Nejlepší placené zaměstnání,

Jaké jsou nejlepší placené zaměstnání? Chief Executive Officers? No jistě, že to udělat hodně těsta, ale každý nejde na to stát se CEO. Fotky-makléři? No, Wall Street inspiroval mnoho generací podnikatelů, investorů a akciovými makléři, atd., ale ošklivá strana toho je nejistota a vysoké riziko je spojeno s ním. Podle amerického ministerstva práce, nejlepší placených pracovních míst v USA nejsou na Wall Street, ale v nemocnici blízko vás! Zdravotnictví má nejlepší mzdy, prémie, pracovní harmonogram a uspokojení z práce. Na Flipside, potravinářský průmysl catering i nadále jedním z nejnižších placených odvětvích s nádobí vydělávat o 17.750 dolarů ročně. Níže jsou uvedeny na kariéru, které se vyplácejí nejvyšší.

Lékaři (206.770 dolar)
Anesteziologů (197.750 dolar)
Ortodontisté (194.930 dolar)
Porodník a gynekologové (192.780 dolar)
Ústní a maxilofaciální chirurgové (190.420 dolarů)
Obecné Internists (176.740 dolarů)
Prosthodontists (168.810 dolar)
Ostatní lékařů a chirurgů (165.000 dolarů)
Rodinné a praktičtí lékaři (161.490 dolar)
Vedoucí představitelé (160.440 dolar)

(Zdroj: US Department of Labor)

Pojďme se nyní podívat na top platebních míst pro ženy.

Lékárník (85.664 dolar)
Právník (78.468 dolar)
Software Engineer (70.252 dolarů)
Lékař / chirurg (63.960 dolar)
Human Resource Manager (59.124 dolarů)

Nejvyšší Platební práce uvedené výše se na špičce seznamu důsledně z posledních několika let. Takže, pokud jste právě chystáte vstoupit vysokou školu a chtějí být v lize nejvyšší platebních lidí v zemi, ujistěte se, že si vybíráte své kurzy pečlivě. S rychlými změnami v oblasti vědy a techniky, různé nové cesty se otevřely na trhu. Firmy potřebují mladou, kvalifikovanou pracovní sílu, pro vyplnění volných pracovních míst ve svých podnicích. Tak, aby se dobře placenou práci, musíte zajistit, že jste připraveni na nadcházející pracovní příležitosti. Pojďme se podívat na některé práce, které mají vysoký potenciál pro růst v budoucnosti.

Data Technology: Tempo, kterým videokamery, rádia čipy frekvence ID, počítače, senzory jsou vyráběny, budou data technologie může být jedním z nejlepších platebních míst v budoucnu. Některé dovednosti, které budete potřebovat k pánovi, jsou imaging, vizualizace, vytváření sítí, atd. Lidé, kteří se učí nové nástroje rychleji bude mít lepší šance na to velký v jedné z nejlukrativnějších kariéry.
Computational Biology: Co se stane, když zkombinujete počítačovou vědu, chemie, biologie a matematiky společně? To má za následek nové interdisciplinární oblasti známé jako výpočetní biologie. To umožní lepší analýzu genetické studie člověka a pomůže při výzkumu různých vědeckých témat. Máte-li zájem o práci v matematické biologie,, bakalářský titul v biologii matematika nebo počítače je nutné.
Paralelní programování: Pokud jste dobří s počítači a mají zájem o studium na technické detaily stojí za procesory apod., pak paralelní programování může být jedním z nejlepších placenou práci pro vás v budoucnu. Paralelní programování bude jedním z nejlepších kariéry v poptávce jako tento druh programování se výrazně sníží spotřebu energie počítačů. Bakalářský titul v počítači je předpokladem v této oblasti práce.
Space Turistika: No, mohlo by to vypadat jako my je více než optimismu, ale existují zprávy, že první místo hotel se může otevřít v roce 2012. No, může to vytvořit mnoho pracovních míst v sektoru pohostinství a leteckém inženýrství. Pokud máte rádi nebe-vysoké dobrodružství, bude tato profese vám umožní bavit a vydělat peníze, a to jak ve stejnou dobu!

Byly to jedny z nejlepších kariéry pro budoucnost. Jak bylo uvedeno dříve, nejlepší placené zaměstnání dnes v sektoru zdravotní péče, ale to neznamená, že budete mít se na zdravotnický kurz, jen kvůli ní. Musíte být vášnivá o tom, co chcete v životě dělat, a to by mělo být vaše nejvyšší prioritou při výběru povolání.

Úlohy, které vyžadují cestování po celém světě
Dobře placené práce s NO fakulta
Jak se stát Art Teacher
Platy Počítačové sítě: plat správce sítě
Top Platební Jobs přímo z vysoké školy
Kroky pro Stát profesionální sportovec
Disney Tops Seznam nejlepších míst k zahájení Kariéra
Krátkodobé a dlouhodobé cíle kariéry
Typy odborníci na duševní zdraví
Jak si vybrat Kariéra po vysoké škole
Je Midlife Kariéra Změna dobrá volba?

Leave a Reply