Nejlepší placené práce a kariéra

Výběr správného kariéru, je jedním z nejdůležitějších kroků v životě každého z nás. Ve skutečnosti, můžeme říci, naše budoucnost závisí na ní a zaměstnání, které jsme si zvolili. Při rozhodování kariéru, je potřeba mít na paměti, o jeho / jejích zájmů, pracovních hodnot, dovedností a osobnosti. Jakmile analyzovat všechny tyto faktory a konat spravedlnost k vašemu oboru, pak úspěch je téměř zaručen. V případě, že nejste schopni rozhodnout, můžete požádat o radu odborníka, rozvoj kariéry nebo kariérní poradce. On / ona hodnotí své schopnosti a pomáhá při rozhodování o vhodné kariéru.

Po dokončení vzdělání nebo školení, dalším krokem je lov práci. Trávit čas při hledání správné povolání, vždy zkontrolujte úroveň odpovědnosti, roční příjem, jistotu zaměstnání, příležitost k růstu, a pracovní prostředí. Měli byste analyzovat, zda budete moci dosáhnout, kde chcete být v příštích deseti letech. Pokud ano, pak jen se vám bude líbit, co děláte. Dát důraz na ročním příjmu, pojďme se podívat na některé z nejlepších placenou práci.

Praktici zdravotní péče
Každý si musí být vědom skutečnosti, že praktici zdravotní péče získat nejvyšší plat ve Spojených státech. Mezi mnoha odborníků, anesteziologové, chirurgové, porodníci, gynekologové a vést seznam nejlepších deseti nejvyšších placených pracovních míst. Pro stát lékař, musíte být věda absolvent a dokončit titul z lékařské fakultě. Volba specializace závisí na vaší osobní zájem. Po získání stupně, budete muset cvičit v nemocnici nebo na klinice. S 8 až 10 roků zkušeností v daném oboru, se můžete stát kvalifikovaným lékařem.

Chief Executive Officers (CEO)
Vrcholových řídících pracovníků jsou některé z nejlépe placených zaměstnanců na světě. Oni ten nejlepší kompenzaci ve srovnání s jinými pracovních míst. Takže, pokud chcete, aby udělal kariéru v této profesi, nejprve si vydělat vysokoškolské vzdělání v uměních nebo MBA (marketing a obchodní administrativa) a připojit se společnost. Nastavte si své vlastní cíle a snaží se jich dosáhnout. Pokud máte dobrou povahu a pochopit koncept stanovování cílů a jeho provádění, pak se může stát generální ředitel společnosti.

právníků.
Úspěšný právník vydělá pořádný příjem ročně. Nicméně, stává právník není vtip jako jeden potřeby tvrdě pracovat a mít spoustu trpělivosti. Za prvé, musíte získat čtyřletou vysokou školu s dobrým GPA (stupeň průměr bodu) a objeví se na LSAT (právnická škola přijímací test). Pokud získáte dobré skóre v LSAT, získáte přístup do právnické školy. Po absolvování právnické fakulty, budete muset projít advokátní zkoušky a charakter a fitness hodnocení za účelem výkonu práva. Až budete hotovi se všemi těmito kroky, můžete se podívat na práci jako právník v soukromém i veřejném sektoru.

Inženýrské Manažeři
Zahrnuty v seznamu špičkových platebních zaměstnání a kariéry, je inženýr manažeři. Oni jsou zodpovědní za organizování, řízení a provádění technických projektů za použití technických zásad. Technický manažer musí mít silné technické a řídící dovednosti. On / ona by měl být schopen čelit výzvám globální konkurence. Chcete-li kariéru jako technický ředitel, musíte být bakalářském nebo magisterském ve strojírenství a mají zkušenosti asi 8 až 10 roků.

Osobní finanční poradci
V současné době, osobní finanční poradce je náročný kariéru. Jak název napovídá, osobní finanční poradce je zodpovědný za to, že pokyny o investičních možnosti, jako je nákup a prodej finančních produktů. Můžete pracovat jako finanční poradce pro jednotlivce, nebo pro společnost. Každý jednotlivec s profesionálním označením Certified Financial Planner nebo s MBA se mohou rozhodnout pro tuto kariéru. Je však třeba poznamenat, že příjem tohoto povolání se liší v závislosti na své dovednosti a zkušeností.

Marketingoví manažeři
Marketingový manažer je odpovědný za tvorbu a uplatňování marketingové plány společnosti. Práce profil marketingový manažer vyžaduje rozsáhlé cestování a práce pro přesčasy. On / ona se vyvíjí klientskou základnu pro výrobky společnosti. Pro stát marketing manager, musíte být svobodný v řízení podniku nebo uvádění na trh, a měl by mít zkušenosti asi 6 let. Výhodou tohoto povolání je stále dobrý důvod, pokud jste dosáhli cíle, který byl nastaven společností.

Doufám, že tato informace pomůže vám při rozhodování o kariéru, která splňuje vaše životní styl cíle a odpovědnosti. Měli byste dokončit kariéru v závislosti na své osobní zájmy. Takže, v řadě, by nebudete litovat, že jste si vzal špatné rozhodnutí při výběru povolání.

Dobrý Careers Po vojenské službě
Nejhorší placených pracovních míst
Kariéra, které dělají rozdíl
Ornitolog Plat
Kariéra test pro děti
Jaké jsou nejvíce vzrušující pracovních míst ve světové
Plavčík Popis práce
Kariéra práci s dětmi s rakovinou
Nejlepší Careers pro 2012
Programátor analytik Náplň práce
Nejvyšší placené zaměstnání,

Leave a Reply