Nejlepší placené práce a kariéra

Výběr správného kariéru, je jedním z nejdůležitějších kroků v životě každého z nás. Ve skutečnosti, můžeme říci, naše budoucnost závisí na ní a zaměstnání, které jsme si zvolili. Při rozhodování kariéru, je potřeba mít na paměti, o jeho / jejích zájmů, pracovních hodnot, dovedností a osobnosti. Jakmile analyzovat všechny tyto faktory a konat spravedlnost k vašemu oboru, pak úspěch je téměř zaručen. V případě, že nejste schopni rozhodnout, můžete požádat o radu odborníka, rozvoj kariéry nebo kariérní poradce. On / ona hodnotí své schopnosti a pomáhá při rozhodování o vhodné kariéru.

Po dokončení vzdělání nebo školení, dalším krokem je lov práci. Trávit čas při hledání správné povolání, vždy zkontrolujte úroveň odpovědnosti, roční příjem, jistotu zaměstnání, příležitost k růstu, a pracovní prostředí. Měli byste analyzovat, zda budete moci dosáhnout, kde chcete být v příštích deseti letech. Pokud ano, pak jen se vám bude líbit, co děláte. Dát důraz na ročním příjmu, pojďme se podívat na některé z nejlepších placenou práci.

Praktici zdravotní péče
Každý si musí být vědom skutečnosti, že praktici zdravotní péče získat nejvyšší plat ve Spojených státech. Mezi mnoha odborníků, anesteziologové, chirurgové, porodníci, gynekologové a vést seznam nejlepších deseti nejvyšších placených pracovních míst. Pro stát lékař, musíte být věda absolvent a dokončit titul z lékařské fakultě. Volba specializace závisí na vaší osobní zájem. Po získání stupně, budete muset cvičit v nemocnici nebo na klinice. S 8 až 10 roků zkušeností v daném oboru, se můžete stát kvalifikovaným lékařem.

Chief Executive Officers (CEO)
Vrcholových řídících pracovníků jsou některé z nejlépe placených zaměstnanců na světě. Oni ten nejlepší kompenzaci ve srovnání s jinými pracovních míst. Takže, pokud chcete, aby udělal kariéru v této profesi, nejprve si vydělat vysokoškolské vzdělání v uměních nebo MBA (marketing a obchodní administrativa) a připojit se společnost. Nastavte si své vlastní cíle a snaží se jich dosáhnout. Pokud máte dobrou povahu a pochopit koncept stanovování cílů a jeho provádění, pak se může stát generální ředitel společnosti.

právníků.
Úspěšný právník vydělá pořádný příjem ročně. Nicméně, stává právník není vtip jako jeden potřeby tvrdě pracovat a mít spoustu trpělivosti. Za prvé, musíte získat čtyřletou vysokou školu s dobrým GPA (stupeň průměr bodu) a objeví se na LSAT (právnická škola přijímací test). Pokud získáte dobré skóre v LSAT, získáte přístup do právnické školy. Po absolvování právnické fakulty, budete muset projít advokátní zkoušky a charakter a fitness hodnocení za účelem výkonu práva. Až budete hotovi se všemi těmito kroky, můžete se podívat na práci jako právník v soukromém i veřejném sektoru.

Inženýrské Manažeři
Zahrnuty v seznamu špičkových platebních zaměstnání a kariéry, je inženýr manažeři. Oni jsou zodpovědní za organizování, řízení a provádění technických projektů za použití technických zásad. Technický manažer musí mít silné technické a řídící dovednosti. On / ona by měl být schopen čelit výzvám globální konkurence. Chcete-li kariéru jako technický ředitel, musíte být bakalářském nebo magisterském ve strojírenství a mají zkušenosti asi 8 až 10 roků.

Osobní finanční poradci
V současné době, osobní finanční poradce je náročný kariéru. Jak název napovídá, osobní finanční poradce je zodpovědný za to, že pokyny o investičních možnosti, jako je nákup a prodej finančních produktů. Můžete pracovat jako finanční poradce pro jednotlivce, nebo pro společnost. Každý jednotlivec s profesionálním označením Certified Financial Planner nebo s MBA se mohou rozhodnout pro tuto kariéru. Je však třeba poznamenat, že příjem tohoto povolání se liší v závislosti na své dovednosti a zkušeností.

Marketingoví manažeři
Marketingový manažer je odpovědný za tvorbu a uplatňování marketingové plány společnosti. Práce profil marketingový manažer vyžaduje rozsáhlé cestování a práce pro přesčasy. On / ona se vyvíjí klientskou základnu pro výrobky společnosti. Pro stát marketing manager, musíte být svobodný v řízení podniku nebo uvádění na trh, a měl by mít zkušenosti asi 6 let. Výhodou tohoto povolání je stále dobrý důvod, pokud jste dosáhli cíle, který byl nastaven společností.

Doufám, že tato informace pomůže vám při rozhodování o kariéru, která splňuje vaše životní styl cíle a odpovědnosti. Měli byste dokončit kariéru v závislosti na své osobní zájmy. Takže, v řadě, by nebudete litovat, že jste si vzal špatné rozhodnutí při výběru povolání.

Hosteska Popis práce
Lékařské Práce, které zahrnují práci s dětmi
Jak si vybrat novou kariéru v 40
Kariéra Aptitude test
Web Developer Plat
US Job Růst Rises
Práce pro English Majors
Jak se stát chirurgem
Kariéra v komunitní rozvoj
Stát se Notář
Zajímavé Kariéra

Leave a Reply