Nejlepší Careers pro 2012

Poslední fázi recese přinesla obrovské změny na trhu práce. Některé z míst, která byla dříve považovány za dobře placená a bezpečné, dokonce ani nemusí existovat dnes! To vytvořilo mnoho nejasností v myslích lidí, kteří jsou na pokraji spuštění / změnit kariéru.

Podle odborníků na trhu práce, bude pět sektorů odvětví hospodářství, tj., zdravotnictví, obchod a finance, informační technologie, vzdělávání a média / komunikace, i nadále roste, navzdory recesi. Takže některé z nejlepších pracovních příležitostí dnes leží v těchto odvětvích. Pro všechny ty lidi, kteří chtějí vědět, nejlepší kariéry pro rok 2012, níže je několik užitečných informací o několika pracovních míst, v každém z těchto odvětví.

Zdravotní péče
Zdravotnictví je ve velké nouzi lidí v současné době a podle analytiků trhu práce, bude poptávka po personálu v této oblasti i nadále zvyšovat v příštích letech. Můžete zvážit stát se lékařem asistent nebo fyzioterapeut nebo zdravotní sestra. Průměrný plat pro všechny tyto profese leží mezi $ 60000 až 70000 dolarů ročně. Chcete-li se stát lékařem asistent, musíte mít bakalářský titul spolu s dvouletým vzdělávacího programu speciálně navržený pro lékaře asistenty. Chcete-li se stát fyzioterapeut budete potřebovat magisterský studijní program na úrovni na fyzikální terapii, a budete muset získat licenci tím, že podstoupí zkoušku. Chcete-li se stát sestra, musíte mít dokončen tříletý ošetřovatelskou diplom nebo čtyřletým bakalářským titulem v ošetřovatelství (Bachelor of Science v ošetřovatelství), následuje absolvování ošetřovatelské zkoušky. Vedle vzdělávacích kvalifikací, měl by člověk mít lidi dovednosti a měly by být soucitný uspět a udělat kariéru v těchto nemocničních míst. Zde je seznam některých z nejvyhledávanějších míst v oblasti zdravotní péče.

Lékaři a chirurgové
Lékařské Asistenti
Asistenty lékaře
Lékárníci
Lékařské záznamy a technici zdravotních informací
Fyzioterapeut Aides
Fyzioterapeut Asistenti
Psychiatři
Anesteziolog
Dentální hygienistky
Zubní asistenti
Osobní a domácí péče Aides
Ergoterapeut Asistenti
Registrovaní zdravotní sestry

Informační technologie
IT úlohy, jako softwarové vývojáře, testery softwaru, technické spisovatelé, atd. určitě nárok na vysoký plat kariéry v roce 2012. Navzdory recesi, došlo k pokračující nárůst poptávky po IT lidí. V průměru, může odborník v oblasti IT s několika lety zkušeností těšit, aby se přibližně 90.000 dolarů za rok. Chcete se stát softwarový inženýr, budete potřebovat bakalářský titul v oboru počítačových věd. Chcete se stát síťový systémový analytik, musíte buď bakalářský titul v oboru počítačových věd nebo svobodných umění stupeň. V některých případech, dvouletý přidruženého titul je vše, co je třeba zadat toto povolání, které je dnes počítáno mezi top kariéry. Zde je seznam některých z nejvyhledávanějších míst v IT sektoru.

Síťové systémy a datové komunikace analytici
Inženýři počítačový software, aplikace
Databáze Správci
Inženýři počítačový software, systémy Software
Počítačové systémy Analytici

Obchod a finance
Tam je velký prostor růstu v tomto odvětví z hlediska zaměstnanosti. Recese je hnacím motorem poptávky po účetních a auditorů, kteří řídí účetnictví společnosti a roční výkazů příjmů. Finanční analytici a finanční plánování, kteří radí podnikání na přijímání správných rozhodnutí tak, aby zisky být, jsou velmi žádané také. Zkušení finanční plánovači mohou čekat, že kolem 100.000 dolarů ročně v příštích měsících. Ostatní obchodní úlohy, jako manažer prodeje, manažer lidských zdrojů, odborníci pro výzkum trhu Předpokládá se, být horké kariéry pro příštích 10 let. Zde je seznam některých z nejvyhledávanějších míst v podnikovém sektoru.

