Nejlepší Kariéra pro 2012 and Beyond

Vaši vysokoškolští úsilí a vaše profesní pronásledování odrážejí v kariéře. Chcete-li najít své místo, je úsilí, které dostane nekonečně prodloužena pro mnohé. Je to zmatek, který dělá mnoho nastoupit do zaměstnání, namísto toho, aby se vědomě kariéry decision. Získání odpovídající informace týkající se různých pracovních příležitostí vám pomůže učinit správné rozhodnutí. V době, kdy hospodářství zřítilo jako věž hracích karet, je potřeba, aby se volbu povolání s absolutní opatrnosti. Výzkumníci trhu tvrdí, že existuje vůle poptávka po kvalifikovaných pracovníků v roce 2012 av dalších letech v několika odvětvích rozvoje.

Vedle pravidelné druhu pracovních míst, lze také podívat na pokračování záliby a zájmy jako skutečný kariéry. Největší výhodou soustružení své zájmy na plný úvazek kariéru je to, že vás udrží zájem na dlouhou dobu. Inhibice “co když se mi nelíbí, že” neexistuje na tento druh práce. Nekonvenční kariéry jsou nejen penězi obohacující, ale také vám pracovní satistisfaction stravovacími na seznam seberealizace potřeb. Po provedení kariéru je především o realizaci svůj potenciál a to, co můžete udělat, aby se co nejlépe.

Lékařské Jobs

Lékařské pracovních míst vždy v poptávce a bude i nadále v poptávce, jak zdravotnická zařízení budou k dispozici pro velké množství lidí. Tento sektor roste každý rok mílovými kroky. Od bytí specializované neurochirurg zdravotní sestry a ošetřovatele, lékařské práce platí více než vaše očekávání. Nicméně, jeden musí projít předepsanou formální školení, stáže a některé praktické zkušenosti, aby se stal lékařem. Nicméně, pokud hledáte na lékařských míst, které nevyžadují mnoho školení, pak ošetřovatelství a přidružené zdravotní práce jsou také lukrativní. Jeden musí být schopen pracovat v liché hodiny, odpovídat na tísňová volání a zvládnout natlakování situace být úspěšný lékař.

Média a zábava

Internet a televize se světem přehnala s virtuální vlnu, která poskytuje zábavu a vzdělání, aby svým uživatelům na základě jejich pohodlí. Tato schopnost médií dává ctižádostivý mediálních odborníků šanci, aby se to nebo rozbít se zajímavou škálu pracovních míst. Reklama, produkovat, režie, herectví, úpravy, kotvení, grafický návrh a psaní jsou některé z míst, které pole médií nabízí. Konvenční formy pracovních míst mediálních, zejména rádio, noviny a vysílání jsou také objevování se v malých cestách, které dávají nováček šanci, aby velký rozdíl. Pokud práci pod přísnými lhůtami, náročné vaši kreativitu a pomocí režimu masové komunikace vyřezat výklenkem pro sebe, je to, co můžete udělat, pak mediální práce, které platí nemalé platy a stojí za vynaložení veškerého úsilí, které provedete.

Obchod a finance

Vzhledem k tomu, ekonomiky se snaží najít pevný postoj, oni přece mají některé z nejlepších kariéry pro tento rok nabídnout. Recese vedla k poptávce kvalifikovaných finančních analytiků, kteří jsou schopni dělat dobré ztráty. Auditoři, finanční poradci, finanční manažeři, bankéři a finanční poradci jsou některé z profilů, které toto odvětví nabízí vám. Bakalářský titul v oboru obchodu a MBA v oblasti financí s několika lety zkušeností, vám poskytne vstup do této práci, která vyžaduje číslu skřípající a pečlivé plánování. Ostatní práce v této oblasti patří manažera prodeje, odborníků pro výzkum trhu a podnikatelů.

Letecký průmysl

Letecký průmysl roste každý den jako nové společnosti společnost vstoupí na trh, zvýšení letového provozu. Piloti a dispečeři letového provozu, jsou ti, kteří si placené nejvyšší v tomto odvětví. Chcete-li pracovat jako řídící letového provozu, je potřeba vlak s Air Traffic FAA – vysokoškolský vzdělávací iniciativa pro rok. Piloti jsou obvykle bývalí opraváři nebo zájemcům, kteří jsou vyškoleni obchodní piloty. Jiné než tyto, průmysl rovněž nabízí mnoho mnoho pozemní pracovních míst. Být letuška je také báječný volba pro ty, hledají dobře placené práce bez vysokoškolské vzdělání.

Projektoví manažeři

Projektový manažer je odpovědný za plánování projektu a jeho realizaci v rámci pre-rozhodla časovém horizontu. Musí být schopen koordinovat všechny zaměstnance, aby byl dokončen projekt úspěšně. Mnohokrát, projektový manažer musí pracovat s klienty, abychom pochopili jejich požadavky a potřeby. Osoba s mírou a školení v oblasti řízení, je způsobilý pro tento post. Musí mít alespoň zkušenost 3 – 4 roky jako podřízeného manažera, než se zpracovává jeden na jeho vlastní.

Out Of Box Kariéra

Pokud se příliš obávat kolísavé ekonomických trendů, pak netradiční kariéry je vynikající. Kariéra které nevyžadují formální vzdělávání, např. diskžokej, contemprorary tanečník, komerční umělec, tetování, kadeřnictví, osobní stylista, filmař, hudební skladatel, grafik, fotografie, scénárista nebo kreativní jsou některé z míst, které Použijte svůj talent různými způsoby. Ačkoliv tyto úlohy se nijak zvlášť vyžadovat jakékoliv konvenční školní, dělají vyžadují výcvik jiného druhu. Tyto práce využívají své inherentní schopnosti, na rozdíl od toho, co jste se dozvěděl prostřednictvím učebnic.

Horní kariéry pro tento rok jsou ty, které mají předvídavost pro rozvojové země a svět k lepšímu. Každá práce, která vám zaplatí za vaše očekávání, očekává, že si projít formálním vzdělávání a získat titul na nejméně. Konečně, práce se stává nejlepší práce, pokud splňuje vaše potřeby pro vlastní aktualizaci.

Neobvyklé Kariéra Seznam
Jak si vybrat vysokou školu
Způsoby, jak opustit svou práci
Sportovní stipendia
Nejlepší Entry-odpovědná místa
Nejlepší Druhá Kariéra
Corporate Finance Kariéra
Kariérní cíle pro učitele
Jaké jsou nejvíce vzrušující pracovních míst ve světové
Personality Test pro kariérní
Rozdíl mezi VOŠ a VŠ

Leave a Reply