Most Dangerous Jobs

Tam je vždy nebezpečí, že můžeme udělat jen práci pro dobro práce. To je, kde respekt a láska a oddanost přijde v – že to uděláme Bohu, ke Kristu, a to je důvod, proč se snažíme dělat to jako krásně jako je to možné. ~ Matka Tereza

Mnozí z nás proklínám naši práci den co den a myslím, že jsme přilepená s psychotickým šéfem, který přichází do kanceláře jen proto, aby nás zbláznit. Nebo možná někteří z nás pocit, že naše práce chybí vzrušení a nadledvin spěch, který bude nadšena a tlačit nás přes okraj. No, mnoho pracovních míst proveďte stisknutím jednoho přes okraj, a to doslova. A tyto práce jsou některé ze světově nejvíce nebezpečných ty. Tento článek se bude týkat seznam nebezpečných míst, které jistě oceníte a rádi svou práci lépe.

Top 10 Nebezpečné Jobs

Svět je nejvíce život ohrožující práce jsou ty, které mají nejvyšší riziko úmrtí.

Palubní inženýři a profesionální piloty letadel: Jsou na riziko havárie, nebo začít unesen nebo možná rozvoje chronické onemocnění, letové inženýři a piloti mají sakra nebezpečného práci. Letové inženýři mají pracovat v běhu, to je, obejít obrovské letadlo částí, když pracují! Dalo by se ztratit úd nebo dvě v tomto nejnebezpečnější práci.

Policisté a vymáhání práva: Nikdo nikde na světě nemůže popřít skutečnost, že policisté a důstojníci vymáhání práva jsou v nejvíce těžké ze všech. Boje proti trestné činnosti, není snadný úkol, zvláště když zločinci používají důmyslné metody bojovat. A většina úmrtí policistů nejsou jen o létání střely, ale dopravní nehodě úmrtí ve vysoké rychlosti chase.

Odpadů a recyklovatelných surovin Sběratelé: Vy možná přemýšlel, co se odpadků a recyklovatelného materiálu sběratel si dělat starosti? No, tito muži a ženy strčit ruku do věcí, které vám bude slabý. Je třeba, aby oddělit odpadky materiál z nebezpečných materiálů. These odpadky kolektory v rozvojových zemích mají oddělit mokré a suché odpadky jen s holýma rukama. Zamyslete se nad tím, oddělující plenky, hygienické ubrousky, kuchyňský odpad, průmyslový odpad, papír, karton krabice a cokoliv a všechno, co je pojmenován odpadky. Jsou náchylné k mnoha infekčních onemocnění a úrazů, zatímco manipulaci s nebezpečnými materiály. Klobouk dolů před těmito lidmi, kteří se odvažují dělat práci, která pomáhá udržet naše města čistý.

Truck Divers / Motorová Ovladače: Jízdní může zdát jako potěšení, když jste ve svém Ferrari nebo možná boj k dosažení vašeho cíle včas během vrcholu provozu hodiny. Ale pro těch dlouhých řidiče vzdálenosti nákladních je to otázka života a smrti. Nepravidelná pracovní doba, špatné osvětlení, únava, špatné silnice (některé země ještě mají výmoly v místě silnic), špatná viditelnost, drsné počasí to vše přispívá k riziku řízení těžkých vozidel. Tyto ovladače trávit hodiny na silnici a jsou vždy na riziko dostat do nehody. Mají také čelit vozidel problémy, jako jsou ploché pneumatik, motorů opravy a mnoho dalších pracovních rizik spojených.

Elektrikáři: Elektřina je jedním z nejnebezpečnějších věcí na práci s, a elektrikář je vždy na riziko vzniku šoku. Elektrikáři mají své životy visí mezi vysokými sloupy a jeden fázový vodič, který by mohl upřesnit do jednoho elektrizující otřesu.