Finanční Examinátoři
Obecná a operace manažeři
Řízení Analytici
Obchodní manažeři
Finanční manažeři
Pokladníci, kontroléry
Marketingoví manažeři
Finančních ředitelů
Finanční analytici
Finanční poradci

Vzdělání:
Výuka práce, ať už ve škole nebo na vysoké škole, vždy zůstane jedním z nejvyhledávanějších kariéry. Koneckonců, recese nebo ne recese, bude vždy existovat poptávka po kvalitních učitelů. Chcete se stát učitelem, budete potřebovat čtyřletým bakalářský titul v základní / střední vzdělání. Bakalářský titul musí být následován jednoho kurzu roku certifikátů v učitele výcviku. Chcete se stát učitelem, budete muset získat licenci k výuce, z oddělení státního vzdělávacího. Pokud máte v plánu na stávat se profesorem, musíte dokončili PHD. Výuka práce, ve srovnání s jinými zaměstnáními, mají menší work časování. Platy jsou konkurenční zatímco úrovně napětí jsou méně, jako učitel dostane řadu svátků v průběhu roku. Všechny tyto klady by pracovní místa v sektoru školství, nejlepší kariérní volbou pro 2012. Zde je seznam některých z nejvyhledávanějších míst v tomto sektoru.

Self-Obohacení vzdělávání Učitelé
Speciální pedagogové
K-12 a K-12 Mainstream Školní Učitelé
Odborné Učitelé
Vzdělání Správci

Media / Komunikace
S obrovským nárůstem dopravy na internetu, bude velká poptávka pro lidi, jako například obsahové spisovatelů, bloggerů a ti, kteří udržují webové stránky. Reklamní profesionálové, designéři videohry, herci, redaktoři, grafici a další média práce mají dnes mezi top kariéru v Americe. Takže můžete zvážit kariéru v médiích vstoupí na kteroukoliv z těchto profesí. Zde je seznam některých z nejvyhledávanějších míst v tomto sektoru.

Šéfredaktor
Spisovatel
Kotva
Reklama manažer
Public Relations
Novinář
Publicista
Art Director

The Best placených pracovních míst z 2012

Pro ty z vás, kteří jsou speciálně hledá nejlepší placenou práci v příštím roce, je zde seznam několika z nich. Opět platí, že většina z těchto pracovních míst jsou z prvních pěti sektorů uvedených výše.

Anesteziologové
Chief Executive Officers
Internists, Obecné
Porodníků a gynekologů
Rodina a Praktičtí lékaři
Řídících letového provozu
Marketingoví manažeři
Optometristů
Prosthodontists
Psychiatři
Ortodontisté
Lékaři
Ústní a maxilofaciální chirurgové
Vedoucí státní službě

Práce v některé z těchto sektorů vám poskytne správný druh bezpečnosti a plat v nadcházející budoucnosti. Viz, kde se vaše zájem spočívá a pak získat kvalifikaci a zkušenosti požadované, vstoupit na pole dle vašeho výběru. Hodně štěstí!

College profesor Plat
Top Lékařské Jobs
Mateřská škola Otázky učitele Interview
Proč je důležité College
Přejíždění mezi jízdními pruhy: Správa Sázecí a Kariéra
Jak se stát programátor
Nejvyšší Platební stupňů
Jak se stát členem CIA
Kardiovaskulární Technolog Plat
Programátor analytik Náplň práce
Dobře placená místa bez vysokoškolské vzdělání

Leave a Reply