Most Wanted Jobs

Pokračující recese v USA, v posledních dvou letech strašně zasáhla mnohá odvětví a vláda byla tvrdě bojovat na vytváření pracovních příležitostí a pomoci lidem v dostat z dluhů. Míra nezaměstnanosti v zemi, v současné době je téměř 9,8% (dle Bureau of Labor Statistics 12. 2010 zpráv) a bude trvat značný čas dostat se zpátky do normálních dnů. Je po všem není snadný úkol vyhnat vysokou míru nezaměstnanosti 9,8% v krátkém časovém období. Je však třeba kariérní rozhodnutí nesmí být přijato pouze na základě analýzy ekonomiky, které jsou výkyvy trhu jsou nedílnou součástí jakéhokoliv národního hospodářství. Pointa je, aby oči a uši otevřené, takže člověk nemusí investovat pošetile v žádném kariéře, která vede do odpadu investovaných prostředků, šéf mezi nimi je, čas a peníze.

Práce, které jsou v poptávce v USA
V USA, lékařské jobs byla vždy zdrojem poskytování pracovních příležitostí pro mnoho lidí. Vzhledem k tomu, oblast zdravotnictví, je jedním z největších zaměstnavatelů v USA, tam jsou některé práce, které mají potenciál poskytnout slušný růst a příjmy. Jednou z dalších méně známých faktů o práci v oblasti medicíny je to, že vzhledem k generace baby boomu stává starší, tam bude zvýšené nároky lékařských odborníků v budoucnosti. Je pozoruhodné, za to, že povolání lékaře asistenta a fyzioterapeuta byl velký zájem v USA v posledních letech. Podle BLS, že tempo růstu ve výši 30% byla předpovídá pro fyzikální terapii pracovních míst v letech mezi 2008 a 2018. Pro práci lékaře asistent, byl stejný růst Předpokládá se, je 39%, což je docela uspokojivý údaj, vzhledem k hospodářské krizi. V obou bývalých profesích, lze snadno získat nad USA 60.000 dolarů s některými roky pracovních zkušeností.

V oblasti IT pracovních míst, je povolání síťových systémů a datových správců věřil být mezi. To je vzhledem k tomu, že růst v oblasti infrastruktury posílil poptávku kvalifikovaných počítačových techniků zpracovávat velké soubory úkolů a povinností. Softwaroví inženýři a další pracovní místa počítačové programování Očekává se, že růst v obrovské rychlosti. Chcete-li citovat BLS webové stránky, celkově se zaměstnanost inženýrů počítačového softwaru a počítačových programátorů předpokládá zvýšení o 21 procent 2008 – 2018, tedy mnohem rychleji, než je průměr pro všechny povolání. To bude výsledkem rychlého růstu mezi inženýry počítačového softwaru, jako zaměstnávání programátorů se očekává pokles.

Když jsme se přepnout do oblasti vzdělávání, jsou zájemci ve vědeckém Výzkum jako biomedicínských inženýrů a lékařských vědců očekává, že budou mezi nejrychleji rostoucí kariéru. Podobně, v blízké budoucnosti, poptávka učitelů se bude střílet nahoru ohromně. Potřeba vhodných učitelů v USA je potřeba, aby se ještě nesplněny. V zemích, jako je Čína, tam je nedostatek učitelů angličtiny a je to slušný příležitost pro ty, kteří se anglicky mluvící a učí schopnosti získat zahraniční práci. Další profese, které má překvapivě z položky v seznamu oblíbených míst v posledních letech, je to nákladních automobilů a autobusů řidičů. Existuje velké množství řidiče veřejné dopravy, požadovaných v USA pro splnění požadavků řidiče v USA. Jak na BLS, tempo růstu řidičů nákladních vozidel je 13% mezi lety 2008 a 2018.

Sestry, psychiatři, učitelé, software a web navrhování profesionální, technické spisovatelé a automobilových inženýrů jsou některé další úlohy, které jsou nastaveny na registraci vysoké nároky. Člověk musí pochopit, že top pracovní místa v poptávce jsou citovány po svém nástupu do různých faktorů, jako je důsledné růstu ekonomiky a vývoji na trhu. Každý povolání má možnosti, které poskytuje je konzistentní růst příležitostí.

Je třeba chápat, že, jak americká ekonomika se bude postupně rozvíjet, bude poptávka po těchto pracovních míst svědky boom a tam bude lepší pracovní příležitosti. Zatímco konkurence v několika odvětvích zvýšil do značné míry, jeden musí připravit na pracovní pohovory dostatečně.

Základní pracoviště dovednosti pro College grady
Zajímavé pracovních míst, která dobře zaplatí
Co Job je pro mě ta pravá Kvíz
Základní Učitel Plat
Programátor analytik Náplň práce
Jak se dostat práci na ropné plošině
Počítačové Kariéra v poptávce
Kreativní Careers To dobře zaplatí
Nejvyšší Platební Entry-level Kariéra
Nejlepší Noční práce
Top Lékařské Jobs