Nejlepší Kariéra v medicíně

Co s šířením tolika nemocí a také na potřebu více lékařské péče v různých oblastech, několik lidí se nyní zájem na pokračování kariéry v medicíně. Být v oblasti zdravotnictví neznamená pouze být lékař nebo zdravotní sestra, nebo zubař. Existuje několik možností pro ty, kteří chtějí jít tuto cestu. Pokud jste jedním z nich, pak máte možnost vybrat si z veterinární do sportovní medicíny i nukleární medicíny seznam kariéry v medicíně je obrovský. Pokud hledáte pro takový seznam zdravotnických povolání, pak jen čtěte dál. Tento článek je o nejlepší kariéru v oblasti medicíny, které můžete sledují.

Various Kariéra Můžete se rozhodnout pro

Existuje mnoho možností v oblasti léčiv dnes. Pokud máte rádi zvířata, pak máte možnost vyzvednout kariéru v možná veterinární medicíně, nebo pokud máte zájem o sport a zároveň v medicíně, pak můžete pokračovat v kariéře ve sportovní medicíně. Níže je uveden seznam, který vám poskytne všechny informace, včetně platu, který dostanete.

Sports Medicine
Stále více lidí se obrací svou pozornost na potřebu k léčbě a prevenci sportovních úrazů nápovědu ve zlepšení fyzické stejně jako duševní zdraví sportovního osoby. Pro kariéru sportovního lékařství, musíte mít vysokoškolské vzdělání v oblasti léčiv, ošetřovatelské, sportovní psychologie, vědě o cvičení a fyzikální terapie.

Nejlepší kariéry v této oblasti jsou sportovní medicíny lékaři, pokud osoba se musí vypořádat s sportovních úrazů souvisejících a různých sportovních souvisejících nemocí. Mají k diagnostice a léčbě zraněného sportovní osobu a musí předepsat léky na ně a někdy dokonce mají provést operaci na ně. Musí mít licenci k výkonu lékařství když z registrovaných lékařské fakulty.

Další kariéra ve stejné oblasti, které můžete sledovat, je to atletické trenéra. Hlavními úkoly jsou pro práci s atletických týmech a provádět vzdělávací programy, aby se zabránilo jakékoliv zranění sportovců a také provádí rehabilitační programy pro poškozeného sportovci obnovit rychle. Oni pracují s medicíny lékaři sportů. Oni mohou také nastavit dietu, že sportovní osoba nebo má následovat, když jsou léčeni. Průměrná mzda se pohybuje od přibližně USD 25.000 USD 36.000 do.

Jeden může také budovat kariéru jako fyzické terapeutů, kteří pomůže zraněné osoby sportovní obnovit jejich správné funkce těla a také, aby se zabránilo jakékoliv trvalé zdravotním postižením a také, jak se zbavit jakékoliv fyzické bolesti. Průměrná měsíční mzda fyzických terapeutů pohybuje v rozmezí od asi 25.000 USD na USD 46.000.

Zde jsou některé další kariéry v medicíně sportů, které si můžete vyzkoušet.

Kinesiotherapists
Cvičení Physiologists
Biomechanists
Rehabilitační specialisté
Osobní trenér
Sportovní výživu

Veterinární lékařství
Pravděpodobně jste třeba to zjistit, že veterináři jsou ti, kdo se dívá po zvířaty, když jsou nemocní. Zabývají se různými skupinami zvířat a ptáků a dokonce i zvířat. Mezi hlavní úkoly těchto veterinářů jsou k léčbě zvířat a ptáků, pomáhat jim, když jsou těhotné, vzdělávat majitele, jak se o ně postará, provést řádné vyšetření zvířat atd. Jako veterinář, jeden může také učí ve školách a vysokých školách ohledně toho, jak se starat o zvířata. Můžete také provést průzkum týkající různé potraviny, nemocí a také léky, které se vztahují k zvířatům. K tomu je třeba míru ve veterinárním lékařství z uznávané univerzity a musí mít licenci k praxi. Můžete se těšit na plat od kolem USD 30.000 USD 62.000 do.

Další kariéra ve stejném oboru je to veterinární technik nebo asistentů Hlavním úkolem je poskytovat pomoc veterináře. Mají pomoci veterináře na zajištění zvířat, poskytnout jim léky, holit atd. plat sortiment veterinárních léčiv, se liší od USD 15.000 až 25.000 USD.

Alternativní medicína
V seznamu alternativních městě léků, léčebných postupů, které se zaměřuje více na léčivé síle bylin a jiných léčivých rostlin. V různých oblastech, které člověk může vyzkoušet, je aromaterapie nebo možná homeopatie. Pracují na léčbě různých zdravotních problémů tím, že léčí celého člověka, spíše než jen na postiženou oblast. Chovají se širokou škálu problémů od bolesti zad, bolesti hlavy na rakovinu s pomocí Ayurveda, hypnózy, reiki, atd. Mnoho lidí ví, a uvědomuje si, jaké jsou různé výhody alternativních léků, a tak stále více a více lidí se do této kariéry . Různé kariéry v této oblasti jsou

Reiki Trainer
Jóga Učitel
Akupunkturu
Nurse-mid manželka
Celostní medicína

Kariéra v nukleární medicíny
Jeden z nejlepších kariéry v medicíně, je, že jako nukleární medicíny technolog. Jejich hlavním úkolem je připravit radiofarmak a také k léčbě a odhalit různé nemoci spojené s jadernou pole. Pro tuto práci je třeba provedly nukleární medicíny technologie výcvikový program, který jde na 4 roky a je také nutné provést 1 rok certifikát kurz, který se nabízí v nemocnicích. Musíte se naučit vše o účincích radiace, jak ovlivňují naše tělo a jak se může léčit je, atd. mzda v této oblasti se pohybuje v rozmezí kolem USD 30.000 USD 40.000 do. Různé kariéry v této oblasti jsou …

Alopatická lékař
Chiropraxe
Poradce
Cytotechnologist
Dentální hygienistkou
Zubař
Dietetik
Epidemiolog
Genetická poradce
Zdraví pedagog
Histolog
Průmyslová hygienik
Zdravotnický asistent
Medical Librarian

Lékařské technolog
Zdravotní sestra
Anesteziologická sestra
Optik
Optometrista
Perfusionist
Lékařem asistent
Protetik
Psychiatr
Radiační terapeut
Rentgenolog
Zdravotnický
Sonographer
X-Ray technik

Tam, nyní máte seznam kariéry, který vám pomůže se rozhodnout, které všechny pole můžete použít, který bude pro vás vhodnější, když to přijde k tomu, že rozhodnutí o svou kariéru v medicíně.

Kariéra Práce s autistickými dětmi
Práce v Demand v roce 2012
Práce zdravotní péče v poptávce
Top Lékařské Práce v Demand
Lékařské Obchodní Náboráři
Který kariéra je pro mne ten pravý
Alternativní Careers pro zdravotní sestry
Kroky pro Stát profesionální sportovec
Rozhodování o kariéře
Přejíždění mezi jízdními pruhy: Správa Sázecí a Kariéra
Vzrušující Jobs, že dobře zaplatí

Leave a Reply