Most Lukrativní Kariéra

Mnoho lidí si může myslet, že finanční krize má špatný vliv na všechna odvětví v ekonomice. Nicméně, zdravotnictví existuje, je ten, který není ovlivněn mnohem ekonomickou recesí. Tam jsou také některé pozice v podnikovém podnikatelském sektoru, které jsou považovány za nejlepší platební kariéry. Ale tyto pozice se vejde do top managementu společnosti.

Anesteziologové
Možná vás překvapí, ale faktem je, že průměrná ročně platu anesthesiologists je více než lékařů a chirurgů. Tam je obrovská poptávka po anesthesiologists, protože jsou vyžadovány v případně jakéhokoliv lékařského zařízení. Jejich hlavním úkolem je podávání anestezie u pacientů před jakýmkoli operaci. Americký stát, že zaplatí anesteziologové nejvíce, je Washington.
Průměrná mzda: 250.000 dolarů

Lékaři
Chirurgové jsou také mezi nejlépe placených profesionálů v oboru. Pracují v různých zdravotnických nastavení. Oni obvykle vydělávají více, pokud používají svou specializaci v oblasti poskytování služeb. Oni obecně pracují ve veřejných nemocnicích, privátních zdravotnických zařízeních, nebo jsou samostatně výdělečně činné a mají své vlastní kliniku. Nejvyšší platit stát pro chirurgy je Wyoming.
Průměrná mzda: 200.000 dolarů

Gynekologové
Gynekologové jsou zodpovědné za léčbu žen, které mají komplikace spojené s porodem, aby dítě nebo z jiných reprodukčních poruch. Stát New Hampshire bylo známo, že nabízí nejlepší plat na gynekology.
Průměrná mzda: 180.000 dolarů

Generální ředitelé
Vrcholových řídících pracovníků (ředitelé) jsou jedním z hlavních top managementu, kteří hledají po operacích společnosti. Musí plnit úkoly vedení společnosti, které mají největší význam, pro které potřebují širokou odbornost v souvisejících odvětví. Vrcholových řídících pracovníků ve státě New Jersey jsou považovány za nejlepší vyplacena v obchodním odvětví.
Průměrná mzda: 146.000 dolarů

Psychiatři
V současné době, vzhledem k pracovního stresu a dalších psychických problémů, poptávka po psychiatrů je na vzestupu. Proto, tarifní stupnice z těchto odborníků se také zvyšuje. Psychiatři jsou zodpovědné za léčbu širokou škálu duševních a emočních poruch.
Průměrná mzda: 145.000 dolarů

Airline Pilots
Letecká práce jako pilot je také věřil být jeden z nejlukrativnějších profesí v průmyslu. Také je potřeba, aby se v úvahu, že odměna závisí z velké části na letecké společnosti a dlouholeté zkušenosti. Nejvyšší platit stát pro tyto letecké profesionály je Illinois.
Průměrná mzda: 140.000 dolarů

Zubaři
Zubní lékaři se podívat po stomatologických problémů, a léčit a léčit problémy odpovídajícím způsobem. Protože existuje mnoho lidí, kteří mají zubní problémy, jsou stomatologie profesionálové široce hledal. Ročně plat lékařů, zubních převážně počítá na jejich specializaci.
Průměrná mzda: 110.000 dolarů

IT Zaměstnanci
Informační technologie (IT) sektor má také některé z nejlukrativnějších kariéry a pracovních příležitostí. V rozmezí od programátorů databáze inženýry, tam je obrovská poptávka po IT zaměstnanců po celém světě. S technologií postupuje rychlým tempem, je to práce sektor, který je nastaven na růst v příštích letech.
Průměrná mzda: 100.000 dolarů

Účetní
Po získání několika let zkušeností, může to být velmi lukrativní kariéru pro ty, kteří se rozhodnou stát se účetní. Účetní práce může zdát nudné, ale pokud chcete pracovat v klidu a pohody, je to ideální práce pro vás. Zatímco se na jako nízkým profilem a světského zaměstnáním, jsou zkušení účetní známo, že se platy vyšší než 200.000 dolarů ročně.
Průměrná mzda: 50.000 dolarů

Finanční poradci
S ekonomikou v recesi, existuje mnoho lidí, kteří hledají dobré investice, které umožní jim peníze v budoucnu. Finanční poradci pomáhají lidem spravovat své peníze a investovat do správných odvětví, pro maximální zisk. S očekávaným růstem o 30% a nahoru platy v rozmezí $ 200,000 +, může finanční poradce career být velmi lukrativní volba pro ty, kteří se zajímají o profesi.
Průměrná mzda: 95.000 dolarů

Poznámka: – Plat rozmezí je uvedeno výše, jsou hrubé odhady a mohou se měnit v závislosti na finančních podmínkách ekonomiky.

To je jen náhodný seznam několika z nejlukrativnějších kariéry v dnešní době. Nicméně, tam je mnoho více možností, které mohou být považovány za nejvyšší platebních kariéru v průmyslu.

Vzrušující Kariéra
Pracovních míst, která platit přes 100K
Nejlepší Placené Profese
Jak získat certifikát jako plavčík
School technik Popis práce
Jak vybrat svou kariéru
Různé Politologie Careers
Dobrý Kariéra dostat do
Základní požadavky aby se stal učitelem
DO Vs. MD
Nejlepší Noční práce

Leave a Reply