Nejlepší Noční práce

Noční práce je určitě těžké a potřebují mnohem více energie nebo síly ve srovnání s několika denní práci. Tyto práce jsou prováděny pracovníky nebo vysokoškolští studenti, kteří chtějí, aby se nějaké další prachy po navštěvuje vysokou školu v průběhu dne. Je důležité přesně vědět, co mohou udělat pro získání správné místo. Podívejme se některé možnosti.

Call Center Jobs
Call centrum pracovních míst může být nejlepší noční práce pro vysokoškoláky. Tato práce vyžaduje, aby studenti mají dobré komunikační schopnosti, analytické schopnosti a schopnost soustředit se na dlouhé hodiny. Tato práce zahrnuje zodpovězení dotazů zákazníků / klientů společnosti po telefonu. Příjmy z této práci může být užitečné platit školné a koupit studijní materiál.

Restaurace Jobs
Restaurace Potřebujeme mladé kandidáty na různé úkoly jako pomoc kuchařů a číšníků, čištění nebo vítá zákazníky. Pro tento, většinou preferují vysokoškolské studenty, kteří mají hodně nadšení a energie. Částečný úvazek v restauracích může být nepřetržitý zdroj příjmů pro studenty. Na mnoha místech, jsou studenti platí se na hodinové nebo denní bázi pro tyto práce. To může být jedním z nejlepších kariéry pro studenty se zájmem o pohostinství oblasti.

Home Rozvoz pizzy
Pizza donáška do domu může být jedním z nejlepších míst pro vysokoškoláky. Mnoho renomovaných pizza obchody mají Home Delivery zařízení pro své zákazníky a pro toto oni potřebují zaměstnance, kteří mohou přinést jídlo na čas na uvedené místo. Takže, vysokoškoláci s řidičského průkazu a dobré jízdní dovednosti vyzkoušet pro tuto práci. Studenti by měli být schopni komunikovat se zákazníky s důvěrou a zdvořilost.

Práce zdravotní péče
Téměř všechny nemocnice, kliniky a centra zdravotní péče vyžadují kvalifikované a efektivní lékaře, zdravotní sestry a Ward chlapce k uspokojení potřeb svých pacientů v noci. Věc třeba poznamenat, že zdravotníci pracující v noci dostat platy na stejné úrovni se svými protějšky, zapojených do běžné práci. Takže, pokud jste kvalifikovaný zdravotník s bakalářského nebo magisterského stupně v oblasti medicíny, můžete určitě zvážit myšlenku uplatňovat u těchto profesí. Platy lékařů může být něco mezi 50.000 dolarů 200.000 dolarů za rok vzhledem k tomu, že sestry mohou kreslit něco mezi $ 40,000 k $ 75,000 na rok. Platy pro kluky sboru může být mezi $ 30,000 40.000 dolarů za rok.

Security Guards
Bezpečnostní stráže mají otvory v různých společnostech, obchodních provozoven, bytových lokalit, vládních úřadů a na veřejných místech. A v noci Security Guarda práce zahrnuje ochranu lidského života a majetku. Chcete se stát ochranka, musíte mít bakalářský titul a dostat vyškoleni v používání zbraní a manipulačních napjaté situace v bezpečnostních služeb poskytovatele firmy. Většina bezpečnostních stráže jsou vyškoleni a umístěny těmito bezpečnostními firmami, které mají tie up s organizacemi. Platy těchto pracovníků mohou být mezi 35.000 dolarů na 70.000 dolarů za rok.

Novináři
Mnoho novinářů pracujících v elektronických médiích dělat noční povinnosti shromažďovat důležité informace, které mohou pomoci jejich zaměstnavatel získat maximální sledovanost. Dokonce i novináři v tiskových médiích pracují v nočních hodinách psát kvalitní články pro své čtenáře. Žurnalistika je slibnou kariéru a všichni, kdo mají bakalářského nebo magisterského stupně v žurnalistice nebo angličtině od renomovaných univerzity, může zkusit své štěstí tady. Platy novinářů může být v rozmezí $ 40.000 až 85.000 dolarů ročně.

Noční práce s platy

Název úlohy
Plat (V US $) cca.

Policie
40000 až 75000

Barmanský
30.000 až 40.000

Recepční
25000 až 45000

Počítačové operátoři
55000 až 90000

Hasiči
40000 až 60000

Manažeři Noční Stavební
50000 až 65000

Takže, to byly některé z nejlepších nočních míst, které mohou platit vás velmi dobře. Pokud jste oddaný zaměstnanec, pak nikdy nebudete čelit problém v získání rychlé povýšení. Takže, tvrdě pracovat pro bezpečné budoucnosti. Good luck!

Kariéra Práce s Miminka
Akademické posty System
Speciální pedagogika Učitelství Popis práce
Stát se mořský biolog
Respirační terapeut Mzdy
Top Práce v Demand
Různé Práce v Marines
Jak si vybrat novou kariéru v 40
Letní práce pro učitele
Cowboy Jobs
Doktor Osteopathic medicíny

Leave a Reply