Litinové Pracovníci a strukturální Pracovníci: Když vidíme krásně strukturovaný, high-vzestup budovy, máme vždy tendenci chválit architekta, představovat si takovou komplikovanou konstrukci. Ale máme stále stejně myslel na ty muže, kteří riskují své životy, aby otočit architekta vize do reality? These železa pracovníci a konstrukční oceli pracovníci jsou vždy na vysoké riziko úmrtí při práci. Lidé v svařovací práce a získání stavební stroje a zařízení a ocelových tyčí na vrcholu jsou vždy na riziko vzniku úrazu nebo zařízení, která spadají mimo budovu. Tito stateční muži bojují všechny kurzy jen, aby nám pomohli strávit svůj život v našich domovech snu.

Zemědělci: těžké stroje používají zemědělci a farmáři mohou rozdrtit lidi, nebo utéct traktory nebo backhoes může běžet přes zemědělce. Nebo je kopnut kráva, který dostane lechtal, když mléko jí vemeno, nebo se dostat hit rozzlobeným býčí roh. To je vše v den práci pro farmáře.

Pokrývači: Jeden špatný pohyb a pokrývači můžete ponořit několik metrů až do jejich smrti. Také, další nebezpečí, jako jsou vysoké větry dostat vybral panickým vrána nebo snad střecha zřítí jsou nedílnou součástí jejich práce! To je sakra senzační a nebezpečná práce.

Horníků: Bez ohledu na to, jak vzácné je Vámi vybrané jsou těžební hluboko v zemské břiše, není cennější než váš život a zdraví. Důlní pracovníci jsou vždy na riziko vzniku pasti v podzemí, vyčerpání kyslíku, vdechnutí toxických plynů, vlhká a nebezpečné pracovní podmínky, atd., což činí výtěžek extrémně nebezpečnou práci. Horníci opravdu dostat dolů a špinavé pouze pro naše vozy pro provoz na plyn a tu krásnou diamant na prst Maiden je.

Dřevěné kleště: Dřevo řezačka nebo záznamník může zdát jako jednoduchý úkol. Přejít do lesa v dopoledních hodinách s ostrým sekerou a jen sekání stromů. Strávit krásný den v klíně přírody s občasnými spánek ve stínu chladném stromu, který dosud nebyl sekané. Dřevěnou fréza má čelit nejsmrtelnější a nejostřejší pily k dispozici. One špatný pohyb a místo dřeva je končetina, která je řez. Také riziko úmrtí padajícími stromy je určitě vysoká.

Kromě těchto pracovních míst tam jsou některé další práce, které vyžadují zmínku. Úkolem reportér válečného zločinu nebo ti, kteří uvádějí, že přírodní katastrofy po celém světě dát svůj život v sázce. Práce mikrobiolog pracovat s nejnebezpečnějších virů a bakterií, jsou v riziku infekce. Dobrovolníci, jako jsou lékaři, zdravotní sestry, zdravotní pracovníci, kteří se rozhodnou nabízet své služby v oblastech vysoce nestabilním prostředí, které jsou válka vedená nebo hit endemické jsou také ohroženy. Ti, kteří pracují s nestabilními sloučeninami a jaderného záření jsou vystaveni riziku získání záření popáleniny a rozvoj rakoviny. Dokonce i tovární dělníci, kteří pracují v nebezpečných podmínkách Za zmínku stojí také v tomto seznamu.

To jsou některé ze světově nejvíce vzrušujících pracovních míst, která jsou opravdu nebezpečné. Jsem si jist, že by začali vážit svou práci, protože víte, kolik je riskovat své životy, aby si jejich měsíční plat kontrolu. Vítám všechny tyto neopěvovaní hrdinové, kteří kladou své životy v sázce každý den. Na konci, dejte nám všem poděkovat tyto každodenní hrdiny, kteří nám pomáhají žít naše životy lepší a pohodlně.

Typy odborníci na duševní zdraví
Speciální pedagogika Učitelství Popis práce
Kariéra Zkouška pro studenty střední školy
Práce recese důkaz
911 Ovládací Jobs
Most Wanted Jobs
Požadavky učitelkou v mateřské školce
Kariéra Cíle Prohlášení Příklady
Chirurg Popis práce
Respirační terapeut Mzdy
Top Ten Nejvyšší placených pracovních míst v Americe

Leave a Reply