Montážní linka Worker Popis práce

Fun Fact: Nebylo to Henry Ford, který vynalezl montážní linky výrobní metody. Úvěrová zavedení montážní linky produkce směřuje na Ransom E. Olds, kteří vyrábějí auta na stejných metod v roce 1902. Ještě předtím, než výkupné, to je říkal, že několik civilizací zpět do 250 př. nl používali mnoho pracovníků k vytvoření jediného produktu!

Pojem montážní linky byl propagován legendární Henry Ford a jeho kolegové z Ford Motor Company. Použití tohoto systematický přístup k výrobě automobilů, Ford byla společnost schopna vyřezat výklenek pro sebe v automobilovém segmentu. Účinnost výroby v těchto letech prudce stoupla po aplikaci konceptu montážní linky a má od té doby se stala slavnou produkční model následoval v mnoha továrnách po celém světě. Magické vliv myšlenky montážní linky vedlo k snížení nákladů v jiných výrobním závodě, což vedlo k poklesu cen kultovní Ford Model T. It was díky této skutečnosti, že tyto vozy pronikl do amerických společnostech. Montážní linka Výrobní proces zaměstnává stovky tisíc pracovníků.

Úkoly a povinnosti

Montážní linka zaměstnance pracující v montážních závodech výrobní lince. V těchto zařízeních se výrobky sestavování velké množství složek s nimiž tvoří kompletní jednotku výrobku. Každý jednotlivec v montážní linky musí provádět pouze specifické úkoly. To může být něco jako jednoduchý vrtání otvorů pro šrouby. V ideálním továrně montážní linky, jsou všechny výrobní práce řádně naplánováno před samotným spuštěním procesu. Každý tým je přiřazen konkrétní role a každý člen týmu se očekává, že k provedení stejné. Všichni pracovníci montážních linek stojí vedle v řadě, zatímco produkt pohybuje podél dopravníkového systému na další pracovník, který se předpokládá, k dokončení úkolu, který na něj. Tímto způsobem, výrobek výrobní dochází v podstatně rychleji, a proto, že zvyšuje výkon. Práce pro určitý počet hodin, pracovníci montážních linek dokončit hodně výroby. Kromě použití strojů a nástrojů, jako jsou šroubováky, kleště a páječky, může se tito pracovníci také vzít pomoc naprogramovaných robotů a speciálních nástrojů.

Montážní dovednosti linky Pracovní
Nyní, když jste si vědom typických děl spjatých v pracovním Line Assembly popisu práce, můžete snadno odhadnout vlastnosti musíte mít ve vaší osobnosti, aby se stal montážní linky pracovník. Protože tato pracovní extrémně opakované charakter může dopadají být jednotvárné. Proto, musíte mít schopnost soustředit se a soustředit se na úkol po ruce na delší dobu. Spodní-line není dělat chyby nebo být neopatrný, protože i nepatrné chyby může vést ke špatnému jakosti výrobků na konci výrobku dokončení. Další dovednost, která je zásadní pro úspěch v této práci je obratnost v rukou.

Pracovníci musí být zručný v používání svých rukou opravit minute šrouby a svorníky. Kromě těchto dovedností, montáž vyžaduje také vynikající ruku k oku koordinace. Na začátku se může zdát, že se úkoly pracovníka v souladu děl Montáž je velmi jednoduchá, ale pravdou je, že to není proto, že pracovníci mají stát dlouhé hodiny, a budou muset zaměřit neustále k dosažení denní cíle. Ano, každý pracovník má denní cíl, který on nebo ona by měla splnit do konce dne. Takže, pracovníci musí být rychlé a přesné ve své práci. Jako tým hráč je také důležité, protože celá výrobní linka pracuje společně k výrobě produktu. Je také důležité pro pracovníky, aby zůstat fit, protože mají se stát dlouhou řadu hodin.

Získáním potenciál pracovníky v výroba montáž linky závisí do značné míry na typu odvětví, které jste v a jejich pracovních zkušeností. Plat údaje získané z různých zdrojů uvádí, že pracovníci vydělávají kdekoli mezi US $ 20.000 až US $ 30,000 na rok. Ti dostávají zaplaceno na hodinovém základě vydělat kdekoliv mezi US $ 8 US $ 13 za hodinu. Některé z nejpopulárnějších odvětví, které zaměstnávají montážní pracovníky, výroba a distribuce, jídlo výroba, výroba elektroniky a výpočetní a elektronika výroby.

Umění kariéry, které dobře zaplatí
Cévní chirurg Plat
Most Dangerous Jobs
Top Lékařské Práce v Demand
Kariérový test pro středoškolské studenty
Personality Test pro kariérní
Počítačové informační systémy Careers
Dobře placená místa v poptávce
Co je Endodontist
Dermatologie jako kariéru
Talentové zkoušky

Leave a Reply