Míra nezaměstnanosti dosahuje 3-roční minimum, podle oficiálních zpráv

Dobrou zprávou je, že vláda USA, v podobě odboru předsednictva Labor ze statistiky práce, říká, že zaměstnanost obraz v této zemi je stále lepší. Špatnou zprávou je, že čísla byla masírovat tak důkladně, že je to opravdu těžké pochopit, co přesně tato čísla vůbec znamenají. Real titulek je, že čísla dala podnět k prezidentu Obamovi. A to, moji přátelé, mohou být všechny informace, co skutečně potřebujete, jak se ponořit do těchto počtu hlášených – čísla, která bude, myslí si, opakovat doslovně finančním tisku, aniž by chvilce přemýšlení o tom, co skutečně naznačují.

Podle oficiálních statistik, Nonfarm payrolls zvýšil o 243.000 v lednu, pád míra nezaměstnanosti v USA na 8,3% (opět, jak je uvedeno vládou). Řekl Sung Won Sohn, profesor ekonomie na California State University Normanské ostrovy, Více písty v ekonomickém motoru začaly na oheň, ukázal na urychlení hospodářského růstu. Jedním z nejšťastnějších osob čtení tuto nabídku práce zprávu, je prezident Obama. Opravdu, to musí určitě pravda.

Divná věc o tomto domněle nárůstem pracovních míst je sezónní úpravy, které jsou vyrobeny podle BLS. To bylo běžnou praxí let, protože je dobře známo, že dočasná pracovní místa vznikají v listopadu a prosinci, jen aby byl obecně přes lednu. Každý měsíc, sezónní úpravy jsou v milionech pracovních míst (jen plachý 3000000 pro tuto poslední úpravy), zatímco čísla jsou hlášené v řádech tisíců. Člověk musí přemýšlet, a pak, v případě, že úpravy jsou naprosto vyšší než počtu hlášených, co se opravdu děje? Non-sezónně očištěné čísla za leden ukázal, že mezi 2 a 2,3 milionů pracovních míst bylo ztraceno. Co to všechno znamená? No, to znamená, že lidé ve vládě nechtějí, abyste příliš mnoho přemýšlení o tom, co se děje v ekonomice. To také znamená, prezident Obama má pěkný posudek, aby odkazovaly na jeho znovuzvolení.

Kariéra v komunitní rozvoj
Jak se stát Rekreační terapeut
Medical Examiner Popis práce
Nejvyšší placené zaměstnání,
Nejlepší placených pracovních míst
Mateřská škola Učitel Plat
Požadavky na poradce
Senior Software Engineer Plat
Nejlepší zaměstnavatelé
Kariérové ​​poradenství
Logistika koordinátor Popis práce

Leave a Reply