Nejlepší IT společností k práci pro

Myšlenka na práci v technologickém sektoru se může zdát jako lukrativního myšlenka, ale je tu hodně, že jde do toho. Se shodli, že dotčené požitky jsou brilantní ty taky, ale co všechny ty tvrdé práce, která si zaslouží své příspěvky? Přemýšlejte o tom … Kdyby to bylo tak jednoduché, že více lidé hledají kariéru v tomto odvětví. Pravda je, že jsme se všichni snažit o úspěch. Někteří z nás to v konkrétních oblastech. Takže zatímco někteří z vás mohou mít zájem o nejlepší IT pracovních míst na rok 2012, jiní mohou mít zájem o Nejlépe hodnocené IT společnosti pracovat. Pojďme začít s některými z nejlepších společností a pak.

Nejlepší společnosti pro rok 2012

Podívejte se na tento seznam vám nějaké nahlédnutí do nejlepší IT organizace.

SAS Institute
Tato North Carolina firma existuje od roku 1976. Známé jméno, pokud jde o softwarové řešení, je populární pro všechny správných důvodů. Společnost s jednotným růstem příjmů, SAS je rozhodně jedním z míst, která jste měli jít, pokud víte, že jste dostatečně kvalifikovaní, aby se tam. Společnost také silně věří v spokojenosti zaměstnanců. Teorie, že šťastný zaměstnanec je produktivní zaměstnanec, je dost možná nejlepší přístup k jít po. Na konci dne, je úspěch podniku založena na snaze vložil zaměstnanci.

Microsoft
Když jsem si Microsoft si také myslím, že to není moc, že ​​by mělo být řečeno. Značka mluví sama za sebe. Nachází se ve Washingtonu, tato společnost je bezesporu jedním z nejlepších softwarových společností k práci pro. Společnost věří, že pokud máte zkušenosti, dovednosti a nadšení, budete určitě mít dobře placenou kariéru cestu na společnosti Microsoft. Výhodou společnosti Microsoft je, že mají několik obchodních skupin, což umožní více lidem větší škálu možností. Ať se vám líbí představa vytváření nových myšlenek, nebo byste raději dělat víc zábavné věci, které jsou zábavné související … Microsoft vám dává možnost na všech frontách, vzhledem k rozmanitosti v jejich společnosti. Mají vše, co od výzkumu k on-line službám, a dokonce i zábavy a zařízení divize. Takový multifariousness lze jen stěží očekávat i jinde, což Microsoft jeden z nejlepších míst pro práci.

Adobe Systems
Hledáte fantastický software práci v Kalifornii? Proč si Adobe Systems cíl? Adobe je především o pozitivní přístup. Berou obrovské pyšní na to, dobré zaměstnavatelé, a proč ne. Jejich víra, že Skvělé nápady může přijít ze všech stran v organizaci, a víme, že další velká myšlenka by mohla být vaše je dostatečný důvod se domnívat, že si cení zaměstnanců a všechny, které dělají. Co je lepší je, že Adobe se domnívá, hands-o přístupu, pokud se týká odborné přípravy. To se chová jako nic, ale pobídkou, pokud jste čerstvější. Pro ty, kteří mají zkušenosti, musíte čeho bát, protože jako vždy, zkušenost je vítána.

Cisco Systems
Cisco Systems, Kalifornie, je společnost, která se zabývá v podstatě s hardwarem. Společnost byla založena v roce 1984, tato společnost je pevně přesvědčen, že zákazníci jsou na prvním a jsou součástí společnosti DNA. Co působí jako pozitivní změnu v této společnosti je, že jeho rozlehlost umožňuje pohybovat v různých pracovních míst a profilů ve společnosti samotné. Oni zastánci myšlenku udělat svět menší místo s pomocí technologie, takže pokud ten nápad apeluje na vás, to určitě je jedna společnost, měli byste zvážit použití na.

Google
Google … Co víc můžu říct? Není-li osoba, které tam dosud jsem o nich neslyšel, nebo dost možná na nějakém místě, i snila o práci s nimi. To, co začalo zhruba kolem 13 lety jako spolupráce mezi studenty Stanford Larry Page a Sergey Brin, je dnes jedním z nejznámějších vyhledávačů k dispozici. No, co jiného mám říct? Společnost s jednotným růstu v každém aspektu, nemáte žádný důvod, aby zvážila, kteří chtějí pracovat v Google.

