Myšlenky Kariéra Změnit

” Pro mnoho lidí práce je více než příjmy – to je důležitou součástí toho, kdo jsme. Takže kariéra přechod jakéhokoli druhu je jedním z nejvíce znepokojivých zážitků si můžete čelit ve svém životě” -. Paul Clitheroe

Existuje mnoho lidí, kteří si myslí, že měnící se kariéry, jen proto, že nejsou splněny v oblasti jsou v současné době pracovní palců Změně kariéry má svou vlastní sadu výhod a nevýhod. Na druhou stranu, to dává jedinci pocit uspokojení, že dělá, nebo bude dělat to, co on vlastně chce. Na druhou stranu, může být mnoho různých překážek nebo obtíže, které mohou přijít mezi vás dostat do nové kariéry. Tyto obtíže patří získání související oblasti je školení a získání příjmů nezkušeného profesionála v novém oboru. Nicméně, s některými nápady, můžete se plynule plout ze starého kariéry do nového.

Poznámka: Down své dovednosti a schopnosti
Pokud uvažujete o změně vaší kariéry cestu, nejdůležitější je třeba posoudit, jaké dovednosti si v současné době mají, které můžete použít ve své nové kariéře. Potřebujete, aby se seznam všech podniků, chování, komunikace, technické a analytické schopnosti, které máte, a zvážit, zda mohou být použity vyniknout ve svém novém zaměstnání. Tyto dovednosti jsou také známé jako přenositelných dovedností.

Určete pole, které chcete být v
Po určení všech svých schopností, prostě myslet, ve kterém pole, které by bylo, kdyby to nebyl přítomen pole, kde se nacházíte Přemýšlejte o své sekundární kariérní možnosti. Pokud chcete o změně kariéry, jen proto, že nejste spokojeni s vaší současnou pole, můžete si jistě uvažovat o kariéře, která by vám maximální uspokojení z práce. Pokud jste se dostal do nové kariéry kvůli nižší plat a méně vyhlídek kariérního rozvoje, můžete myslet na kariéru, která je v poptávce s dobrým platem.

Výzkum způsobů, jak se dostat do nového pole
Po zjistit, jakou kariéru chcete být in, dělat vyčerpávající průzkum k určení způsobů a metod pro získání do této konkrétní oblasti. Udělejte si seznam základních požadavků, které jsou potřebné v nové kariéře. Podívejte se, jestli můžete použít vaše současné dovednosti a schopnosti vaší nové práci. Zúčastněte veletrhy pracovních příležitostí, profesního vzdělávání a semináře kariérového poradenství. Pokud potřebujete získat další dovednosti, zjistit, co se školení a certifikace byste potřebovat. Zaregistrujte se pro související školení, vzdělání nebo osvědčení a provádět dobře.

Získat nějaké zkušenosti
Získání nějaké zkušenosti úkolů, které mají být provedeny v prospektivní oblasti je lepší nápad zjistit, jestli byste opravdu si práci v této oblasti. Během svého současného zaměstnání, pokuste se najít příležitosti k cíl úkoly, které jsou přímo spojené s těmi v nové kariéře jste se těšíme. Pokud máte čas, můžete si dokonce rozhodnout pro práci na částečný úvazek, aby získali určité znalosti a porozumění o nové kariéry.

Flexibilita je hlavní klíč
Pokud jste se do vaší mysli změnit na jinou kariéru, je velmi důležité, aby jste se otevřít a dostat flexibilní pro měnící se proces. Určitě byste třeba dělat tvrdou práci pro nastupování do jiného kariéry. Nenechte si nastavit svou mysl pouze na práci, kterou chcete dělat, ale také zvážit další příležitosti související s práci, nezáleží na tom, i když je na nižší pozici ve společnosti. Nezapomeňte, že při změně kariéry a být úspěšní, měli byste být nejvíce flexibilní, aby zpracovat všechny možné situace, které přicházejí před změnou.

Při změně kariéry, jeden význačný bod na paměti, že byste měli mít postupující své dovednosti a být flexibilní v jakýchkoli okolností budete čelit ve své nové kariéře.

Práce recese důkaz
Top Ten Nejvyšší placených pracovních míst v Americe
Co Job je pro mě ta pravá Kvíz
Nejlepší placených pracovních míst pro ženy
Athletic Trainer
Způsoby, jak opustit svou práci
Programátor analytik Plat
Odborný pracovník Náplň práce
Kreativní Careers To dobře zaplatí
Proto chci být učitel
Census Bureau Jobs

Leave a Reply