Nákup Agent Popis

Řízení provozu tvoří klíčovou oddělení průmyslových podniků a špičkových společností, které jsou do výroby a výrobní podniky. Účinnost průmyslu a továren je funkce různých parametrů a na úrovni terénu je to závislé na lidské zdroje, které jsou zapojeny do řízení různé úkoly. Nákup agenti jsou profesionálové, kteří jsou zodpovědní za řízení nejrůznějších úkolů spojených s napájecím vedení.

Co je nákup Agent?
Pro nezasvěcené, nákupní agenti jsou lidé, kteří jsou zodpovědní za nákup a obstarání surovin, které jsou požadovány v konstrukci výrobků vyrobených společnostmi. Nesmírně důležité a náročná práce, kupní agenti mají být opatrní dost udeřit správné nabídky a zajistit, aby suroviny jsou standardy kvality. Kromě toho, že jsem se zobrazí pocit silných podnikatelské etiky a čestnosti, pokud jde o finanční řízení.

Popis práce
Nákupní agenti firmy nakupovat suroviny pro společnost. Úkolem nákupčí je docela odlišný od těch, velkoobchodníky nebo maloobchodníky. Maloobchodníci a velkoobchodníci nakupovat výrobky pro další prodej. Nicméně, nákupní agenti kupovat suroviny pro jejich společnosti. Tyto suroviny jsou dále použity při vývoji produktů společnosti. Tyto nákupčí zajistí, že suroviny jsou vždy připravena pro pracovníky, aby bylo možné cílové výstupní dosáhnout firem. Některé další povinnosti nákupčí jsou následující:
Nákup surovin v tom smyslu, že je ekonomický firmy.
Sledovat nabídky do konce a pochopit oficiální pravidla a předpisy, které jste si pro řešení.
Výzkum, vývoj a analýzu cenových návrhů a finančních výkazů porozumět odpovídajícími ceny materiálů.
Sledovat a vyhodnocovat smlouvy firmy dodávající suroviny a zkontrolujte, zda jsou povinnosti smluv zaplněna.
Být aktivním členem obchodních schůzek, seminářů a konferencí týkajících se obchodu a obchodu průmyslu.
Buďte si vědomi o průmyslových fluktuací v ekonomice a pochopit trendy na trhu, neboť náklady na suroviny výrazně liší.

Vzdělávací požadavky

K nákupu agenti jsou lidé, kteří mají hluboké znalosti finančních a účetních zásad, obchodní taktiky a pochopení trhu a ekonomiky. Aspiranty, kteří mají bakalářský titul v záležitostech týkajících se podnikání, mají poměrně lepší šance na získání vybrán jako nákupčí. Mnoho firem dávají najal zájemcům podstatnou školení asi 1 až 5 roků, v nichž současně pracovat a pochopit hlubší aspekty této práce. Obecně platí, že na-the-job-training je více populární, jak to seznamuje vás s různými rozměry práci. Efektivní rozhodování a vyjednávací dovednosti jsou dva důležité atributy, které jsou vyvinuté v zájemci ve tréninkového procesu.

O kariéře příležitosti v této oblasti vám pomůže naučit složitosti řízení dodavatelského řetězce a můžete provést dva nákupní programs agenta osvědčení, viz Certified Professional nákupu (CPP) a Certified Professional Purchasing Manager (CPPM). Tyto programy jsou obecně provádí po získání značné pracovní zkušenosti.

Nákupčí plat je v rozmezí od 44.000 do USD USD 86.000. V pracovních povinností spojené v tomto článku musí být uvedeny nějaké představy o rozhodující úloze těchto látek v Supply Chain Management – SCM procesu a nakonec, v úspěchu firem. V nákupu agenti tvoří podstatnou část týmu řízení provozu a ačkoli oni dělají práci na počáteční úrovni nákupu, jsou nepochybně integrální součástí úspěchu projektu.

Nejlepší Lékařské Kariéra
Nejlepší Kariéra v medicíně
Zajímavé Kariéra
Quality Assurance Popis práce
Nejvyšší placená místa bez míry
Animal Science Careers
Nejvyšší placená místa s bakalářským titulem
DO Vs. MD
Kariéra v informačních technologiích
Computer Technician Popis práce
Středního věku Myšlenky Kariéra Změnit

Leave a Reply