Nejlepší platební Kariéra pro muže

Pokud jste někdy studoval výzkumy týkající se trhu práce, téměř všichni z nich mají podobné předpovědi se dělají s ohledem na nejlepší platebních kariéry pro muže a ženy v budoucnu. Podle nich bude většina pracovních příležitostí být generovány v pěti odvětvích ekonomiky, a sice, zdravotní péče, informační technologie, vzdělávání, podnikání a finance a média. Takže, pokud jistota zaměstnání je vaše kritéria výběru, hledat práci v těchto odvětvích. Trh zkoumá také poukazují na to, že většina pracovních míst v těchto odvětvích bude vysoká placení příliš. Nicméně, pokud jde o začátek kariéry, platu-moudrý, tyto sektory nejsou jediní, kdo dělají něčí kariéru a. Tam jsou četné nejvyšší platební práce v jiných odvětvích také. Přejděte dolů pro úplný seznam nejlepších platebních pracovních míst pro muže v Americe dnes.

Lékaři a chirurgové
Politické Vědci
Počítače a informační systémy manažer
Psychiatr
Řídících letového provozu
Lékárníci
Přírodní vědy Manažeři
Podiatři
Inženýrské Manažeři
Ropa Inženýři
Zubaři
Astronomové
Chief Executive Officers
Marketingoví manažeři
Soudci
právníků.
Airline Pilots

Chcete-li získat lepší pochopení těchto kariér, že tři z nich jsou vysvětleny podrobněji níže, včetně kvalifikací požadovaných pro vstup těchto povolání, jakož i popisu práce každého z nich.

Lékaři a chirurgové
S platem, který může překračovat 200 dolarů, 000 za rok, v závislosti na praxi, chirurgové top seznam nejlepších platebních kariéry. Chcete-li se dostat do této profese, člověk potřebuje, aby dokončili své bakalářský titul v oblasti vědy, následoval čtyři roky zdravotnické škole a okolo tří na osm let stáže nebo místo trvalého pobytu v nemocnici. Hlavním úkolem těchto odborníků je zkoumat pacienty, diagnostikovat své nemoci a předepsat léčbu stejnou.

Marketing Manager
Dnes, když šero vytvořil ekonomickou recesí se rozptýlí pomalu a pomalu, firmy přicházejí v expanzní režimu. Firmy hledají způsoby, jak a najímají odborníky, kteří mohou zvýšit své tržby a zisky. To zvýšilo poptávku po marketingových manažerů, nabízený jako jedna z nejlepších kariéry pro budoucnost.

Chcete-li se dostat do této profesi, člověk potřebuje bakalářský titul v oboru Business Administration, uvádění na trh nebo příbuzném oboru. Masters in Business Administration se dává přednost, ale není nutná. Marketingový manažer s praxí více než šest let lze očekávat, že vydělá kolem 100.000 dolarů ročně. Marketingový manažer úkolem zahrnuje vývoj produktů, průzkum trhu, vytváření cenových strategií, zvýšení produkt, podíl na trhu, udržení zákazníka spokojený, mezi mnoho jiní.

Chief Executive Officers
Ačkoliv jen velmi málo lidí je schopna dosáhnout tuto pozici, ale je to jeden z dobrých platebních kariéry pro muže, s platy tak vysoké jako přibližně 150.000 dolarů a výše. Chcete-li se stát generálním ředitelem společnosti, je nutné bakalářský titul v oblasti obchodu nebo marketingu. Masters in Business Administration, je žádoucí, ale není to podmínkou. Generální ředitel je nejvyšší pozice v daném podniku a provádí řadu pracovních míst, v závislosti na odvětví a společností, kterou on vede. Navržení obchodní strategie a firemní politiky, jsou řízení a koordinaci provozu firmy a s výhledem na horní vedení některé z důležitých funkcí generálního ředitele.

Ačkoli, tyto kariéry jsou z různých odvětví, ale jedna věc je společná pro všechny z nich. Za prvé, člověk potřebuje roky vzdělání do těchto polí. Za druhé, zvýšení platu, je téměř vždy úměrná počtu let praxe. Takže, jen pokud jste ochotni dát do času a úsilí, které byste měli myslet dělat kariéru v některé z těchto oblastí.

Nejlepší placené zaměstnání,
Význam College vzdělání
Application Manager Náplň práce
Předškolní Učitel Popis práce
Seznam různých Kariéra a zaměstnanost
Top Lékařské Práce v Demand
Cévní chirurg Plat
Nejlepší Careers pro 2012
Chirurg Popis práce
Hosteska Popis práce
Etapy rozvoj kariéry

Leave a Reply