Medical Examiner Plat

Jak název napovídá, lékař je profesionál, který poskytuje své služby ve zdravotnických zařízeních. To je jeden z nejdůležitějších lékařských pracovních míst, které je nutné v oblasti forenzní a zdravotní péče. Patolog, také někdy odkazoval se na jako koroner, je odpovědný za určení přesné příčiny úmrtí osoby.

Popis práce

Lékař je odborník, který je předán primární odpovědnost zkoumání této osoby části těla a zjistit přesnou příčinu smrti, ať už to bylo z důvodu nemoci, úrazu, nebo vražda. Typicky, tam jsou dva druhy lékařů, a to anatomické patologové a forenzních patologů. Bývalý Ty provádět pitev na mrtvých, které se konají v nemocnicích, zatímco těm druhým provádět pitev na těle obětí trestných činů pro určení, jak bylo provedeno vražda.

Forenzní pathologists jsou obvykle zaměstnáni ve státních zařízeních a agentur, a anatomické pathologists práci v nemocnicích a jiných zdravotnických zařízeních. Po zjištění příčiny smrti se zakládá, jsou tyto lékařští profesionálové vypracuje podrobnou zprávu o této záležitosti, a předloží jej příslušným orgánům. Mohou být požadováno, aby přišel k soudu a vystupovat jako svědek pro pomoc související právní formality.

Rozsah platu

Hlavními determinanty průměrné mzdy jsou místem a zařízení zaměstnání, množství zkušeností, a dosažené vzdělání.

Lékaři se zkušenostmi s jednoho a čtyři let mohou očekávat za rok, plat přibližně 31.000 dolarů na 44.000 dolarů. Ti, kteří pracovali pro pět až devět roků mohou být způsobilé pro roční plat kolem 32.000 dolarů na 48.000 dolarů. Máte-li 10 až 19 roky zkušeností, můžete očekávat odměnu asi 35.000 dolarů na 54.000 dolarů ročně. Ti, kteří mají více než 20 let zkušeností lze čerpat plat v rozmezí od $ 75,000 dokonce 200.000 dolarů ročně.

Ti, kteří pracují jako forenzní patologové vydělat trochu méně ve srovnání s těmi, kteří jsou zaměstnáni jako s anatomickými patologů. Důvodem je to, že soudní patologové jsou většinou zaměstnáni ve vládních agenturách, a anatomické patologové jsou obecně najat soukromých nemocnic a zdravotnických zařízeních. Pokud jste zaměstnáni v orgány státní nebo místní vláda, můžete dostat odměnu ve výši asi 30.000 65.000 dolar ročně. Ti poskytují své služby ve federálních státních zařízeních, může čerpat za rok, plat o $ 90,000.

V státě New York, průměr stupnice platových tarifů se pohybuje od $ 50,000 k 110,000 dolar ročně. V Texasu, může lékaři získat roční plat ve výši přibližně 44.000 dolar na 74.000 amerických dolarů, zatímco v Kalifornii, mohou dostat zaplaceno ve výši 51.000 amerických dolarů na 70.000 dolarů za rok. Stejně tak, plat se liší region od regionu. Mohlo by to také se liší od města k městu.

Ti, kteří si myslí, že se stane lékař by měl mít doktorát v lékařství a také získat potřebnou certifikaci v oblasti patologie. Stát se profesionálním patologie může být obtížný úkol, který vyžaduje hodně studia, které normálně trvá asi 12 let, včetně vysokoškolské a doktorské tituly a certifikačních kurzů.

Jak najít podmínkou úspěšné kariéry
Nejlepší Druhá Kariéra
Počítačové Kariéra a platy
Jak se stát Diplomat
Nejlepší Careers pro 2012
Snadné najít práci
Medical Field Kariéra Seznam
Základní požadavky aby se stal učitelem
Art Kariéra
Kariéra Cíle Prohlášení Příklady
Pracovních míst, která co nejvíce peněz

Leave a Reply