medicínských dat analytik kolísá a je řízen určitými faktory. Prvním a nejdůležitějším faktorem, který ovlivňuje plat je znalost a zkušenost jednotlivce. Osoba s odbornou přípravu a větší zkušenosti se vyplácí víc. Vzhledem k tomu, je prvák očekává se usadit málo menší vzhledem k nedostatku zkušeností v oblasti. Dalším faktorem, který ovlivňuje plat je úkolem umístění. Mnoho výzkumných studií prokázaly, že práce nabízené ve větších metropolitních městech platit více než v menších městech. Například, vydělá člověk pracuje jako lékařský dat analytik v Los Angeles více ve srovnání s osobou pracující v Miami.

Poslední a rozhodující faktor, který hraje velmi důležitou roli při rozhodování o plat lékařských analytiků je velikost zaměstnavatele, a potřeby a požadavky zaměstnavatele. Pokud organizace je známá a velká, je šance na získání vyšší plat je více, pokud svou kvalifikaci a zkušenosti setkat se s jejich požadavky, což je obecně případ s malými organizacemi. Průměrný plat profesionální a vyškolený medicínských dat analytik může spadnout někde mezi $ 40,000 k 60,000 dolar za rok, což může zvýšit se zkušenostmi a odbornými znalostmi.

Co Kariéra vydělat více peněz
Různé Oblasti medicíny
Senior Software Engineer Plat
Co můžete udělat, S biologie fakulta
Tipy, jak se k nám College grant
Jak ztratit práci v 10 dní
Vysoký plat Jobs
Různé Kariéra v módě
Endodontist Rozsah platu
Význam College vzdělání
Most Wanted Jobs

Leave a Reply