Nejlepší Careers bez míry

Není nutné, aby pro získání dobrého příjem je nutné mít stupeň. Existuje mnoho profesionálních požadavky ve společnosti, kde krátkodobá školení a certifikační programy mohou být užitečné. Úkolem web designer je jedním z vrcholů kariéry platebních bez míry, existuje mnoho takových top placenou práci bez titulu. Pokus se zapsat si kariéru bez míry je vyroben v následujících odstavcích.

Velké Careers bez fakulta

Zde jsou některé z nejlepších kariéry bez míry. Práce, které přicházejí z těchto pracovních příležitostí jsou ty, které se týkají základních potřeb den-to-denní život a jsou velmi žádané. Jeden může těžit z výběru těchto kariéry je uvedeno níže.

Kariéra v služba policie: Služba policie je nejlepší pro ty, kteří chtějí vášnivě sloužit lidem a chránit je (a jejich majetek). Je to jeden z nejlepších kariéry bez stupně. Základní školení Doba nezbytná, aby se stal policistou je méně než 4 měsíce. Hlavní odpovědnost policisty je vykonávat činnosti v oblasti vymáhání práva. Základní věc, která je vyžadována pro policejní důstojník tyto práce je fyzická zdatnost. Kandidáti jsou také kontrolována kriminální pozadí. Plat policistů záviset na jejich místo. Detektivové a dohledu vydělávají více než ostatní policistů. Průměrný roční plat policisty je 47.000 dolarů. Více informací o pracovních policistů popisu lze získat prostřednictvím tohoto odkazu.

Instalatér: To je další práce, která nevyžaduje míru. Vysoká škola diplom následuje průmyslové přípravy na Junior College je dost, aby se stal instalatér. Po školení je dokončena, by měl uchazeč jít na učňovské programu, kde on / ona je dané teoretické i praktické poznatky týkající se instalace. Získání licence by mělo být posledním krokem před rozjezdem s prací. Úkolem instalatéra není snadné. Člověk musí být velmi zručný a trpělivý ve svém přístupu k pochopení problémů. Schopnost dostat na kořen problému je důležitým bodem popisu instalatér zaměstnání. Jeden by měl také být fyzicky fit, aby dřep, sklonit a plazit k provedení prací bez problémů. Roční Instalatér plat 39.079 dolarů je průměrná, jak je uvedeno v Spojených států Bureau of Labor Statistics (na rok 2009).

Web Designer: web designer úkolem je velký zájem v těchto dnech s růstem Internetu (webové stránky). Je to jeden z nejrychleji rostoucích kariéru bez míry. Znalost kódování jazyků, jako je HTML, JavaScript, XHTML a PHP je nutné dostat se do web navrhování. Stát se “Certified Web Professional” prostřednictvím osvědčení nabízí “Mezinárodní asociace Webmasters” by se měla otevřít mnoho cest pro webové designéry, aby zahájilo svou kariéru. Web designer úkolem není jen vyžaduje odborné znalosti. Měl by být kreativní člověk se schopností vizualizace a vytvořit přitažlivé grafické rozhraní a obsahu pro webové stránky. Průměrný roční příjem vydělal webové designéry, jak je uvedeno ze zdroje, “PayScale” je kolem 47.000 dolarů.

Obchodní Driver: Práce obchodní řidiče zahrnuje řízení různých typů vozidel včetně dodávek, nákladních automobilů a nákladních vozidel. Je to jeden z nejlepších kariéry bez určité míry, protože by práce řidiče vždy v poptávce. Vozidla jsou také kategorie jako lehké a těžké, založené na jejich nosnosti. Vysoká kapacita vozidla mohou nést váhu více než 26.000 liber a ty klasifikovány jako lehkého vozidla zvládne menší zatížení. Certifikační program nabízí na “Professional Truck Driver institutu by mělo být užitečné získat dobrou práci. Kromě schopnosti řízení, jiné povinnosti, že řidiči potřebují madlo kontrola vozidel, Servis nákladních zajištění materiálu, atd. Průměrná Řidič kamionu plat je kolem $ 50,000.

Seznam nejlepších Kariéra bez fakulta
Zde je několik dalších míst, které nevyžadují míru.

Letecký dispečer
Provozní manažer
Pohřební ředitel

Doprava Správce
Průmyslová výroba Správce
Počítačová technická podpora specialista

Skladování a distribuce Správce
Jaderného reaktoru Provozovatel
Gaming Správce

Počítačový specialista
Realitní makléř
Jaderný technik

Obchodní pilot
Módní návrhářka
Elektrárna distributor a dispečer

Loď inženýr
Nukleární medicína technolog
Radiační terapeut

Dentální hygienistka
Výtah Opel
Domácí zdravotní Aide

Fitness Trainer
Podvod Investigator
Event Manager

Spisovatel
Pracovní terapie Assistant

Prodavač

Mechanik
Imigrace a celní inspektor
Nukleární medicína technolog

Popis nejlepších kariéry bez míře stanovené v článku výše, by měly být užitečné pro čtenáře vybrat ten správný směr pro velkou kariéru. Dobrý kariéra je ten, který nám pomáhá si práci děláme, a také poskytuje slušný příjem. Ne vždy je nutné, aby měl nejlepší práci bez vysokoškolský diplom na půdu dobrou práci a vést dobrý život. Zjištění dovedností a jejich uplatnění v kariéře prosazujeme, je klíčem k úspěchu.

Přejíždění mezi jízdními pruhy: Správa Sázecí a Kariéra
IT technik Plat
Kariéra Práce s autistickými dětmi
Most Dangerous Jobs
Učitel Popis práce
Top 10 Práce v Demand
Lékařské Kariéra v poptávce
Nebezpečné Jobs, že dobře zaplatí
Nejvyhledávanější práce
Nejlepší IT společností k práci pro
Zookeeper Popis práce

Leave a Reply