Mimořádným profesorem Plat

Výuka kariéry drží přední pozici v celkovém zaměstnání průmyslu. Když si myslíme, že učitelském zaměstnání, první věc, která přijde na mysl, je profesor nebo učitel. Práce jako univerzity a univerzitní profesoři jsou považovány ty, které jsou více stabilní. Obecně platí, že profesoři jsou zaměstnáni na plný úvazek. Nicméně, tam jsou některé typy profesorů, kteří poskytují služby na částečný úvazek také. Ty jsou označovány jako přilehlých profesorů.

Popis práce

Doplněk profesoři jsou ti, kteří jsou najímáni, aby ke splnění specifických výukových požadavky pro vzdělávací instituce. Jsou potřeba naučit studenty, pro případ, že je nedostatek fakult v instituci. K jejich povinnostem patří kontrola a třídění dokumentů a publikování vědeckých časopisech. Oni také provádět akademické projekty související s určitým předmětem studia ve prospěch studentů katedry. Obecně platí, že jejich hlavním cílem je předávat znalosti týkající profesního vzdělávání a real-životní práci a pracovních situacích.

Tyto profesoři obvykle provádí přednášky pro vysokoškoláky. Doplněk profesoři mohou dokonce být požadováno, aby pracovat pro správu oddělení, pro úkoly, jako je příprava školení a rozvojových programů a zastupování instituce na promoce. Mimořádným profesorem popisu práce se skládá z mnoha dalších úkolů dle požadavků na vzdělávací zařízení.

Rozsah platu

Vzhledem k tomu, že toto není trvalé pozice na univerzitě nebo vysoké škole, doplněk profesoři obdrží nízkou odměnu. Navíc, tam jsou i bez lékařské nebo starobní dávky poskytované v platové balení. Primární determinant celkového odměňování balíčku závisí na univerzitě a pověsti kandidáta. Například, pokud se univerzita rozhodne najmout slavnou politickou stranu vůdce učit politologii na univerzitě za rok, možná budou muset zaplatit roční balíček v šesti číslic.

Na druhé straně, pokud se univerzita rozhodne najmout mimořádným profesorem, který není tak dobře známý, by plat být nabídnut nízká. V současné době, doplněk profesoři vydělají střední plat kolem 50.000 dolarů ročně. Jinou determinantou platové rozpětí je goodwill na vzdělávací organizace. Pokud univerzita je uznávána v celé zemi, bylo by to za normálních okolností mají vyšší stupnice platových tarifů pro přilehlých profesorů.

Například, plat vyplácený na University of California, San Francisco (UCSF) v těchto profesorů je asi 124.000 dolarů ročně. A střední mzda v jiných ne-tak-dobře známých institucí může přijít jen 40.000 dolar ročně. Stejně tak, platové rozpětí se pohybuje od univerzity k univerzitě. V některých případech, příjem mimořádným profesorem také záleží hodně na toto téma být učen. Tyto profesoři mohou dokonce být vyplacena v souladu s funkční období a je třeba učinit. mohou být najat pro malé hřiště, semestr, nebo plnou roční míry. Normálně, pro 3-zápočtové speciálního vzdělávání samozřejmě, může mimořádným profesorem požadovat někde kolem $ 2,000.

Všimněte si, že plat je uvedeno výše, jsou jen hrubým odhadem hodnoty a mohou se v průběhu času měnit. Doufejme, že prochází výše uvedeného článku, může máte základní znalosti o tom, jak moc doplněk profesoři vydělají. Vzhledem k nízkým profilem a zaplatíte mimořádným profesorem, většina vzdělávacích institucí jsou v závislosti na službách těchto smluvních profesorů.

Způsoby, jak opustit svou práci
Různé Kariéra v módě
Top Kariéra v Americe
Entomolog Plat, Laicky řečeno, entomologie je studium hmyzu a existuje více než milion druhů hmyzu na této planetě. Plat podle národních statistik je kolem USD 55.000 ročně známky. Entomologie spadá pod biologie a entomolog zkoumá hmyz v laboratorních podmínkách, stejně jako uvádí v jejich přirozeném prostředí, když na práci v terénu. Pod záštitou entomologie existují různá témata, jako je biomechanika, zemědělství, výživy, forenzní vědy, atd. Studie hmyzu byla zásadní v rozvojových roboty hmyz hnutí byly kopírované robotických inženýrů s vynikajícími výsledky. Entomolog také hrají důležitou roli, pokud jde o zemědělství, jako některé druhy hmyzu jsou zodpovědné za opylování a některé pro ničení plodin. Soudní entomolog studovat činu a pokusit se zjistit, časový plán pro akci. Vzhledem ke všem těmto různých oblastí práce mzdových z entomolog kolísá v závislosti na profilu práce.
Nejlepší zaměstnavatelé
Kariéra práci s dětmi s rakovinou
Top Práce v Demand
Top placených pracovních míst
Práce zdravotní péče v poptávce
Jak psát kariérních cílech
Non-výuky práce pro učitele

Leave a Reply