NetApp
Skladování / data management společnosti v Kalifornii, NetApp stojí mezi nejlepších společností k práci pro. Jejich základní hodnoty jsou důvěra a bezúhonnost, vedení, jednoduchost, přizpůsobivost, Týmová práce a Synergy, Přesahují, se věci pohnuly. Silný soubor hodnot, jako je například vám absolutně žádný důvod váhat, když přemýšlel z nejlepších společností k práci pro. Uznávaný název, pokud jde o správu dat, NetApp určitě je to pravé místo, kde se v případě této branži zejména je váš zájem.

MITRE
Se dvěma hlavními místech, jeden ve Virginii, druhý v Massachusetts, byla založena v roce 1958 MITRE jako nezisková korporace. Tato společnost, která je v podstatě IT poradenská společnost, především poskytuje federální vládě technických a inženýrských služeb. Pokud tato technická stránka společnosti se zdá atraktivní pro vás, co vás čeká? Také, oni jsou velmi dobré, když jde o věci, jako je rozumné pracovní doby a přiměřeným plat, který je ve skutečnosti definitivní plus. Takže pokud toto vše zní dobře, MITRE je místo, kde byste měli zvážit při pohledu na kariéru.

Rackspace Hosting
Specialisté na hosting a cloud computing průmyslu, Rackspace Hosting byl asi od roku 1998. Nachází se v Texasu, je tato společnost známá mezi zaměstnanci pro jeho pohodlné a uvolněný životní prostředí zpět pracovním. Každý zaměstnanec je vzhledem k jejich prostor pro práci, aniž by někdo dýchal zády, a to působí jako velké plus pro většinu. Dělají dobrou práci, i pro zařízení uvedených na své zaměstnance, aby se řízení funguje efektivně. Dalším pozitivním aspektem je, že můžete zcela be yourself, když jste v Rackspace Hosting. Skutečnost, že jste se neztratili svou identitu je velký, pokud jde o tak vysoké profilu / vysoce namáhaných pracovních míst.

Salesforce
Salesforce je známá v oblasti řízení vztahů se zákazníky a cloud computing. Práce v Kalifornii v Salesforce je oceňována a obdivují lidé tam pracují, hlavně proto, že je to jedna z těch konkurenčních firem, které dokázaly dělat značku pro sebe na trhu. Nyní, kdo nechce být spojován s úspěšnou společností?

Intuit
Se sídlem v Kalifornii, tato společnost je o malých obchodních služeb, v podstatě pomáhá s řízením malých podniků. Intuit bezesporu je vynikající volbou, pokud chcete, společnost, která skutečně cení svých zaměstnanců. Kromě toho, že dobré na to, co dělá, víte, že jste nikdy cítit finančně nestabilní tak dlouho, jak jste tady, protože v případě, že je jedna věc, která Intuit ví, jak to udělat dobře, to je platit své zaměstnance, nesmíme zapomenout, že skutečně vědět, jak udržet své zaměstnance radost na vybavení přední taky.

Brocade Communication Systems
Skladování a správa dat je to, co tato Kalifornie založila společnost dělá. Brocade je známo, že poskytují síťová řešení, které byly velmi úspěšně pomáhají světa. Společnost, která slibuje skvělou vývoj na profesionální vpředu, stejně jako respektuje svým zaměstnancům, je určitě dobrá volba. Dlouhodobé kariéra sebe, můžete také získat si stáž u Brocade, pokud je to to, co hledáte v současné době.

Uvedené společnosti jsou některé z nejlepších firem na výběr z roku 2012, a dokonce i jinak. Doufám, že to pomohlo vás trochu, a dělá to pro vás jednodušší soustředit se na místo, kam chcete pracovat a vidět se v dlouhodobém horizontu. Já jsem myslel, že je čas, aby se rozhodnutí nyní. Good luck!

Práce v Demand v roce 2012
IT technik Plat
Nejvyšší placené zaměstnání,
Respirační terapeut Popis práce
Internista Plat
Nejlepší Entry-odpovědná místa
Strojník Popis práce
Alternativní Careers pro lékaře
Poradce Plat
Nejvyšší placená místa s bakalářským titulem
Kariérové ​​poradenství

Leave a Reply