Nejlepší Placení Kariéra s Associate to fakulta

Zdá se mi, školní neúčtuje prosím vás moc. Vše, co potřebujete, je monstrózní plat balíček s malými úsilím, nebo řekněme, přidruženého titul. Nechci, aby mé čtenáře odrazovat, ale je tu jedna věc, kterou musím říct. Pokud jste se rozhodli jít na řádění shánění se přidruženého titul v ruce, ujistěte se, že si vyberete výklenek docela dobře. Důvodem je, po několika letech, když jste nudit, co děláte, měli byste si přepnout na jinou kariéru. Nicméně, k zděšení, nemusí být po hodně mnoho možností na výběr. To se opravdu stalo s mnoha. Ale můžete uvolnit kravatu uzlů neboť existují některá pole, které nabízejí dostatek flexibility i po dlouhé cestě služby. Co jsou zač? No, brát v úvahu následující možnosti, které tvoří pro nejlepší platebních kariéry s přidruženého titul. Jakmile se projít ven ze školy, země do některého z nich jako stážista testovat-řídit je. Kdo ví, možná jen najít kariéru jste vždycky přál pro sebe!

Jak se říká, s vysokého školství přichází vysoký plat! Ale tato pole se zdá ohýbat skutečnost, i když jen málo. Úlohy mnoha zdravotníků a techniků v předčil i ty lukrativní pracovních míst, které vyžadují alespoň čtyřleté vysokoškolské vzdělání z akreditované univerzity. Vezměte v úvahu následující profesní dráhy, které můžete získat s přidruženého titul.

Registrovaní zdravotní sestry

Mohlo by to překvapit, abyste věděli, že 42 procent registrovaných zdravotních sester (RN) v USA, jsou ty, které drží jen přidruženého titul, a nebyly studovány dále. No, pokud speciality zdravotní péče pobaví, pomáhá lidem pochopit jejich stravovací potřeby vám ohromnou radost, stává registrovaná zdravotní sestra může být nejlépe platící kariéru s úžasnou jistotou zaměstnání pro vás jen s přidruženého titul v ruce. Roční Plat: 73.000 dolarů.

Počítačové Specialisté

Mnoho mých přátel se měl vždycky slabost pro bity a bajty. You vyšroubovat celý počítačový systém, a oni budou pokazit všechno znovu, někdy v lepším stavu, v případě potřeby. Pokud jste stejné, práce z počítačové specialisty nepotřebuje maškarní míru. Vše, co potřebujete, je přidruženého titul, a některé relevantní zkušenosti, a můžete vzít pořádnou plat domů! Roční Plat: 68.000 dolarů.

Dentální hygienistky

Stanete-li se dentální hygienistka, měli byste se vystoupit z postele každé ráno před poděkoval všem čokoládové společnostem na světě! Promluvte si se svými pacienty a zároveň vyřadil shnilou zub, a ty by mohly mátu Big Bucks, i když nejsou tak kvalifikovaní jako zkušený zubař. Dalo by se také stát dentální hygienistka poskytovat orální zdraví pomoci. Roční Plat: 62.000 dolarů.

Radiologii Technici

Ve světě, kde technologie předčí samotné každodenní, potřeba techniků, kteří mohou držet krok s rychlým tempem technologie je stále větší. Pokud tyto složité obrazy lidského těla s pomocí CT, x-paprsky, a magnetické rezonance, abys byla šťastná, měli byste být radiologie technik! Nejlepší věc, o této práci je, že nebudete cítit potřebu přejít na jiné zaměstnání, o tam je hodně co učit, pokud jde o technologie. Roční Plat: $ 60,000.

Asistenti

Těšíme se na využití vašeho přidruženého titul na poměrně náročné profesi? Kariéru jako paralegal nebo právní asistent může udělat cennou součástí vašeho advokátní kanceláře. Existuje řada úkolů právníka, který by k tomu byli vyzváni. Od obhajovat ohledně zákonných práv k řízení odpovědnosti advokáta, se kterým pracujete, je hodně co dělat v této práci. Roční Plat: 56.000 dolarů.

IT Programátoři

Čím více jazyků znáš, tím lépe pro vás. Podle jazyků myslím,. Net, C, C + +, Visual Basic, Java, SQL, atd. přidruženým podnikem titul je více než dostatečné pro získání zaměstnání jako IT programátor, když existuje řada programátorů, kteří mají velký plat balíček s několika certifikací v ruce. Za pouhé dva nebo tři roky, mohl byste získat dostatek zkušeností chlubit, a povýšení požádat! Roční Plat: $ 54,000.

Poznámka: Všechny výše uvedené platy jsou přibližné a mohou podléhat změnám.

Zatímco výše uvedených šesti určitě nejvyšší platebních kariéry pro budoucnost, že jeden může vybrat ze se přidruženého titul v ruce, co následuje, níže je seznam některých dalších kariéry s velkým platové stupnice, které byste mohli jít, pokud nemáte mají zájem na některý z výše uvedených diskutovaných oblastech. Projděte:
Nukleární medicína Technologové
Ultrazvuku technici
Inženýrské Technologové
Respirační Terapeuti
Policisté
Módní návrháři
Loď Inženýři
Soudní Reporters
Forenzní technici
Geologické Technici

Věděli jste jen uvědomit, že kariérní pole je pojednáno výše, dominuje “technici” všeho druhu? Your přidruženého titul, který se zaměřuje na učení technické detaily konkrétní oblasti vašeho zájmu vám může pomoci svěží velké peníze. Zjistit svou vášeň, a průlom do žádné z výše uvedených kariéry, z nichž každý je stejně lukrativní. Ať už hledáte pro tento velký spínač v životě, nebo jste jen nováček, co říkají skutečný svět, není scarceness příležitostí, a výše uvedené profesní oblasti vymezit tuto skutečnost lépe než cokoli jiného.

Software Developer Plat
Akademické posty System
Jak se stát Kariéra rádce
Jaké jsou nejvíce vzrušující pracovních míst ve světové
Snadné dobře placená místa
Co mám Major V
Software Engineer Plat
Marketing Teacher
Nové Careers pro učitele
Nejjednodušší Vysoké školy se dostat do
Kariéra Cíle Prohlášení Příklady

Leave a Reply