Nejlepší práce bez vysokoškolské vzdělání

Podle zjištění Úřadu Spojených států pro práce, kolem 40% pracovních míst v roce 2012 šel do lidí, kteří neměli vysokoškolské vzdělání. Toto číslo se očekává, že dosáhne 60% v příštích pěti letech. Zatímco je vždy prospěšné získat titul, který nemá člověk nemusí znamenat, že se nemůžete dostat obratné zaměstnání. Pojďme se podívat na některé profese, které nevyžadují určitou.

Kariéra bez míry

Svatby
Pokud si myslíte, že jste dobří v organizování akcí a večírků, můžete si vzít hobby o krok napřed tím, že se svatební plánování jako své kariéry. Dnes, většina lidí jsou příliš zaneprázdněni pomoci nevěstu a ženicha s plánováním dekorace, místo konání, stravování, líbánky apod., a to je místo, kde svatební plánovači krok a. Budete muset zajistit, že svatba je hladký a nezapomenutelný záležitost pro každého. Většina lidí si založili vlastní obchod s spuštění náklady v rozmezí od $ 2000 – $ 3000. Nicméně, pokud nechcete investovat své peníze v této oblasti práce, můžete velmi dobře fungovat jako nezávislý, nebo s reputací firmy. Požadované dovednosti pro tuto kariéru, jsou něco, co můžete nejlépe naučit on-the-job. Můžete si vzít o pomoc certifikačního programu nebo udělat trochu samostudia získat vhled do pracovní role svatebního plánovače.

Pojišťovací makléř
Pojišťovací makléři musí prodat pojistky, a oni dostanou provizi za každý prodej, dělají. I když, to je považováno za jedno z nejvíce stresujících pracovních míst v trhu, musíte mít prodávat po celý den, mnoho lidí vydělal jmění pro sebe tím, vynikne v této oblasti. Jednou z největších výhod této kariéry je to, že neexistuje žádný limit na množství, které je možné odvézt domů každý měsíc. Plat závisí na vaší výkonnosti, a pokud jste dobří na to, budete určitě shrábnout dobrou sum každý měsíc. Každý stát má nějaká pravidla, která vyžadují individuální získat licenci, která předchází písemné pojištění zkoušky. Ty lze snadno obejít, ale jak už bylo řečeno, skutečná zkouška spočívá v přesvědčování lidí, aby jejich peníze ve vaší firmě.

Power Distributor
Existuje mnoho lidí, kteří se neúnavně zasazují, aby zajistily, že jsme si elektřinu 24 × 7. Existují kotle a turbíny mají být sledovány, a napětí mají být regulovány. Práce není těžké fyzicky, ale vyžaduje, aby byla aktivní a stát na stráži na dlouhé hodiny. Můžete také muset pracovat v směny, což znamená, že někdy může být pracovní nocí. Neexistuje žádný požadavek na vysokou školu, ale středoškolské vzdělání, je nezbytné. Střední příjem energie distributorů je kolem $ 40,000.

Automechanik
Pokud víte, vnitřnosti automobilu a můžete opravit na vlastní pěst, může kariéra jako mechanik motorových velmi dobře vám bude vyhovovat. Tam je spousta technologie, která jde do výroby vozidel v těchto dnech, a většina dílů jsou provozovány počítače a technologických zařízení. Chcete-li se dozvědět dovednost tlumočení počítačů a technologií, lze připojit odborného kurzu. Mnoho učení se provádí on-the-job. Průměrný plat mechanika motoru je kolem $ 35,000.

Instalatér a Elektrikář
Instalatéři a elektrikáři jsou jedním z všudypřítomné šarže, ale trh je pro ně tak velký, že není tam žádný nedostatek pracovních míst. Obvykle pracují na volné noze a individuálně. Průměrný příjem je v rozmezí $ 30,000 – $ 40,000, což závisí do značné míry na město jsou pracovní palců

Letecký dispečer
Odpovědnost řídícího letového provozu je zajistit, aby letecká doprava se pohybuje plynule. Pomáhají piloty s pojížděním, letecká doprava, vzlet, povětrnostní podmínky atd. Všichni kandidáti jsou vybráni Federal Aviation Administration, a je třeba v zájmu uvolnění některé zdravotní a drogové testy. Pro více informací o tomto, můžete navštívit webové stránky FAA.

To nejsou jediné možnosti kariéry pro lidi bez míry. Ve skutečnosti, v posledních letech, mnoho nových cest, se otevřely, aby umožnila lidem jen s středoškolské vzdělání získat obratné zaměstnání. Některé další kariérní možnosti jsou:
Soukromý detektiv
Real Estate Agent
Event Manager
Technická / Web Writer
Web a grafika Designer
Soud Reporter
Tour Guide
Domácí zdravotní Aide
Prodavač
Fashion Stylist

Jednalo se o několik možností profesního rozvoje pro lidi, kteří nemají vysokoškolské vzdělání. Nemít vysokoškolské vzdělání neznamená konec světa. Pokud jste v něčem dobrý, a může dělat práci, tam není příliš mnoho lidí, kteří se chystají, že vás obtěžuji na neexistenci dopisů po svém názvu. Nicméně, aby se některý z těchto pracovních míst, je důležité, abyste rozvíjet potřebné dovednosti a mají odpovídající zkušenosti. Tam jsou četné certifikační programy, které mohou být vám pomohou v získání obratné zaměstnání. Měli byste zjistit vaší oblasti zájmu a zabírají kurz způsobem. Tvrdá práce a trochu plánování může znamenat, že žijete finančně stabilní život.

Asistenční technologie práce
Ošetřující lékař Plat
Obecné chirurg Plat
Jak se stát Endodontist
IT ředitel Popis práce
Pracovní příležitosti v umění
Jak se stát učitelkou v mateřské školce
Kariéra práci se zvířaty
Zajímavé Kariéra
Jak si vybrat Kariéra rádce
Počítačový hardware Engineer Plat

Leave a Reply