Nejlepší Careers pro 2012

Poslední fázi recese přinesla obrovské změny na trhu práce. Některé z míst, která byla dříve považovány za dobře placená a bezpečné, dokonce ani nemusí existovat dnes! To vytvořilo mnoho nejasností v myslích lidí, kteří jsou na pokraji spuštění / změnit kariéru.

Podle odborníků na trhu práce, bude pět sektorů odvětví hospodářství, tj., zdravotnictví, obchod a finance, informační technologie, vzdělávání a média / komunikace, i nadále roste, navzdory recesi. Takže některé z nejlepších pracovních příležitostí dnes leží v těchto odvětvích. Pro všechny ty lidi, kteří chtějí vědět, nejlepší kariéry pro rok 2012, níže je několik užitečných informací o několika pracovních míst, v každém z těchto odvětví.

Zdravotní péče
Zdravotnictví je ve velké nouzi lidí v současné době a podle analytiků trhu práce, bude poptávka po personálu v této oblasti i nadále zvyšovat v příštích letech. Můžete zvážit stát se lékařem asistent nebo fyzioterapeut nebo zdravotní sestra. Průměrný plat pro všechny tyto profese leží mezi $ 60000 až 70000 dolarů ročně. Chcete-li se stát lékařem asistent, musíte mít bakalářský titul spolu s dvouletým vzdělávacího programu speciálně navržený pro lékaře asistenty. Chcete-li se stát fyzioterapeut budete potřebovat magisterský studijní program na úrovni na fyzikální terapii, a budete muset získat licenci tím, že podstoupí zkoušku. Chcete-li se stát sestra, musíte mít dokončen tříletý ošetřovatelskou diplom nebo čtyřletým bakalářským titulem v ošetřovatelství (Bachelor of Science v ošetřovatelství), následuje absolvování ošetřovatelské zkoušky. Vedle vzdělávacích kvalifikací, měl by člověk mít lidi dovednosti a měly by být soucitný uspět a udělat kariéru v těchto nemocničních míst. Zde je seznam některých z nejvyhledávanějších míst v oblasti zdravotní péče.

Lékaři a chirurgové
Lékařské Asistenti
Asistenty lékaře
Lékárníci
Lékařské záznamy a technici zdravotních informací
Fyzioterapeut Aides
Fyzioterapeut Asistenti
Psychiatři
Anesteziolog
Dentální hygienistky
Zubní asistenti
Osobní a domácí péče Aides
Ergoterapeut Asistenti
Registrovaní zdravotní sestry

Informační technologie
IT úlohy, jako softwarové vývojáře, testery softwaru, technické spisovatelé, atd. určitě nárok na vysoký plat kariéry v roce 2012. Navzdory recesi, došlo k pokračující nárůst poptávky po IT lidí. V průměru, může odborník v oblasti IT s několika lety zkušeností těšit, aby se přibližně 90.000 dolarů za rok. Chcete se stát softwarový inženýr, budete potřebovat bakalářský titul v oboru počítačových věd. Chcete se stát síťový systémový analytik, musíte buď bakalářský titul v oboru počítačových věd nebo svobodných umění stupeň. V některých případech, dvouletý přidruženého titul je vše, co je třeba zadat toto povolání, které je dnes počítáno mezi top kariéry. Zde je seznam některých z nejvyhledávanějších míst v IT sektoru.

Síťové systémy a datové komunikace analytici
Inženýři počítačový software, aplikace
Databáze Správci
Inženýři počítačový software, systémy Software
Počítačové systémy Analytici

Obchod a finance
Tam je velký prostor růstu v tomto odvětví z hlediska zaměstnanosti. Recese je hnacím motorem poptávky po účetních a auditorů, kteří řídí účetnictví společnosti a roční výkazů příjmů. Finanční analytici a finanční plánování, kteří radí podnikání na přijímání správných rozhodnutí tak, aby zisky být, jsou velmi žádané také. Zkušení finanční plánovači mohou čekat, že kolem 100.000 dolarů ročně v příštích měsících. Ostatní obchodní úlohy, jako manažer prodeje, manažer lidských zdrojů, odborníci pro výzkum trhu Předpokládá se, být horké kariéry pro příštích 10 let. Zde je seznam některých z nejvyhledávanějších míst v podnikovém sektoru.

Finanční Examinátoři
Obecná a operace manažeři
Řízení Analytici
Obchodní manažeři
Finanční manažeři
Pokladníci, kontroléry
Marketingoví manažeři
Finančních ředitelů
Finanční analytici
Finanční poradci

Vzdělání:
Výuka práce, ať už ve škole nebo na vysoké škole, vždy zůstane jedním z nejvyhledávanějších kariéry. Koneckonců, recese nebo ne recese, bude vždy existovat poptávka po kvalitních učitelů. Chcete se stát učitelem, budete potřebovat čtyřletým bakalářský titul v základní / střední vzdělání. Bakalářský titul musí být následován jednoho kurzu roku certifikátů v učitele výcviku. Chcete se stát učitelem, budete muset získat licenci k výuce, z oddělení státního vzdělávacího. Pokud máte v plánu na stávat se profesorem, musíte dokončili PHD. Výuka práce, ve srovnání s jinými zaměstnáními, mají menší work časování. Platy jsou konkurenční zatímco úrovně napětí jsou méně, jako učitel dostane řadu svátků v průběhu roku. Všechny tyto klady by pracovní místa v sektoru školství, nejlepší kariérní volbou pro 2012. Zde je seznam některých z nejvyhledávanějších míst v tomto sektoru.

Self-Obohacení vzdělávání Učitelé
Speciální pedagogové
K-12 a K-12 Mainstream Školní Učitelé
Odborné Učitelé
Vzdělání Správci

Media / Komunikace
S obrovským nárůstem dopravy na internetu, bude velká poptávka pro lidi, jako například obsahové spisovatelů, bloggerů a ti, kteří udržují webové stránky. Reklamní profesionálové, designéři videohry, herci, redaktoři, grafici a další média práce mají dnes mezi top kariéru v Americe. Takže můžete zvážit kariéru v médiích vstoupí na kteroukoliv z těchto profesí. Zde je seznam některých z nejvyhledávanějších míst v tomto sektoru.

Šéfredaktor
Spisovatel
Kotva
Reklama manažer
Public Relations
Novinář
Publicista
Art Director

The Best placených pracovních míst z 2012

Pro ty z vás, kteří jsou speciálně hledá nejlepší placenou práci v příštím roce, je zde seznam několika z nich. Opět platí, že většina z těchto pracovních míst jsou z prvních pěti sektorů uvedených výše.

Anesteziologové
Chief Executive Officers
Internists, Obecné
Porodníků a gynekologů
Rodina a Praktičtí lékaři
Řídících letového provozu
Marketingoví manažeři
Optometristů
Prosthodontists
Psychiatři
Ortodontisté
Lékaři
Ústní a maxilofaciální chirurgové
Vedoucí státní službě

Práce v některé z těchto sektorů vám poskytne správný druh bezpečnosti a plat v nadcházející budoucnosti. Viz, kde se vaše zájem spočívá a pak získat kvalifikaci a zkušenosti požadované, vstoupit na pole dle vašeho výběru. Hodně štěstí!

Kariéra poptávky pro budoucnost
Most Uspokojování Kariéra
Lékařské pole Careers bez míry
Stát se smírčí soudce
Montážní linka Worker Popis práce
Jak se stát pojistný matematik
Nejlepší profesích v lékařském oboru
Paraprofessional Popis práce
Analýzou Mýty o platy učitelů
Finance Major Plat
Revmatologa Plat

Leave a Reply